• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    KWJET
    KWJET --- ---
    ZELENY_CAJ: řek bych, že je to prostě o hodinách a hodinách tréninku ;) btw. to není uplnej slack, ale celkem se to tomu podobá.. :) ale řek bych, že na lajně by si todle fakt nedal.. tadyto vypadá na nějaký pružný lano bez ostrejch hran.. :)
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    treba ma na kazdem kotniku zavazanou snurku a ma ji protazenou z jedne nohavice do druhe, takze kdyz spadne, snurka se napne a nedovoli aby se vykastroval.
    tohle je jenom moje spekulace,) asi bude vykastrovany, vypada tak.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    taky sem nepochopil tenhle trik :)))
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Nemalej kastrát!!! že mu to nevadí???
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    KCHARI: jasne, ale nemam tolik nadsenych kamaradu aby se to vyplatilo. Moji kamosi prejdou tak 5m,)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    LITTLEFOX: myslim ze todle radsi nikdy zkouset nebudu :D
    ZELENY_CAJ: no nejlepsi je pronajmout si nakou telocvicnu :)
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    jak resite lajneni v tomhle pocasi? ja sem nelajnil uz dlouho a celkem bych i nekde napnul, ale v tom bahne je to proste spatne...
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    myslím že se máte ještě co učit :DD

    http://www.liveleak.com/view?i=b07_1224690002


    z auditka: www.youtube.com znate nejake zajimave videjko?
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: indoor zatim nic, ale rád bych se po něčem poohlídnul.. ideálně tělka s molitanovou jámou (na zkoušení backflipů atd. :D)
    ale hlavní náplní zimy je longline & highline.. muhehe.. WS musí do jara padnout.. :D
    Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    jdete dneska někdo na Flying Sundays? slackshop team se chystá, budou tam nějaký lajničky, takže kdo bude moct ať dorazí.. ;)
    info na www.fireshow.cz
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Chci se zeptat jestli chodíte přes zimu nějakej indoor. tělocvična nebo tak.
    nebo v zimě frčí pívo???hehe
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Makam a končim v pul čtvrty každej den a pak je tma takže jedině o výkendu jinak nestíhám! tak aspoň 15 metrů postačilo dneska. hore zdar!
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: ahoj, nakonec se nikam nešlo, byli jsme včera a půjdem možná zase zejtra, ale to není natuty.. kdyžtak napíšu kam.. joa šlo by se spíš odpoledne, nejdřív zas ve 12.. Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Tak v kolik a gde? mate plan? okolo jedny mužu bejt gdekoli!
    KWJET
    KWJET --- ---
    jo pondělí platí, ale ještě nevim, co podniknem.. :D dneska, popř. zejtra to se smoldou proberem, hodně záleží na počasí, takže když bude zejtra hnusně tak budou asi nějaký změny.. každopádně určitě dám vědět tady, poslal jsem smoldovi pozvánku na nyx, takže se brzo taky zapojí do diskuze a bude vás oblažovat svými jalovými nápady.. :D tož zatim Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET:A co to pondělí? to taky platí? jedu na ty kola ale vracim se v neděli večer.
    KWJET
    KWJET --- ---
    takže neděle ve 12 před výstavištěm na zastávce, pude se tahat long + další lajny dozadu do stromovky.. takže kdo dorazí, má u mě lízátko.. :D zatim Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    joa eště jedna věc, vzhledem k tomu, že v podělí je státní svátek, tak se pravděpodobně se Smoldou vypravíme tahat nějakej midlajn.. takže kdyby se chtěl někdo přidat a vozkoušet nějakej ten adrenalín :D tak neni problém, stačí se domluvit a jedem.. :) tak zatim, chodíme chodíme hore po dědině.. oujééé
    Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Oka dik za info! cinknu gdyž nepojedu na ty kola! Sig lajn!
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: no, budeme pravděpodobně ve stromovce, nebo na letný.. cca od 12.. ale všechno ještě upřesnim v sobotu, takže sledovat sledovat, kdybych zapomněl, tak číslo na mě je 721276884 tak mě kdyžtak prozvoň ;) tahat budem asi něco delšího, ale samozřejmě je tam místo i na krátký lajny, takže no problema ;) čim víc nás bude, tim líp.. tak zatim slack hajl Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Nevim jestli nepojedu na kola do českyho raje ale pokud budu tvrdnout doma tak bych se připojil. gde budete chodit?a v kolik? mužu vzit tu moji desetimetrovou kaničku a připojit se. pokud je to možný???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam