• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    První jarní lajnění s brašulem (id STROOKY)

    SARKUF
    SARKUF --- ---
    no tak jsem se na to byl kouknout v ramci obedu a nakonec to koupil... ta certifikace + zaruka 3let mi dodala odvahu.) na moje picknikovy padani to snad bude staci bohate. Uvidime... nicmene diky za tip
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SARKUF: do začátku by ti to stačit mohlo. otázka je co vydrží ta ráčna (asi nic moc) a hlavně jakou průtažnost má ten popruh
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    no a vyplati se to kupovat nebo ne? vubec se v tom nevyznam... Premejslel jsem o nejake levne variante sem tam do parku atd... nijak vic bych se tomu venovat nechtel, tak jestli by mi to treba nestacilo
    HDK
    HDK --- ---
    F0N: Highline jsem v životě nezkoušel ale osobně bych ji nenapínal račnou od žádného výrobce.
    Každopádně lajna z Lidlu má certifikaci TÜV SÜD GS, takže úplně šrot to asi nebude.
    Nechci ji tady nijak propagovat, sám si ji nekoupím. Jen mě pobavilo, kam až se tato zábava dostala.
    F0N
    F0N --- ---
    HDK: toto natiahnut ako highline to by bol len adrenalin na lajne s lidlu
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    smáznut? proč?
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    HDK: tykráso to neviděl ani v německých lidlech. to je úlet..
    HDK
    HDK --- ---
    V Lidlu už prodaval i Slackline :)
    LIDL - správná volba. Kvalita je u nás na 1. místě
    http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-88FB3636-E6BC3F94/lidl_cz/hs.xsl/index_31960.htm
    PE_47
    PE_47 --- ---
    Luke Skywalker LANDED - Lukas Irmler - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=LPT15Y9JVVw
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    je to každopádně frajer. ale s lajnou to tolik společnýho nemá...
    JIKOO
    JIKOO --- ---
    YANK
    YANK --- ---
    Trosku promo pre Brno :)

    SlackRats - Keep Em Bouncin GoPro HD
    https://vimeo.com/56193971
    STANLEY1
    STANLEY1 --- ---
    Zkouším se odrážet od hrudníku, zad, nic zvláštního ...jinak v chůzi si jsem vcelku jistý už ;)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    STANLEY1: co umis za triky?
    STANLEY1
    STANLEY1 --- ---
    Ahoj,
    ze své vlastní zkušenosti mohu doporučit pro začátky rookie slackline od Elephantu.
    Naučíte se na ní skvěle chodit a když si je člověk jistej, tak na ní muže zkoušet začít dělat triky ;)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KWJET: woe :-D je fakt ze jsem na tom nestál, ale na chození bych radši doporučil palec širokou.... je fakt že mám srovnání jen s gibbonem a ten mi přijde na začátek, když chce člověk chodit, nevhodnej...
    KWJET
    KWJET --- ---
    LAYLINKA: lord_de_seis je zase zhulenej :-P
    Trick se hodí na cokoliv - je to dost univerzální lajna.. takže i pro začátky s ním není problém - jednoduchý napínání atd..
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    LAYLINKA: Na začátek je ideální pouze v případě, že na tom chceš skákat... chceš-li po tom chodit, tak se moc nehodí ;-)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Ahoj,

    taky bych klidně prodal svojí lajnu. Mám EQB jump, používaná minimálně. koupena jako dárek k vánocům, ale nějak mě to nebaví. Je to 20m, šířka 25mm, barva zeleno-černá. Koupena za 1300, prodám jí za 1000. Kdyžtak pošta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam