• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    AAHHWISEGUY: přesně :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    T_MAX: to je jak ta historka ze sportovniho zpravodajstvi z LOH v Montrealu, kdy tam v cyklistice vyhral nejaky jezdec Kocot a nejaky ten slovak z ceske redakce to okomentoval: "Ano, Ano, vynikajuci vykon, vice takychto kokotov." :)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    ach jo, takdy zas někdo nepochopil "spravny vyraz" pochvalnyho slova "idiot" :)))))))


    musim se vzdycky smat, kdyz propukne nejakej takovejdle legracni flame jen kvuli horlivost ctenaru zapojit se do diskuse ..
    FUMO
    FUMO --- ---
    XYZ: souhlas, peklo to teda je.

    ...mě přijde takle riskovat opravdu zbytečný, ten výkon v mích očích není lepší, jen nebezpečnější, ale to je stejnýá jako proč někdo dá 8a freesolo to taky nechápu.
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    tak abychom to jako ujasnili, tak potter neni zadny idiot,)
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    XYZ: Kazdej si muze delat co chce, jak rozumny veci, tak nerozumny, stejnetak bezpecny i nebezpecny, s tim souhlasim. Netroufnu si to soudit. Nicmene i pri teto svobode idiot zustane idiotem.
    JIROUS
    JIROUS --- ---
    KROTITEL: Deana jsem viděl loni na Outdooru (výstava v německu) šel tam takovej 30 metrů sólo v 7 metrech. Nejdřív ale musel upozornit lidi, že jde sólo, protože ze začátku létaly směrem k němu jako disky plastové talíře od jídla :))) No a přesel v klidu i zpět :)
    XYZ
    XYZ --- ---
    Proč idiot? Každý si snad může dělat co chce, ne? Já potkávám denně mnohem víc idiotů na silnici a ti nehazardují jen s vlastním životem, ale taky s životy ostatních. Oproti tomu mi Potter příjde jako docela rozumný člověk.

    Ale peklo to je, s tím souhlasím.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Dean Potter .. idiot .. free solo todle peklo .. nepochopim :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Tak tohle každý ráno na rozhejbání proč né? klido i s kocovinou! aspoň bych se nebál!

    http://www.youtube.com/watch?v=90xfWYnz9KM

    FUMO
    FUMO --- ---
    AAHHWISEGUY: ty stránky vypadají jako udělané proto aby na nich mohl být odkaz na http://vyskove-prace.com :))
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    XYZ: jak říkám, extrém není jen o nebezpečí, ale taky o psychický zátěži .. srovnat si v hlavě to, že jseš 100m nad zemí a jdeš po smičce a když do toho řumpneš tak jen do odsedky je podle mě fakt hlavněo hlavě a to extrémně :)

    takže to slovo samo o sobě má hromady významů ..

    jinak na tom slackline.cz jsou vcelku dobrý věci :)
    XYZ
    XYZ --- ---
    T_MAX: Highline ja fakt o něčem jiným, ale nebezpečná rozhodně není, pokud člověk není úplnej blb a umí se jistit.

    S tím extrémem je to těžký- pro každého je to něco jiného. Pro staršího člověka je extrém dojet na kole po hlavní cestě do obchodu. A já jsem sjížděl divokuo vodu v Rakousku, za jarního tání (III+, IV) na pálavě (!) a adrenalin tam byl, ale za extrém bych to rozhodně neoznačil.
    Jinak s rozdělením které naznačil ULTRAMARINE: bych taky souhlasil.
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    highline je uplne jina liga:)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    ZELENY_CAJ: to jo .. další level je highline :) to už mi přijde jako vcelku masírka .. neni to extrémně nebezpečný, pokud dodržuješ určitý zásady, ale extrémně náročný na morál :)
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    ULTRAMARINE: jasne, proto sem se snazil uvest na pravou miru, ze to je spise zabava k vode a prdel s kamosema nez nebezpecny sport.
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    ULTRAMARINE: s tvym rozvetvenim se ztotoznuju ;)
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    XYZ: jo tak dnes extremni se snazi byt oznacovany skoro vsechno.
    Veskrze vidim hlavne dve vetve:
    1) Extremni-adrenalinovy-nebezpecny sport - tj. jak rikas basejumping, ruzny sjezdy na kole atd.
    2) Extremni-vytrvalostni-fyzicky sport - dlouhe vytrvalostni zavody, ultramaratony, adventure racing, pripadne aktivity v extremnich podminkach (expedice, snowbiking)
    XYZ
    XYZ --- ---
    No, záleží, co kdo považuje za extrémní sport... Třeba pro mě je docela extrémní aktivita base jumping. Oproti tomu je slack line pro malé děti. Je to ale určitě náročný sport, stojí to hodně úsilí než se naučíš nějakou maličkost.
    Jak píše ZELENY_CAJ: - když uklouzneš třeba na schodech a blbě spadněš, tak se taky zabiješ...
    RUXAC
    RUXAC --- ---
    AAHHWISEGUY: no ja kdyz chodil podruhy, tak sem si zle nakopl palec, az mi celej otekl a nasledne zmodral :) ale spravilo se to a chodim dal (i kdyz teda radsi v botech)
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    extremni sport to urcite neni. kdyz si lama tak spadnes blbe i na kole. S trochou smyslu pro rovnovahu je to urcite bezpecne, akorat musis premyslet kdyz napinas, protoze jsou v tom hodne velke sily.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam