• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: neni čas pyčo :)
    nevim no, možná něco sesmolim o prázdninách.. :) a máš na mysli asi akci kolem Slackturnu ne? ponevač report ze slacktripu psal kolouch na slacklive.cz .. ;)

    btw jedete někdo do Hejnic? já jo, tak se tam třeba potkáme ;) seeya Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Co je z reportem z Ostrova? já se těšil a ono furt nic!
    MATOM
    MATOM --- ---
    KUTIL_TIM: cus, ja sa ako zdrzujem v Prahe, ale minule som videl nejakych podivnych typkov co mali o dva stromiky priviazane dajake lano a skusali po tom chodit, no celkom haluz zabava, ale je to nieco ine ked to lano visi nie pol metra ale desat metrov nad zemou :D
    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    cus, nelajni aj niekto ochotny zaucit novacka v Brne? Celkom rad by som s tym zacal tak ak by sa nasiel nejaky brnak bola by to parada.
    dík
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    ZELENY_CAJ: Dyk to je in né?
    neboj mluvim docela normálně!
    KWJET
    KWJET --- ---
    ZELENY_CAJ: si ani nepřej vědět.. ;) :D krotitel je hustokrutej linguomaniak.. :D
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    KROTITEL: tyvole sory, ale ten slovnik jakym se vyjadrujes je kotel:D jako ne ze bych do tebe nejak jebal, to ne...ale proste---:D:D:D to tak pises schvalne? nebo tak i normalne mluvis?
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    ok pristy tydem by sel, dej vedet pak:)
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    tedka je to spatny... mam ve stredu docela tezkou zkousku a pak cely vikend makam...mozna pristi tyden, pondeli odpoledne? jeste se kdyztak domluvime... a hdk na tom bude podobne...
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    ZELENY_CAJ:
    HDK: zajdem teda nekdy na lajnu v Brne? jak jste na tom casove?
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Pokud bude rozumě tak se tam potkáme! lajnu snad ani brát nebudu hlavně si tam chci zalízt .sem si koupil masírku v itošce! fajný lezky za 90 Euro , a hlavně lano za 102 E, 70 m Edelweiss!
    prostě libice! budeš čumět!
    KWJET
    KWJET --- ---
    nějaký fotky z víkendovýho hajlajn sešn v ostrově..
    http://www.slacklive.cz/foto/slackturn/index.html
    a video z nějakejch hajlajn
    Slackturn planet (38 long/20 m high)
    http://www.youtube.com/watch?v=UL8qW95fhZQ
    Alter Weg (první hajlajna v ČR - cca 15m long/15 m high)
    http://www.youtube.com/watch?v=WyL54YXgJYA
    enjoy ;) a seeya online v ostrově 15týho ;)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: no jasně :D jedou všichni!!!
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    hello, prida se nekdo na lajnu zitra odpol na vitkove, nebo na letny?
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: právě když nastupuju kousek nad zemí a překulim se tak se rozbiju vo zem. tak že radši nastupuju vejš.
    podle těch fotek už vim ,asi, co dělám za volovinu. místo toho abych si na tu lajnu sedal "rozkročmo" (nevim jestli to je správnej termín) , tak po výmiku hodim nohu kterou bych hodil na druhou stranu rovnou na lajnu a z toho se ňák vyškrábat.
    úplně to v tom vidim.
    tož ale musí bejt problém když na ní fakt sedim a z toho hodit obě nohy hore a zvednout se.
    dneska to zkusim a dám vědět jak na tom sem! jinak dík za radu!!!
    maj sa.
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: čau, hele tak nastupovat ze sedu je lepší učit se kus nad zemí, abyses nebál padat, vono to chce tomu chvíli dát.. ale existuje jeden ultrajednoduchej a stoprocentní způsob, jak se postavit ze sedu, říká se tomu chongo mount a probíhá víceméně takle http://tonda-h.rajce.idnes.cz/SLACKLINE_2/#SLACKLINE_033.JPG a pak další pikčry ;) je to nafocený tak nějak, noale nejlíp abys to viděl naživo, někdy přijeď mezi lidi a já ti to vokážu jak na to.. ;)
    slack hajl Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Nazdárek lajnaři!!!
    mam problém učim se nastoupit ze sedu a mam s tim jako kurva velkej problém.
    si tu mojí desetimetrovku uvážu tak ve dvou metrech +- a z výmiku se dostanu hore. občas se mi podaří přehodit nohu přes a jakžtakž sedim, většinou se ale stejně překulim zas hlavou dolu! v tom ale kámen úrazu neni. vůbec se mi nedaří poskládat nohy na lajnu natož abych se zkusil postavit! vždycky se přetočim zas hlavou k zemi bo rovnou padám! a hrozně se mi to klepe! nevim co s tim dělat ale určo v tom bude zas ňáká pitomost!
    třebas jako s tou otočkou ale když si vzpomenu na tempo kraulem tak se otočim docela v pohodě a já to dělal jak idiot takovym pološtvihem a furt to nešlo!

    tudíž prosim o radu jakou ptákovinu tam robim!!!
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KWJET: tak to bych bral metr takovy ty obycejny :) kde a kdy predame?
    KWJET
    KWJET --- ---
    KCHARI: psí lajny mam :D chceš? jakoukoliv dýlku od 0,05 do 100 m ;) 21,-/m.. Q
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    kde v Praze sehnat ty PES lajny? potrebuju jen malej kus (tak metr)... nebo jestli nekdo nema :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam