• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    hello, koupil jsem slackline set http://www.bouldershop.cz/karta.php?id=3408 a uz jsem byl 5x venku zkouset. jde to docela v pohode, myslim ze budu brzo potrebovat neco delsiho, tak jsem se rozhodl, ze vyrobim neco takoveho (ten napinaci mechanismus):
    http://www.youtube.com/watch?v=2OKKJWZExl0
    prozatim s puvodnim popruhem ze setu, cimz se dostanu realne z nejakych 13m na cca 16m a taky vyresim problem postupneho pomaleho povolovani line, kterym set trpi. bude to docela velka investice do HW(prestoze nektere potrebne veci uz mam), tak doufam, ze to bude stat za to... urcite dodam nejake info nebo foto, az to dam dohromady. :-)
    ZISKEY
    ZISKEY --- ---
    KWJET: kde mas v planu natahnout tu sarku ?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: stejně je tam chcavo, takže asi žádná škoda :) příští tejden bych se pokusil dostavit .. kurva, nestál jsem na tom asi 3 měsíce, budu si muset natáhnout nejdřív něco kratšího :D
    KWJET
    KWJET --- ---
    tak zítra nikam nejdu, musim do liberce k zubařovi, takže se uvidíme asi až na cimbuří.. dorazí někdo? příští tejden mam v plánu nějakej long, potřebujem natrénovat na Divokošáreckej hajlajn (55m) :D takže kamon lecgou..
    Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    dneska vítkov za chvíli vyrážim, budu testovat zbrusu novej vynállez, tak kdo dorazí, ten uvidí.. Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: já se ten čtvrtek pokusim pořešit, snad by to mělo klapnout :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: no obvykle tak 3 lidi, přestože je praha slackerů plná.. :D problém je v tom, že většina lidí je v práci, takže asi bude jediný řešení ty srazy posunout na pozdějc.. mě taky začíná škola, takže nebudu mít takovej frajcajt, ale zase chodit uplně za tmy se mi nechce.. :) no tendle čtvrtek je zatim předběžnej, ještě se uvidí.. noa o víkendu hlavně cimbuří!! hajlajn 25 m, obrovská expozice, takže kdo může a troufá si ať dorazí (bližší info na slacklajvu ;))
    zatim Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: Kolik tak chodívá lidí? Myslim, že čtvrtek by snad šel, ale ještě si to potvrdíme tady, jedu dneska služebně pryč a neni uplně jasný, kdy se vrátim!
    BIDA
    BIDA --- ---
    ahoj, je tu nekdo kdo lozi po lajne taky nekde mimo prahu? treba hradec kralove?
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: na slack není nikdy dost zima, když se teple oblečeš, tak není co řešit.. ;) když zrovna nesněží/neprší, tak se dá chodit vždycky.. zima je ideální na longy, tam stejně jdeš pár minut v kuse a jediný co tě drží v prostoru je tenoučká lajna vedoucí odnikud nikam.. jestli končíš mezi 6-7 tak není problém session posunout, na vítkově jsou dobrý místa hned u lamp, takže by mohlo bejt vidět i večer.. myslim, že třeba ve čtvrtek bysme mohli dát srázek, seženu něco delšího, btw. dneska jsem učinil převratnej vynález, takže kdo dorazí, ten uvidí.. ;) :D
    seeya online Q
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    T_MAX: na do pul tela a naboso uz to nejni, ale v botkach je to f poho, dokud nebude námraza na lajne tak to de.. hehe
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: neni už trochu zima? :)


    můj problém je, že končim v háku mezi šestou a sedmou .. to vy už budete vylajnovaný dosyta, protože začínáte tahat ve 4 :)
    XYZ
    XYZ --- ---
    KWJET: Jo, chodí (m), ale né v Práglu, ale v Kroměříži :-) Takže se mnou nepočítej...
    KWJET
    KWJET --- ---
    chodí tady vůbec někdo po lajnách? zejtra se de tahat zas, tak kdyby možná snad někdo maybe měl zájem... tak.. 721276884.. asi zas vítkov.. chjo Q
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KWJET: možná zaskočím na chvíli
    KWJET
    KWJET --- ---
    zítra session na vítkově, 200 m za mauzoleem, cca od 4.. kdyžtak upřesnim.. Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    dnešní chození super, nový lidi, nový techniky (lajna 20 metrů dlouhá, s 2 metrovym průhybem - prostě kšanda jako prase :D) nový místo s obrovskym potenciálem.. kdo nepřišel ať lituje a příště nakluše.. slacklajn hajl Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    čau všem, dneska od 4 lajny v Praze na Vítkově, cca 100 metrů za mauzoleem směrem k Ohradě.. tak doražte Q
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KWJET: cena zas tak zla nebyla.... pro takovyho nooba jako ja je to az moc velkej luxus :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KCHARI: jo, až na tu cenu.. :) ale je pravda, že na surfing je ocúnka výborná..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam