• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KWJET: congratz. ta 152 metrovka je taky ceskej rekord na long, nebo nekdo dal delsi? :-) dal nekdo delsi nez ten cinan, nebo to se nepocita mezi slackline? (ono se asi tezko zjistuje po cem vlastne chodi, zdroje nemam, ale ani jsem moc nehledal)
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KROTITEL: paska pres oci taky dobra. I v "man on the wire" se mluvilo o tom, ze to ten frantik dava i poslepu. to bych taky chtel jednou umet. :-D
    KWJET
    KWJET --- ---
    BUDDHA: ahoj buddhos, soráč nejdřiv za to Zetko, jsme byli s jankem už hrozně kantáre, tak jsme šli dom.. jinak sobotní longlajn pohoda, zopakovali jsme 152 m lajnu na rozchození :D potom večer ninja urban hajlajn u národního divadla na žofín - fotky here http://kwjet.rajce.idnes.cz/Longline_session_Stromovka_Ninja_Urban_Highline_Prague/ to byla prča jaxvině :)
    noa neděle šárinka, napli jsme, zkoušeli jsme, dostávali jsme naprdel, ale tesně před vypršením časovýho limitu to padlo! :) Janek a já jsme to přešli jednim směrem, na druhej nezbyl čas.. novej českej rekord, šárinka má po přeměření 57 metrů dýlky a 40 metrů vejšky.. hustokrutejprasakr, jsem dojebanej jaxviň ale stálo to za to :) fotky here http://kwjet.rajce.idnes.cz/Wild_Sarah_Highline_-_57_m_long_-25.10.09/ ale snad budou ještě nějaký lepší + video od koloucha snad do pátku :)
    tož slack hajl Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    LUNIX: Slušnej hovaďák. ten netopír je luxus :))
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Tak jak to dopadlo kucí? Co všechno padlo?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    BUDDHA: hej fotil jsem to ja za uplnyho strizliva :D fotak nezvladal
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KCHARI: Fotka vypovídá stavu fotografa.. Jj, dobrej punk :D
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    vcera jsme si na jedny mensi party v baraku pred demolici udelali "ghetto slackline" z pozarni hadice. docela prdel a pres pocatecni skepsi se na tom dalo i docela dobre chodit :D
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: hehe no kilák nevim ale tak na to dvoukilo se časem snad dokopu :D jen na něj našetřit.. noa pak se uvidí, ještě mě čeká dost hajlajn, a tam je terén dost otevřenej.. :) no myslim, že se se slacklajnou dá potýkat celej život, tak to nechci přestřelit zezačátku, chápeš, abych pak měl na starý kolena co chodit :) none, tož slack hajl Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Ty hovado praštěný! za chvíli ti i kilometrová bude malá!
    fakt respekt! pošlu ti pak odkaz na report jak jsme byli na Hvaru. 6ti metrová waterline byla pro mě velkej oříšek. hehe. se zasměješ!

    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    KUTIL_TIM: jj, byl sem v brne ale ted sem pul roku mimo, tak az na jare..,)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    (my to teď hrozně hrotíme na stěně, takže moc nestíhám, ale kdybyste řekli dopředu nějakej rozumnej termín, ráda bych se stavila :))
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Něco příští tejden někde? :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    joale na hajlajny to pořád stačí :) divoká šárka čeká.. tak snad to ještě tendle podzim padne..
    KWJET
    KWJET --- ---
    LUNIX: hehe to víš, léta dřiny a odříkání :D sakra, ale teď si budu muset koupit novou lajnu, na týdle mi zbejvá už jen 5 metrů.. kde na tom furt brát? :)
    tož keep slackin' Q
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KWJET: tak to je nemala hustobrutalita, gratulace!!!
    KWJET
    KWJET --- ---
    KWJET
    KWJET --- ---
    LUNIX: dobře ty!!
    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    furt tu len citam tahania lajn v prahe, co tak tiez niekto v brne? najdu sa taki?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam