• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    ATROPYN
    ATROPYN --- ---
    KWJET: jo díky, já pojedu ale asi až v pátek večer nebo spíš v sobotu ráno..
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    JAFRA: Ano jsou. Neváhejte vyrazit. ;)
    JAFRA
    JAFRA --- ---
    KWJET: jsou to Hejnice u Liberce? premejslime ze by jsme se v sobotu zajeli taky kouknout....
    KWJET
    KWJET --- ---
    ATROPYN: my jedem, dost brzo zejtra ráno (napínat celej den longy), místo máme, tak kdyžtak odjezd cca v 9 z Chvalovy 12 (žižkov) :) mno jinak mrkni třeba sem http://www.facebook.com/home.php?sk=group_114927001903775&ap=1 tam pár lidí nabízelo odvoz.. seeya v Hejnicích Q
    ATROPYN
    ATROPYN --- ---
    lajnám zdar! jedete někdo teď o víkendu z Prahy na slackfest do Hejnic? ptam se, protože nemam s kym jet a zas si nechci tuhle libovou akci nechat ujít.. :)
    TYDLYDAA
    TYDLYDAA --- ---
    milí přátelé, kdyby jste narazili na to, že někdo prodává(nejpravděpodobněji na internetu) lajnu gibbon surfer(ta fialová) bez obalu, bez ničeho, tak se mi prosím ozvěte, před dvěma tejdnama mi ji ukradli a dost mě to sere, poznám si jí, rád bych ji zpět:) díky
    PEJR
    PEJR --- ---
    NOISEGATE: zažádal jsem..
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    BUDDHA: uz jsi zpet ve vlasti? tak to je jasna vec, udelame nejakou firemni akci ;)
    PEJR: jj, neni problem se stavit/domluvit.. hodne funguje diskuze na FB, slackline cz, kde se domlouva hlavne prazska slackline komunita. takze pokud mas taky ksichtbuk mrkni tam. jinak az to bude aktualni, pisni sem nebo do diskuze u nas na strankach..
    PEJR
    PEJR --- ---
    jak se blíží výplatní termín, tak by mě zajímalo jestli nebudete dělat nějakej meeting, kde bych si moh vyzvednout lajnu a naučit se jí napínat.. řekněmě tak za 14 dní..
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    hele slackšopáci fungujete i ve večerních hodinách? že bych s váma zašel na pivo :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    AAHHWISEGUY: nazdar, jasneze, neni problem. staci kdyz se ozves na jakykoli kontakt od nas ze stranek, nebo jeste lepe, napr. me do posty. nyxaky vyresime prednostne ;)
    jinak moznost je predat osobne v praze nebo poslat temer kamkoli..
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    hele panove ze slackshopu, operujete i o prazdninach? zacatkem cervence se vracim do cech a mam zalusk na jeden master set, abych mel na prazdniny o zabavu postarano.
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    slackers :) .. viete niekto stat na lajne tak ze chodidla su kolmo na lajnu? .. skusam to uz nejaky cas a stale sa neviem udrzat na lajne .. mohol by mi niekto kto to vie dat nejake tipy? .. dakujem :)
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    PE_47: ten posledny vystup head2head je poriadny mazec
    PE_47
    PE_47 --- ---
    The Feller Boys (c.1965) | Circopedia on blip.tv
    http://blip.tv/circopedia/the-feller-boys-c-1965-4594159
    FARIN
    FARIN --- ---
    Zanovni zeleny master set je doma. Hned jsem ho musel vyzkouset.
    Suchy pahyl stromu se ukazal jako nevhodny operny bod. Ac dost vysoky a tlusty, stejne v nem zacalo po kratky dobe docela podezrele lupat a praskat, takze jsem to radsi zabalil.
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    JAFRA: 15m je imho dost malo
    JAFRA
    JAFRA --- ---
    Zdarec,ma nekdo tip kde se da dobre natahnout lajna nad vodou? okoli str.cech-kladno a lounsko/zatecko.. Do max. delky 15m,mam gibbona. diky
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Děcka užijte si Sandstone, bohužel porád marodím, takže šprcka je zavřená ve skříni! Ale nebojte něco tu taky spáchát. Seeya on line
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    NOISEGATE: dik za reakcie ( a za odvahu alebo co, ked nikto iny nezareagoval)

    Skusim sa ja k niekomu priprdelit v RS, kedze tu to moc nefunguje z mojho uhla pohladu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam