• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    BIDA
    BIDA --- ---
    ahoj, je tu nekdo kdo lozi po lajne taky nekde mimo prahu? treba hradec kralove?
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: na slack není nikdy dost zima, když se teple oblečeš, tak není co řešit.. ;) když zrovna nesněží/neprší, tak se dá chodit vždycky.. zima je ideální na longy, tam stejně jdeš pár minut v kuse a jediný co tě drží v prostoru je tenoučká lajna vedoucí odnikud nikam.. jestli končíš mezi 6-7 tak není problém session posunout, na vítkově jsou dobrý místa hned u lamp, takže by mohlo bejt vidět i večer.. myslim, že třeba ve čtvrtek bysme mohli dát srázek, seženu něco delšího, btw. dneska jsem učinil převratnej vynález, takže kdo dorazí, ten uvidí.. ;) :D
    seeya online Q
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    T_MAX: na do pul tela a naboso uz to nejni, ale v botkach je to f poho, dokud nebude námraza na lajne tak to de.. hehe
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: neni už trochu zima? :)


    můj problém je, že končim v háku mezi šestou a sedmou .. to vy už budete vylajnovaný dosyta, protože začínáte tahat ve 4 :)
    XYZ
    XYZ --- ---
    KWJET: Jo, chodí (m), ale né v Práglu, ale v Kroměříži :-) Takže se mnou nepočítej...
    KWJET
    KWJET --- ---
    chodí tady vůbec někdo po lajnách? zejtra se de tahat zas, tak kdyby možná snad někdo maybe měl zájem... tak.. 721276884.. asi zas vítkov.. chjo Q
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KWJET: možná zaskočím na chvíli
    KWJET
    KWJET --- ---
    zítra session na vítkově, 200 m za mauzoleem, cca od 4.. kdyžtak upřesnim.. Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    dnešní chození super, nový lidi, nový techniky (lajna 20 metrů dlouhá, s 2 metrovym průhybem - prostě kšanda jako prase :D) nový místo s obrovskym potenciálem.. kdo nepřišel ať lituje a příště nakluše.. slacklajn hajl Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    čau všem, dneska od 4 lajny v Praze na Vítkově, cca 100 metrů za mauzoleem směrem k Ohradě.. tak doražte Q
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KWJET: cena zas tak zla nebyla.... pro takovyho nooba jako ja je to az moc velkej luxus :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KCHARI: jo, až na tu cenu.. :) ale je pravda, že na surfing je ocúnka výborná..
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tak jsem dneska otestoval novou lajnu od Ocunu a velka spokojenost. maj to moc pekne vymysleny :)
    EBENY
    EBENY --- ---
    EBENY: zkusim dorazit, snad vas najdu)
    KWJET
    KWJET --- ---
    příští středa - Parukářka - lajny
    KWJET
    KWJET --- ---
    ahoj všem pražskejm, zítra od cca 14:00 taháme lajny klasika vzadu na Parukářce (vystoupit na Basilejskym náměstí bus 133)
    alfa test 45 metrový třítunky proběhl bez jakýhokoliv zádrhelu, a musim říct, že takhle příjemnej "long" jsem ještě nešel.. samozřejmě množství kratších lajn, takže neváhejte, přicválejte ;)
    síja tumorou Q
    EBENY
    EBENY --- ---
    ZELENY_CAJ: praha... bohuzel)
    KWJET: napojila jsem se az ted, takze jsem to propasla. skoda. budu sledovat diskuzi a snad teda brzo navi :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    EBENY: čau všem, dnes večer na Parukářce (praha), uplně vzadu, bude malá sešlost s lajnama, koupil jsem v Bišíku novou 3-tunku (45 metrů :D) tak ji chci testnout, co to udrží.. :D jinak znova doporučuju sledovat diskuzi na www.slacklive.cz většinou tam domlouváme srazy, tak kdybych to zapomněl hodit sem, na sleklajvu to bude určitě ;)
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    EBENY: odkad ses? jestli si z ostravy tak se da neco vymyslet,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam