• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    EBENY
    EBENY --- ---
    ZELENY_CAJ: praha... bohuzel)
    KWJET: napojila jsem se az ted, takze jsem to propasla. skoda. budu sledovat diskuzi a snad teda brzo navi :)
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    EBENY: odkad ses? jestli si z ostravy tak se da neco vymyslet,)
    EBENY
    EBENY --- ---
    o vikendu jsem byla na slackline festu a uplne me to nadchlo! jeste ted me boli chodidla )
    chtela bych trenovat a konecne nejakou tu lajnu pokorit, muzete dat vedet, kdyby byl nahodou nejaky sraz?
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    už valim!
    KWJET
    KWJET --- ---
    čau všem, tak kdyby měl někdo zájem, tak budu dneska od 12 na vítkově (vzadu až skoro u ohrady jak je dětský hriště) a potom od 7 je velkej sraz na parukářce (taky vzadu, zhruba ve stejný úrovni jako ten vítkov)
    doufám že někdo dovalíte.. konečně ;) Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: ahoj, na serf mi přijde nejlepší dýlka kolem 15 metrů, lehce povolená a spíš měkčí lajna, ideálně dutej plocháč.. minulej tejden jsem si koupil 20 metrů popruhu na batohy v hudáči a ten je na serf jako dělanej - výborná gumová lajna, jde na tom serfovat už od cca 8 metrů.. :) jestli budeš chtít, můžem jít někdy v praze pochodit, mam lajn víc (zatim max 30 m), takže no problema..
    jo a teď o víkendu je další akce ČP v Bišíku, tak doufám, že vás tam bude hromada!!!
    bischhofstein je tady http://www.mapy.cz/#x=136980437@y=137691762@z=15@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=bischofstein@sss=1@ssp=118117285_125044609_152982437_152422273
    a plakát tady http://www.lezec.cz/fotos/fil_4132.jpg
    bude tam možnost nakoupit novej matroš, načerpat know-how atd. samozřejmě velký množství všech možnejch lajn, zkoušet šimrat lajny 50+ už je docela zajímavý.. :D
    takže na viděnou v Bišíku!! ;)
    Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: já mám asi 12, to už neni zas takovej rozdíl ..
    KOSTIS
    KOSTIS --- ---
    Surfuje se lip na delsi lajne, musis to zezacatku rozsurfovavat pekne pomalu a postupne, surfovani je podle me docela tezky ale kdyz pak prijdes jak na to tak uz je to v pohode :-)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Tak už konečně to přišlo! Už sem se naučil chodit tak na 80 - 90 %.
    sem si řekl že zkusim nějaký triky, tak dam dřep na půl cesty , otočku o 180 a chci se naučit to surfování! tak se ptám páč mi vůbec nešlo , surfuje se jíp na delší lajně než kratší??? a má bejt povolenější než utažená???
    Dal bych něgdy v Praze lajnu chci se učit další triky a lepší to okoukat než vymejšlet, né? Dáme pívo něgde zaběháme!Hej? A máte něgdo z Prahy delší než 10 metrů jako já???
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: jo tak změna, zejtra jedu po letech domu, takže středa ani čtvrtek nemůžu.. přijedu zas v pátek.. ;)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: okay, tak si dáme vědět .. viděl bych to třeba na středu, nebo črtek .. jak vyjde počasí ..
    KWJET
    KWJET --- ---
    na longa, pravděpodobně stromovka.. nebo letná.. budou i tricklajny, naplý, volný, všeho druhu.. ;) let's go online!!
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: přes tejden, o víkendu, kdykoliv.. ;) vždycky dám vědět když pudu ven, dneska jdem se smoldou na loga, tak doufám že se někdo přidáte...
    Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: co přes tejden vole?
    KWJET
    KWJET --- ---
    dneska praha nějaký lajny?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    XYZ: to nevíš :))))) možná jen ladně odplavávali :D
    XYZ
    XYZ --- ---
    AAHHWISEGUY:
    T_MAX: Hlavně že nepadali chodci z lajn! :-)

    ULTRAMARINE: Velká voda nás nemůže rozházet, stačí natáhnout lajnu vejš!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    to nevim, jestli se dostanu pryč a nebo skejsnu v pze ..
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    a nebo v sobotu ! (možná)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: hele dal bych během příštího tejdne, co ty na to?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam