• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ZELENY_CAJ: Prave... normalne v Tescu si to natáhni :-D
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    AAHHWISEGUY: ser na to, at se cumi:)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    nevite nekdo kam je dobry jit v okoli andela, aby na nas lidi moc necumeli jak to jeste neumime?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    XYZ: hehe, žádný homevideo? :D


    je možná smeklajnu udělat komplet bez uzlů? mám z nich maličko strach, v těch uzlec to může prasknout a to pak bude koňar přes celý záda :D
    XYZ
    XYZ --- ---
    Asi se vyplatí to řešit až u delších lajn tjf., tam už jsou ty síly velké...

    A video s železem v hlavě nemám a doufám, že ani mít nebudu :-))
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    ZISKEY: taky jsem to neviděl :)


    a taky nejistim ..
    KOSTIS
    KOSTIS --- ---
    Nestihl jsem poradne precist vsechny prispevky, ale jen jsem to tak prolitl.
    Prsty svazovat nema cenu, zezacatku jsou trosku odreny palce ale pak je to ok :-)
    Dobry navody jsou na www.slackline.cz a www.slacklive.cz
    Prez ty karabiny jde vypnout i delsi lajna 15, 20m v pohode, ale chce to lidi na poradny dopnuti, precejenom je to uz trosku dylka :-) Jinak na delsi lajny pouzivam kladkostroj.
    Kdyby mel nekdo zajem zachodit v Trutnove nebo v okoli tak se ozvete :-) cao
    ZISKEY
    ZISKEY --- ---
    XYZ: ja jsem nevidel jak se utrhne kotvici popruh

    nejaky funny video s kusem zeleza v hlave ?
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    XYZ: ja nejistim.
    XYZ
    XYZ --- ---
    T_MAX: No dyk už jsem popojel. :-) Takže, jak je to s tím jištěním železa?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    myslím, že todle je obecně problém všech internetovejch diskuzí .. sám určitě poznáš, když někdo řekne o někom pochvalný "To je magor" a nebo hanlivý "To je magor" ..

    takže popojedem :)
    XYZ
    XYZ --- ---
    T_MAX: Já myslím, že jsem to taky pochopil, co ale nechápu je, proč někteří lidé oslovují své přátele třeba pičo a lidi, které obdivují zase idiot? Já za idiota označím někoho, kdo bezdůvodně zničí lavečku v parku, nebo kdo jede přes obec stovkou... Kdyby to "idiot" bylo alespoň v uvozovkách...

    Ale zpátky k lajnění- řešíte někdo při normálním slacku jištění napínacího "železa" třeba prusíkama na lajně, nebo tak nějak? Singáči u svého setu nabádají k uvazování konce lajny za ráčnou k tomu popruhu kolem stromu. Takže kdyby se utrhla lajna za ráčnou, tak by ji (ráčnu) to zachytilo. Ale co když se utrhne ten kotvící popruh? To pak poletí všechno... A ten je podle mě, k utržení nejnáchylnější, jak už jsme tady taky viděly.
    Já jsem to zatím moc neřešil, ale na zahradě mám jeden kotvící bod z řetězu kolem hromady dřeva a tam je toho železa docela dost (šeklíky, majlonky...) a ten jsem teda radši pojistil repkou, protože to kdyby se urvalo, tak by to zahrádku pěkně zametlo...
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    MARO: tyvole... me spis desily ty sily, ktery potrebuji k napnuti tak dlouheho lana... sileny...
    MARO
    MARO --- ---
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    T_MAX: ale ja sem to pochopil, proto sem tam dal toho mrkajiciho smajla, jaj:D
    jinak prejit free nejakou highline je v mych ocich o dost vetsi a lepsi vykon. I s jistenim, kdyz uz by nahodou byl nejaky moralista s moralem slona, tak minimalne orientace v prostoru bude tezsi.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    AAHHWISEGUY: přesně :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    T_MAX: to je jak ta historka ze sportovniho zpravodajstvi z LOH v Montrealu, kdy tam v cyklistice vyhral nejaky jezdec Kocot a nejaky ten slovak z ceske redakce to okomentoval: "Ano, Ano, vynikajuci vykon, vice takychto kokotov." :)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    ach jo, takdy zas někdo nepochopil "spravny vyraz" pochvalnyho slova "idiot" :)))))))


    musim se vzdycky smat, kdyz propukne nejakej takovejdle legracni flame jen kvuli horlivost ctenaru zapojit se do diskuse ..
    FUMO
    FUMO --- ---
    XYZ: souhlas, peklo to teda je.

    ...mě přijde takle riskovat opravdu zbytečný, ten výkon v mích očích není lepší, jen nebezpečnější, ale to je stejnýá jako proč někdo dá 8a freesolo to taky nechápu.
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    tak abychom to jako ujasnili, tak potter neni zadny idiot,)
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    XYZ: Kazdej si muze delat co chce, jak rozumny veci, tak nerozumny, stejnetak bezpecny i nebezpecny, s tim souhlasim. Netroufnu si to soudit. Nicmene i pri teto svobode idiot zustane idiotem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam