• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    BUDDHA: ok, ja tam budu do sesti, pokud bych vypad z prace az v 5 (nejspis vypadnu driv).
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Domluveni, o pul seste zacinam saskovat s gumou... Dorazte vsici
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    BUDDHA: myslim ze to je tady tenhle placek:
    Loc: 50°5'45.039"N, 14°24'44.699"E
    lajnu vem, ja mam 28m, vezmu asi tu, pak mam 50ku, ale na tu se dneska moc necejtim :-)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    LUNIX: Taky si to moc nepamatuji, takze radeji upresnit, mam brat lajnu? (mam 20ku)
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    BUDDHA: mno tak jo, jestli nebude prset, tak bych se stavil na letny. asi nejak po pul sesty, driv to z prace nestiham. kde tam? klasicky misto jak jsme tahali s kwjetem? nejsem si jistej, jestli jsi tam byl...
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    LUNIX: Co dneska. Videl bych to na jednu z nasledujicich destinaci (letna, stromovka, vysehrad...) Zalezi jestli se nekdo prida.
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    co takhle zitra (utery) vecer? rekneme 17:30 nekde, jestli nebude prset? ja mam nejbliz riegrace, ale klidne dorazim i na letnou. muzu vzit i kratkou lajnu.
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Tak dej příště vědět aspoň den dopředu, pokud budu mít jenom trochu čas, určitě se přidám :)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    ROSADKO: Berem každýho, sám jsem začátečník. Natahujem tak 15m, takže nic hrozného...Příště se na Vás těším, jinak se omlouvám, že sem blíže nespecifikoval kam jsem vlastně šel. Příště se polepším, seeya.
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    BUDDHA: jinak berete i úplný začátečníky? moc ráda bych to vyzkoušela, balanc trénuju na bosu, tak by mě zajímalo, jestli díky tomu budu mít ty začátky o trochu snazší :)...
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Nepřidá se dneska někdo?
    KWJET
    KWJET --- ---
    jede někdo na fest do radolfzellu? asi ne co? tož keep slackin' Q
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    BUDDHA: jestli to bylo na me, tak to bylo minulou sobotu, tuhle bohuzel nemuzu :-( a probehlo to pekne, az na to ze po hodine zacla bourka. mozna v nedeli bych sel, ale nechci nic slibovat.
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Když to dopadne tak bych se objevil...lajnu beru ;)
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    v sobotu budu nejspis tahat v riegacich, vsichni jsou vitani :-) doufam ze se sejde vic lajnek.
    KWJET
    KWJET --- ---
    libo banány? :D už se těším až je otestuju v terénu :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: tý jo nevim gdy to je? klíďo bych jel jen nevim jestli se mi to nekryje s bajkovejma závodama bo dovolenou v zahraničí!
    lezeš vůbec ještě???
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: neni čas pyčo :)
    nevim no, možná něco sesmolim o prázdninách.. :) a máš na mysli asi akci kolem Slackturnu ne? ponevač report ze slacktripu psal kolouch na slacklive.cz .. ;)

    btw jedete někdo do Hejnic? já jo, tak se tam třeba potkáme ;) seeya Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Co je z reportem z Ostrova? já se těšil a ono furt nic!
    MATOM
    MATOM --- ---
    KUTIL_TIM: cus, ja sa ako zdrzujem v Prahe, ale minule som videl nejakych podivnych typkov co mali o dva stromiky priviazane dajake lano a skusali po tom chodit, no celkom haluz zabava, ale je to nieco ine ked to lano visi nie pol metra ale desat metrov nad zemou :D
    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    cus, nelajni aj niekto ochotny zaucit novacka v Brne? Celkom rad by som s tym zacal tak ak by sa nasiel nejaky brnak bola by to parada.
    dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam