• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    taky neni špatnej plácek na chození na pavučině hehe!!!
    http://lezec.cz/clanek.php?key=7335
    KWJET
    KWJET --- ---
    čau všem, tady je video z wintrhajlajny na Ořešníku.. ;)
    http://cz.youtube.com/watch?v=M0031-Wm6AE
    enjoy ;) Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    XYZ: asi kevlarovej špagát.. ;) zajímalo by mě, z čeho má papučky, páč se toho celkem nebojí :D
    ale hodně hustá prdel.. :D někdy zkusim
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    SMOLDA: lol v tech mackach to je mazec teda
    SMOLDA
    SMOLDA --- ---
    tady vám bando předhodím video, ať máte do čeho rejpat. je to špíš novoroční recese, než kvalitní video......http://www.youtube.com/watch?v=qxehl5WU8TU
    EBENY
    EBENY --- ---
    XYZ: no jo, lokalita trochu z ruky ) toz at jde zonglovani od ruky)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    XYZ: ja myslim zes to pochopil spravne...
    XYZ
    XYZ --- ---
    KCHARI: Si nejsem jistej, jestli jsem to dobře pochopil, ale do boku jako podél zdi? To by držet mohlo, ale zase ta zeď...

    EBENY: No, já jsem sice spíš solitér, ale proti společnosti dámy bych jistě nic neměl a taky nejsem takový sobec, abych okupoval celou tělocvičnu, ovšem problém bude asi trošku v lokaci téhle haly/sokolovny...
    ( Sokolovna Pravčice ) :-§

    KWJET: Jo, to je dobrej nápad ty áčka- krátká lajna stačí a bude pěkně v prostoru.
    KWJET
    KWJET --- ---
    v neděli praha - jde se chodit!! už nějak dopo, ať něco stihnem.. máme se smoldou v plánu natáhnout cca 3 lajny - trikovka, jumpovka a nějakej ten long (cca 50m), místo buď stromovka, nebo vítkov, nebo letná, napíšu zejtra večír.. [*1*]
    je potřeba trochu rozhejbat ztuhlý svaly a nabýt znovu něco té rovnováhy, žeano.. tož Q

    ps: jestli v tý tělocvičně jsou takový ty kotvící háky na hrazdu, zapuštěný v podlaze, tak můžete natáhnout lajnu přes áčka (a-frames), viz http://kwjet.rajce.idnes.cz/a-frame_vitkov_9.9.08/ - daj se vyrobit skládací a přenosný, takže do tělky no problema ;) je dobrý je použít i u kotvících bodů, který nejsou tak pevný - viz třeba ty tyče vyvrklaný, když máš možost kotvit hned u země, tak nevzniká skoro žádnej ohýbací moment a všechno je to jen o tahu ;) na krátký trikovky jsou áčka výborný..
    tož tak Q
    ps: doufám, že se v neděli potkáme !! :)
    EBENY
    EBENY --- ---
    XYZ: kam chodis zonglovat? kdyby tam nesla lajna, tak bych si tam sla zablbnout - delam jogu a ucim se ruzne kousky, co se na malem prostoru delaji blbe ) bychom se podelili o naklady
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    XYZ: my sme na tom taky zkouseli skakat/naskakovat a vypadalo to ze to je v klidu. parkrat sme to i napinali v hodne lidech na co nejvetsi tvrdost a bylo to taky v pohode. navic tah na tu tyc nebyl "od zdi" ale do boku. podle me to ma velky rezervy, Tyrs to zabetonoval kvalitne :)
    XYZ
    XYZ --- ---
    KCHARI: A jak ty tyče na hrazdu drží? Já mám tělocvičnu k dispozici (chodím tam žonglovat) a taky jsem přemýšlel, kde by se to dalo napnout, ale nerad bych něco vytrhnul ze zdi- to bych asi rychle dožongloval... No a když vidím tu sílu, jak mě ohejbá stromek průměru 18 cm (když zkouším skákat), tak těm 'hrazda tyčím', který tam zazdíval ještě pan Tyrš a jsou určený pro namáhání úplně jiným směrem moc nevěřím.

    Třeba 'cirkusáci', tedy chodiči po laně na to mají takové zařízení- v podstatě kolejnice, nebo jiný profil a na koncích něco na uchycení a napnutí lana. Tím pádem to můžou napínat kdekoliv, bez kotv. bodů. (třeba- http://www.firetoys.co.uk/juggling/ariane_training_tight_wire.html ) Ale nechtěl bych to zařízení táhnout na zádech někam a taky bych si ho asi nemohl nechávat v hale (nechodím tam jenom já, bohužel...) no a o pořizovací ceně se radši ani nebavím...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    EBENY: je to naprd no. napadlo nas treba natahnout nekde v kolbence nebo tak. sice tma bude zima, ale apson tam nebude snih .)
    EBENY
    EBENY --- ---
    KCHARI: telocvicna party, koukam)
    taky shanim nejaky prostor, kde by se dala v zime natahnout, ale telocvicny co vim jsou obsazeny...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    EBENY: zkouseli sme to ksoro na vsechno na co to lso, krome klasickejch tyci na lezeni (ty se moc hejbaly). tady ilustracni foto kde je videt povolena lajna privazana na ty tyci na hrazdu, uplne napravo (lepsi foto neni :))
    EBENY
    EBENY --- ---
    KCHARI: a za co ste to v telocvicne pripevnili? myslis ze by to udrzely takove ty tyce na hrazdy?
    SMOLDA
    SMOLDA --- ---
    jo mylíš tvojí EMO patku? Si nemysli... taky sem sem si teď rozjeb řepu:) 3koda že jsi nejel na ten černej potok---- mega prdel.. nejdříf jsem se propad pod led, pak jsem si vyvrknul kotníka a jako třešničku na dortu, jsem si projebnul holeň mačkou, když se se mnou utrhnul rampouch ( se divim s mojí mušší vahou)
    KWJET
    KWJET --- ---
    LITTLEFOX: už jsem (skoro) zahojenej :) a jizva neni moc vidět, mam dlouhý vlasy a elegantní patka skryje tenhle šrám dokonale.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam