• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Makam a končim v pul čtvrty každej den a pak je tma takže jedině o výkendu jinak nestíhám! tak aspoň 15 metrů postačilo dneska. hore zdar!
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: ahoj, nakonec se nikam nešlo, byli jsme včera a půjdem možná zase zejtra, ale to není natuty.. kdyžtak napíšu kam.. joa šlo by se spíš odpoledne, nejdřív zas ve 12.. Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Tak v kolik a gde? mate plan? okolo jedny mužu bejt gdekoli!
    KWJET
    KWJET --- ---
    jo pondělí platí, ale ještě nevim, co podniknem.. :D dneska, popř. zejtra to se smoldou proberem, hodně záleží na počasí, takže když bude zejtra hnusně tak budou asi nějaký změny.. každopádně určitě dám vědět tady, poslal jsem smoldovi pozvánku na nyx, takže se brzo taky zapojí do diskuze a bude vás oblažovat svými jalovými nápady.. :D tož zatim Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET:A co to pondělí? to taky platí? jedu na ty kola ale vracim se v neděli večer.
    KWJET
    KWJET --- ---
    takže neděle ve 12 před výstavištěm na zastávce, pude se tahat long + další lajny dozadu do stromovky.. takže kdo dorazí, má u mě lízátko.. :D zatim Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    joa eště jedna věc, vzhledem k tomu, že v podělí je státní svátek, tak se pravděpodobně se Smoldou vypravíme tahat nějakej midlajn.. takže kdyby se chtěl někdo přidat a vozkoušet nějakej ten adrenalín :D tak neni problém, stačí se domluvit a jedem.. :) tak zatim, chodíme chodíme hore po dědině.. oujééé
    Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Oka dik za info! cinknu gdyž nepojedu na ty kola! Sig lajn!
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: no, budeme pravděpodobně ve stromovce, nebo na letný.. cca od 12.. ale všechno ještě upřesnim v sobotu, takže sledovat sledovat, kdybych zapomněl, tak číslo na mě je 721276884 tak mě kdyžtak prozvoň ;) tahat budem asi něco delšího, ale samozřejmě je tam místo i na krátký lajny, takže no problema ;) čim víc nás bude, tim líp.. tak zatim slack hajl Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Nevim jestli nepojedu na kola do českyho raje ale pokud budu tvrdnout doma tak bych se připojil. gde budete chodit?a v kolik? mužu vzit tu moji desetimetrovou kaničku a připojit se. pokud je to možný???
    KWJET
    KWJET --- ---
    XYZ: jo lano rači dynamiku.. ty botky jo/ne maj vliv jen u lajn na hranici tvejch schopností.. tzn. pokavaď dáváš něco na pohodu, tak není problém lajnit třeba v papučkách (viz smoldův serf, skoky atd na hajlajně v pantoflích :D) ale jakmile jdeš na max. tak je potřeba každej kousek citu v chodidle.. resp. toho, na co jsi zvyklej a preferuješ to.. :) btw. předem dávám vědět, že tudle neděli jdeme s gerogem natáhnout nějaký pekla, ale i kratší lajny, takže kdo by měl zájem se přidat, nechť se ozve a já napíšu kdykdeajak.. zatim Q ;)
    XYZ
    XYZ --- ---
    KWJET: Taky myslím- já nejradši naboso, ale turistické sandály, ani pohorky mi v přejítí lajny nijak moc nebrání.

    Jo a lano asi radši dynamiku, né? Bo alespoň trochu víc tlumí rázy při zachycení pádu IMHO.
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: no minulou zimu jsem nechodil, takže těžko říct.. a teď se dá ještě víceméně chodit naboso, ale samozřejmě jak uhoděj mrazy, tak v klidu v botech, nejsem blázen.. :D leda na hooodně dlouhý lajny, kde je fakt potřeba absolutní kontrola a cit v chodidle.. třeba kajoch ale dává na pohodu dlouhý i vysoký v botech, záleží na co je kdo zvyklej.. chce to dobrý botky a pak se dá chodit obutej stejně dobře (na trikovce někdy i líp) jak naboso.. tož zatim Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: jasný :)

    chodíš i přez zimu bosky, nebo v botech ?
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: no rači dynamikou, ale je to celkem fuk, řekl bych.. hlavně že tam je..
    KCHARI: hehe, každej začínal punkově, jde jen o to nezakrsnout a postupně se vyvíjet kam až to pude.. navíc co slacker, to styl, takže nezáleží jak chodíš, ale kolik si na lajně užiješ srandy.. ;)
    slack hajl Q
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KWJET: nejvetsi spokojenost :) nejdriv musime poradne trenovat nez se budem predvadet pred mistrama jako ste vy :D nas styl je zatim hodne v punku :D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: a jistíte to statikou, nebo dynamikou?
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: no tak těch 60 metrů.. :) proč? dorazíš? budem tam s lunixem po půl druhý (vítkov za mauzoleem).. btw. tady jsou nějaký fotky z brněnskýho hajlajnu.. http://www.adrex.cz/index.php?page=&id_fotogalerie=1237&kat[dirId]=fotogalerie-horolezectvi .. enjoy.. ;) Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: jak dlouhý laso ti třeba na 55m hajlajn?
    KWJET
    KWJET --- ---
    EBENY: T_MAX: hehe jo longlajn je celkem prča, ale na světovej rekord to z mý strany ještě hodně dlouho asi nebude.. ale rád bych se pokusil aspoň o českej, 124 metrů už dlouho odolávat nebude.. :) no, člověk musí jít pořád dál a dál, žejo.. :) a v našem případě taky vejš, zrovna dneska jdu tahat šáreckej setup - 55 metrů lajny s přitejpovanym lanem vespod (resp. dalšíma dvěma lajnama, protože nemam dost dlouhý lano :D) abych si zvyknul na tu váhu.. je to obrovskej rozdíl chodit po tak mohutný lajně, její váha je dost důležitej faktor choditelnosti.. :) tož longhajlajn hajl Q
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam