• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Radši to nech bejt nebo to začne znova...
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    Rosamunde Pilcher hadr..
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    wow, letní deštík je nemalej grafoman s velkou fantazií!
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    MAJANA: však nikdo nic neřiká, ne? :)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    MAJANA: jsi to nemohla tusit:-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ...grafomanie se tomu říká :)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE: plne souhlasim...dela mu dobre prave to ze to ostatnim vadi
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AFRAM: jestli prudí, jeho věc, ale přijde mi, že fakt píše sebestředné pitomosti vyloženě o ničem...
    nevidím... neslyším... a mluvím a mluvím...
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE:
    ALONSY:
    u mne uz dostal z nekolika klubu vyhazova, kam chodi tam prudi
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALONSY: díky :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tak SUNNYRAIN dostal na týden BUBUBU, takové tu nechceme - zákaz zápisu. Sice se bude ventilovat v jiných klubech, ale když do toho mám co mluvit, tak bordel dělat nebude.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Tak... a došla trpělivost... díky ti, Nyxi, za ignore...
    Jak někdo dokáže doprasit docela fajn diskuzní klub tak neskutečnými a nekonečnými bláboly...
    SUNNYRAIN
    SUNNYRAIN --- ---
    MAJANA: vlastně jo - "ukázal jí co všechno by mohla mít, ale nikdy nebude" :)) - to je kruté, když to takhle "shrneš", ale jo, právě to se mi motá hlavou, jestli to je košer nebo není košer...

    pocity to vyvolává v nás všech asi velmi podobné...
    ale opravdu to "není košer", když někomu rozšíříš obzory? já si právě nejsem tak jistej, že je to "špatně". :) ale i mně "nedá spát" myšlenka, jak píšeš - "co když se pak holka po zbytek života bude užírat?"

    zrovna tahle holka se užírat nebude. období "po týpkovi" bude sice plné kopanců a jak na horské dráze... ale nakonec si holka najde pořádného chlapa a budou mít další dítě... (což zajímavost otázek k tématu nijak nesnižuje...)

    (horší/lepší poměry jsem nepochopil, ale o to tu IMO nejde... to spíš řešili členové zdejšího fóra.)

    ten vztah jí obzory rozšiřoval. a zajímavé je, jak později "to chytré" zase vyprchalo. máme to takhle všichni? když odejdou "ti chytří" z našeho života, opět zhloupneme? :))

    reakce jsou skvělé... různorodé... rozhodně je o čem přemýšlet.

    jestli byl týpek znuděnej, fracek, a blbej? takový signály nemám, myslím že ne. spíš sedí víc, co jsem o něm psal. a upínala se spíš ona na něj, ale to už bylo řečeno. :)
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    MAJANA: otazkou je, jak neuteseny ty pomery jsou, kdyz v jinym prispevku sunny psal, ze matka holku financne podporuje.. ale ono je v tom pribehu vubec spousta veci, ktere si odporuji, coz me jenom utvrzuje v tom, ze jde o blaboleni :)
    BORO
    BORO --- ---
    to moc řešíte, stejně je to ňákej fejk, kterej jenom provokuje..tohle nemůže psát soudnej člověk
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SARAJ: Jestli bude ještě prudit, tak bude.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ma auditko i spoluspravce? ja myslim, ze ban by se celkem hodil
    BORO
    BORO --- ---
    SUNNYRAIN: takovej dotaz bych měl, děláš něco krom toho, že obohacuješ inernet svým moudrem?...jako jestli někde makáš, nebo seš bohém, kterej hodně viděl a hodně toho ví a vlastně makat nemusí? tobě někdo za ty slohový práce platí?? kde na to bereš čas?
    TANAIS: ještě bych k tomu dodal..co oči nevidí to srdce nebolí
    SUNNYRAIN:jestli si cheš hrát na chytráka, zajdi za babičkou pro ňáky lidový moudro, nejsou tak dlouhý a je v nich víc pravdy, než v tvých slohovkách...nebudeš tolik unavovat a nudit
    CROME
    CROME --- ---
    ALONSY: act of true Trolling :))
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    CROME: Pojďme mu to dát všichni jako komentář do přátel:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam