• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Nevim jestli nepojedu na kola do českyho raje ale pokud budu tvrdnout doma tak bych se připojil. gde budete chodit?a v kolik? mužu vzit tu moji desetimetrovou kaničku a připojit se. pokud je to možný???
    KWJET
    KWJET --- ---
    XYZ: jo lano rači dynamiku.. ty botky jo/ne maj vliv jen u lajn na hranici tvejch schopností.. tzn. pokavaď dáváš něco na pohodu, tak není problém lajnit třeba v papučkách (viz smoldův serf, skoky atd na hajlajně v pantoflích :D) ale jakmile jdeš na max. tak je potřeba každej kousek citu v chodidle.. resp. toho, na co jsi zvyklej a preferuješ to.. :) btw. předem dávám vědět, že tudle neděli jdeme s gerogem natáhnout nějaký pekla, ale i kratší lajny, takže kdo by měl zájem se přidat, nechť se ozve a já napíšu kdykdeajak.. zatim Q ;)
    XYZ
    XYZ --- ---
    KWJET: Taky myslím- já nejradši naboso, ale turistické sandály, ani pohorky mi v přejítí lajny nijak moc nebrání.

    Jo a lano asi radši dynamiku, né? Bo alespoň trochu víc tlumí rázy při zachycení pádu IMHO.
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: no minulou zimu jsem nechodil, takže těžko říct.. a teď se dá ještě víceméně chodit naboso, ale samozřejmě jak uhoděj mrazy, tak v klidu v botech, nejsem blázen.. :D leda na hooodně dlouhý lajny, kde je fakt potřeba absolutní kontrola a cit v chodidle.. třeba kajoch ale dává na pohodu dlouhý i vysoký v botech, záleží na co je kdo zvyklej.. chce to dobrý botky a pak se dá chodit obutej stejně dobře (na trikovce někdy i líp) jak naboso.. tož zatim Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: jasný :)

    chodíš i přez zimu bosky, nebo v botech ?
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: no rači dynamikou, ale je to celkem fuk, řekl bych.. hlavně že tam je..
    KCHARI: hehe, každej začínal punkově, jde jen o to nezakrsnout a postupně se vyvíjet kam až to pude.. navíc co slacker, to styl, takže nezáleží jak chodíš, ale kolik si na lajně užiješ srandy.. ;)
    slack hajl Q
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KWJET: nejvetsi spokojenost :) nejdriv musime poradne trenovat nez se budem predvadet pred mistrama jako ste vy :D nas styl je zatim hodne v punku :D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: a jistíte to statikou, nebo dynamikou?
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: no tak těch 60 metrů.. :) proč? dorazíš? budem tam s lunixem po půl druhý (vítkov za mauzoleem).. btw. tady jsou nějaký fotky z brněnskýho hajlajnu.. http://www.adrex.cz/index.php?page=&id_fotogalerie=1237&kat[dirId]=fotogalerie-horolezectvi .. enjoy.. ;) Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: jak dlouhý laso ti třeba na 55m hajlajn?
    KWJET
    KWJET --- ---
    EBENY: T_MAX: hehe jo longlajn je celkem prča, ale na světovej rekord to z mý strany ještě hodně dlouho asi nebude.. ale rád bych se pokusil aspoň o českej, 124 metrů už dlouho odolávat nebude.. :) no, člověk musí jít pořád dál a dál, žejo.. :) a v našem případě taky vejš, zrovna dneska jdu tahat šáreckej setup - 55 metrů lajny s přitejpovanym lanem vespod (resp. dalšíma dvěma lajnama, protože nemam dost dlouhý lano :D) abych si zvyknul na tu váhu.. je to obrovskej rozdíl chodit po tak mohutný lajně, její váha je dost důležitej faktor choditelnosti.. :) tož longhajlajn hajl Q
    EBENY
    EBENY --- ---
    KWJET: tak to teda koukam :) pekny fotky a pekna dylka. takze pocitam, ze svetovy rekord longline bude brzo pokoren v Cechach. respekt!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: tyvole!!! parádní fotky :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    LUNIX: ahoj.. nojo, longline má něco do sebe, už se těšim až se rozšířej naše řady Klubu 100+.. :D jináč brněnskej hajlajn měl nakonec poctivejch 24 metrů, takže taky žádná prča.. ale byl to přece pořád jenom trénink na Wild Sarah Highline HKP :D psal mi Stefan z Německa že maj teď někdy cestu do Práglu, takže by na to prej mrkli :D no, jsem na další pokus zvědavej, zase je milion o zkušeností víc než poprvý takže by mohly pdanout nadějný pokusy.. ps: až budou fotky z brna, hodim link.. ;)
    seeya Q
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    ta ctvrtecni stodesitecka byla moc pekna:-) o vikendu jsem byl v Brne na Tmou, ale nebyl cas a po skonceni hlavne sila. tesim se na pristi tyden na nejakou lajnu v praglu :-)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KCHARI: :D jj, je to trochu jiný kafe, doufám, že z tvojí strany spokojenost.. :) kdyžtak se někdy ozvi až pudeš chodit, rád poznám zase nový lidi a styly chození :D jináč rád bych poslal pozdrav z Brna, včera proběh solidní hajlajn (cca 20 metrů dýlky, 9 metrů vejšky) z mojí strany full-man on-sight (prostě tam a zpátky na první pokus :D) takže velká spokojenost, dneska bude asi víc freestajlu a exhibice, myslim, že z toho budou celkem zajímavý fotky a videa.. :) tož longhajlajn hajl Q
    ps: fotky ze stromovky už jsou u článku na slackshopu přiložený, takže račte panctvo.. :D
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    dneska probehlo prvni testovani novy 30m lajny a je to docela veeelkej rozdil oproti 10m :D chce to vic trenovat....
    KWJET
    KWJET --- ---
    joa eště maličkost, report z longline session ve stromovce zde http://www.slackshop.cz/?page=akce .. fotky budou vzápětí ;)
    KWJET
    KWJET --- ---
    čau všem, nevim esi to víte, ale o víkendu bude v Brně sportovní veletrh (nevim jak se to jmenuje oficiálně) noa budem tam s Kajochem, Kolouchem a Georgem tahat nějaký lajny, tak kdo bude mít čas a cestu kolem, nechť ráčí dovalit.. ;) součástí bude i nějakej mid/hajlajn takže bude i na co koukat, popř. možná i zkusit.. ;) seeya Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    tak kilo bylo přejito :D kdo nebyl ať lituje a těší se na další srazy.. ;) btw. 23.11. je u českomoravský další akce Flying Sundays, budem tam se Smoldou tahat lajny, takže doražte kdo můžete.. ;) info na www.fireshow.cz
    KWJET
    KWJET --- ---
    :( škoda no.. chodíme i v zimě, když zrovna neprší/nesněží.. tak snad jindy no.. zatim Q
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam