• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    KWJET
    KWJET --- ---
    čezt práci, jak to šlape? jsem sepsal nějaký povídání o Urban Hajlajn Festivalu v Lublinu.. taky kdyby se někdo nudil.. ;)
    http://www.slackshop.cz/akce/#lublin
    YANK
    YANK --- ---
    NOISEGATE:
    uvidim, uz som ho objednal :)
    ale tak snad to bude stacit aspon na zaciatky.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    YANK: jj, 12 metrů je málo ;) uvidíš sám
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KCHARI: myslim ze az takhle husta nebyla, stojku delala jakoze na rameni ne primo na hlavne, ale zas to delala na tencim lane (rekl bych klasicka 10ka statika). ale kazdopadne neco zhruba tak, mazec.
    YANK
    YANK --- ---
    Ahojte.
    V slackline som celkom novy, chodil som zatial 2x (ale uz chodim, a aj otocky sa daria :P )
    Rozmyslam nad kupou vlastnej line.
    Nizsie tiez bola odporucana tato: http://www.slackshop.cz/jump/
    ale rozmyslam este nad
    http://lajny.cz/eshop/index.php?main_page=product_info&cPath=5&products_id=26
    ale nie je 12 metrov malo?

    ked mi to pojde, tak by som chcel skusat aj nejake triky, cize rozmyslam nad hrubsou lajnou. aj nad gibbonom som rozmyslal, ale tie su uz drahe.

    a dalsia otazka. chodite niekto v Brne?
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    ve ctvrtek jsem videl holku z rakouska delat husty kousky na slackrope.. stojky na hlave, kotrmelce, ruzny otocky pod lanem s tim ze se po otocce zastastavila nahore v povodni poloze... trochu jsem nechapal. ja lama na slackrope ani nenastoupim, skilly ze slackline zdaji se byt nepouzitelnymi ;-)
    MASTAK
    MASTAK --- ---
    BADHORSE: Pristi tyden v pondeli nebo utery pujdem, tak se muzem nak domluvit...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MASTAK: to vubec nevadi..dame hlavy dohromady:-D
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    dneska jsem presel muj rekord..(vim ze kwjeton dal 200) a to celych 11 metru:-D
    MASTAK
    MASTAK --- ---
    BADHORSE: Taky obcas zajdem jenze bys nemel moc co okoukavat, jelikoz teprve zacinam :D
    KWJET
    KWJET --- ---
    BADHORSE: chodíme ;) teď jsem na fesťáku v Polsku ale v září se můžem domluvit a někde vyrazit ;) ať to šlape Q
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    chodite nekdo v praglu...bych rad okoukal nove veci nabral zkusenosti
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    GEORGESS: nic napinal..normal rukou..vada materialu :))
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    BADHORSE: tve, cos stim dělal, ja ji mam 3 měsíce a drží, popruh řídne, ale ráčna drží???
    Zatím :)
    MASTAK
    MASTAK --- ---
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    tak referuju ze jsem gibbona pri druhym napinani praskl...racna se poroucela do pekel..takze asi fakt nedoporucuju!

    jo fotky kwjetoni muzes davat kam chces:)
    KWJET
    KWJET --- ---
    AUDIAC: jo luk by taky šel, ale je takovej neskladnej a hlavně drahej.. prak je kulišácky elegantní řešení, ten svuj jsem teda ještě v terénu nezkoušel, ale Smoldův menší prak střílel docela dobře, tak myslim, že na hajlajny do 70 m by to mohlo stačit :)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Poptavka 1 misto 30.7. (pá) - praha-bišík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam