• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    ROSADKO: Mimochodem s tím Slackfestem: nejedete náhodou někdo autem a nemáte volný místo/a?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ROSADKO: no to vypada sakra dobre! zacnu o tom uvazovat :)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Jedete někdo? Mohli bysme se domluvit ohledně společné cesty, pokud by byl zájem...

    Slack Line Fest 2009
    Kdy: 31.7.-2.8.2009
    Kde: Bischofstein (Jiráskovy Skály)
    Adršpašsko-Teplické Skály, www.bischofstein.cz
    http://www.rockpoint.cz/novinky/pozvanka-na-slack-line-fest-2009-618/
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Dneska jedem za prahu /směr říčany/ někam k vodě, máme v plánu tahat nějakou waterlinu, takže pokud by měl někdo chuť, tak běhěm hodinky odjezd z Opatova - 739 233 966
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    U mě je to nejisté. Nechme se překvapit, možná bych se taky přidal...
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    ROSADKO: ja bych sel teoreticky v patek, ale nic neslibuju, kdyztak potvrdim v patek behem dne tady.
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Co pátek nebo víkend?
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KCHARI: vic vic lajn, tim lip :-)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    btw jestli dorazim (70% sance) mam brat taky lajnu? (30m)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KCHARI: Dojdi!
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ze bych se dneska taky podival na letnou? :)
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    BUDDHA: ok, ja tam budu do sesti, pokud bych vypad z prace az v 5 (nejspis vypadnu driv).
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Domluveni, o pul seste zacinam saskovat s gumou... Dorazte vsici
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    BUDDHA: myslim ze to je tady tenhle placek:
    Loc: 50°5'45.039"N, 14°24'44.699"E
    lajnu vem, ja mam 28m, vezmu asi tu, pak mam 50ku, ale na tu se dneska moc necejtim :-)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    LUNIX: Taky si to moc nepamatuji, takze radeji upresnit, mam brat lajnu? (mam 20ku)
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    BUDDHA: mno tak jo, jestli nebude prset, tak bych se stavil na letny. asi nejak po pul sesty, driv to z prace nestiham. kde tam? klasicky misto jak jsme tahali s kwjetem? nejsem si jistej, jestli jsi tam byl...
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    LUNIX: Co dneska. Videl bych to na jednu z nasledujicich destinaci (letna, stromovka, vysehrad...) Zalezi jestli se nekdo prida.
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    co takhle zitra (utery) vecer? rekneme 17:30 nekde, jestli nebude prset? ja mam nejbliz riegrace, ale klidne dorazim i na letnou. muzu vzit i kratkou lajnu.
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Tak dej příště vědět aspoň den dopředu, pokud budu mít jenom trochu čas, určitě se přidám :)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    ROSADKO: Berem každýho, sám jsem začátečník. Natahujem tak 15m, takže nic hrozného...Příště se na Vás těším, jinak se omlouvám, že sem blíže nespecifikoval kam jsem vlastně šel. Příště se polepším, seeya.
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    BUDDHA: jinak berete i úplný začátečníky? moc ráda bych to vyzkoušela, balanc trénuju na bosu, tak by mě zajímalo, jestli díky tomu budu mít ty začátky o trochu snazší :)...
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Nepřidá se dneska někdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam