• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: jasný :)

    chodíš i přez zimu bosky, nebo v botech ?
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: no rači dynamikou, ale je to celkem fuk, řekl bych.. hlavně že tam je..
    KCHARI: hehe, každej začínal punkově, jde jen o to nezakrsnout a postupně se vyvíjet kam až to pude.. navíc co slacker, to styl, takže nezáleží jak chodíš, ale kolik si na lajně užiješ srandy.. ;)
    slack hajl Q
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KWJET: nejvetsi spokojenost :) nejdriv musime poradne trenovat nez se budem predvadet pred mistrama jako ste vy :D nas styl je zatim hodne v punku :D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: a jistíte to statikou, nebo dynamikou?
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: no tak těch 60 metrů.. :) proč? dorazíš? budem tam s lunixem po půl druhý (vítkov za mauzoleem).. btw. tady jsou nějaký fotky z brněnskýho hajlajnu.. http://www.adrex.cz/index.php?page=&id_fotogalerie=1237&kat[dirId]=fotogalerie-horolezectvi .. enjoy.. ;) Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: jak dlouhý laso ti třeba na 55m hajlajn?
    KWJET
    KWJET --- ---
    EBENY: T_MAX: hehe jo longlajn je celkem prča, ale na světovej rekord to z mý strany ještě hodně dlouho asi nebude.. ale rád bych se pokusil aspoň o českej, 124 metrů už dlouho odolávat nebude.. :) no, člověk musí jít pořád dál a dál, žejo.. :) a v našem případě taky vejš, zrovna dneska jdu tahat šáreckej setup - 55 metrů lajny s přitejpovanym lanem vespod (resp. dalšíma dvěma lajnama, protože nemam dost dlouhý lano :D) abych si zvyknul na tu váhu.. je to obrovskej rozdíl chodit po tak mohutný lajně, její váha je dost důležitej faktor choditelnosti.. :) tož longhajlajn hajl Q
    EBENY
    EBENY --- ---
    KWJET: tak to teda koukam :) pekny fotky a pekna dylka. takze pocitam, ze svetovy rekord longline bude brzo pokoren v Cechach. respekt!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: tyvole!!! parádní fotky :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    LUNIX: ahoj.. nojo, longline má něco do sebe, už se těšim až se rozšířej naše řady Klubu 100+.. :D jináč brněnskej hajlajn měl nakonec poctivejch 24 metrů, takže taky žádná prča.. ale byl to přece pořád jenom trénink na Wild Sarah Highline HKP :D psal mi Stefan z Německa že maj teď někdy cestu do Práglu, takže by na to prej mrkli :D no, jsem na další pokus zvědavej, zase je milion o zkušeností víc než poprvý takže by mohly pdanout nadějný pokusy.. ps: až budou fotky z brna, hodim link.. ;)
    seeya Q
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    ta ctvrtecni stodesitecka byla moc pekna:-) o vikendu jsem byl v Brne na Tmou, ale nebyl cas a po skonceni hlavne sila. tesim se na pristi tyden na nejakou lajnu v praglu :-)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KCHARI: :D jj, je to trochu jiný kafe, doufám, že z tvojí strany spokojenost.. :) kdyžtak se někdy ozvi až pudeš chodit, rád poznám zase nový lidi a styly chození :D jináč rád bych poslal pozdrav z Brna, včera proběh solidní hajlajn (cca 20 metrů dýlky, 9 metrů vejšky) z mojí strany full-man on-sight (prostě tam a zpátky na první pokus :D) takže velká spokojenost, dneska bude asi víc freestajlu a exhibice, myslim, že z toho budou celkem zajímavý fotky a videa.. :) tož longhajlajn hajl Q
    ps: fotky ze stromovky už jsou u článku na slackshopu přiložený, takže račte panctvo.. :D
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    dneska probehlo prvni testovani novy 30m lajny a je to docela veeelkej rozdil oproti 10m :D chce to vic trenovat....
    KWJET
    KWJET --- ---
    joa eště maličkost, report z longline session ve stromovce zde http://www.slackshop.cz/?page=akce .. fotky budou vzápětí ;)
    KWJET
    KWJET --- ---
    čau všem, nevim esi to víte, ale o víkendu bude v Brně sportovní veletrh (nevim jak se to jmenuje oficiálně) noa budem tam s Kajochem, Kolouchem a Georgem tahat nějaký lajny, tak kdo bude mít čas a cestu kolem, nechť ráčí dovalit.. ;) součástí bude i nějakej mid/hajlajn takže bude i na co koukat, popř. možná i zkusit.. ;) seeya Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    tak kilo bylo přejito :D kdo nebyl ať lituje a těší se na další srazy.. ;) btw. 23.11. je u českomoravský další akce Flying Sundays, budem tam se Smoldou tahat lajny, takže doražte kdo můžete.. ;) info na www.fireshow.cz
    KWJET
    KWJET --- ---
    :( škoda no.. chodíme i v zimě, když zrovna neprší/nesněží.. tak snad jindy no.. zatim Q
    EBENY
    EBENY --- ---
    ufff, omlouvam se, ale kvuli praci se nezucastnim... doufam, ze bude pocasi, abysme dali este nejaky slez. nebo chodite i v zime?
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KWJET: Ctvtek fajn - pomuzu natahnout :) See ya
    EBENY
    EBENY --- ---
    KWJET: to zni super, od 15:00 mi do toho neco vlezlo, takze 12 ideal...
    ukladam cislo a zavolam. tu stovku pomuzu maximalne natahnout, jsem zacatecnik :) a zkusim vzit jeste par lidi. tesim se
    KWJET
    KWJET --- ---
    LUNIX: no jestli bude počasí, tak pudem stopro dřív.. mam volno celej den, takže tam asi naběhnu už od rána.. trochu to tam vomrknout, najít flek, natáhnout něco na rozehřátí.. viděl bych to třeba ve 12 před branama výstaviště? pro ostatní - moje číslo je 721276884 tak kdo dorazí, ať se ozve a já povim, kde jsme..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam