• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    HUGORASTIS: super video

    priste bych tam nechal jen hudbu a kweton by mel i pres to ze nataci doma nazout boty a nebehat po kuchyni v ponozkach :]
    HUGORASTIS
    HUGORASTIS --- ---
    Czech Slack (EN subtitles)
    http://vimeo.com/65704261
    RAZOTR
    RAZOTR --- ---
    Zdravím...je tady kotel příspěvků...jak to lajní?
    JOHNDISH
    JOHNDISH --- ---
    Ha to sem taky zažil! nemá smysl se s nima hádat. Debatovali jsme s nimi asi čtvrt hodiny a když jsme je zahnali do kouta začli také žvatlat nesmysli. tak jsme to radši sundali počkaly až odjedou a znova to napli. asi tak po 2 hodinách jeli znova kolem (ty samí ..... kamarád zrovna nesl pivo a oni projeli zrovna kolem něj takže je dobře viděl) asi 30 metrů od nás jako předtim když na nás přišli. A hádejte co, ani nezastavyli a nic nám neřekli. Po dalších dvou hodinách jsme to zbalili a šli spokojeně domů. Na tom samém místě slacklinujeme už 2 roky a od této příhody jsme již neměli problém.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    fér že ste si nenechali srát na hlavu. do budoucna je IMHO nutný tohle řešit paušálně v rámci legislativy (asi ČAS) zároveň zavést nějaký "normy" pro tloušťku stromů a důsledně dodržovat používání treepro. taky backup k ráčně se hodí..
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    Jak jsme dopadli toto úterý v DC v parku se slackline... Čtěte, komentujte... http://cs.euroclimbing.com/?p=21151
    JENDAR
    JENDAR --- ---
    Jj ...tohle jaro kdykoliv jdu někam přes park tak lajny :)
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    Včera jsem probíhal přes Ladronku a byly tam natažený 3 lajny nezávazně na sobě...hezkypěkně
    PAKDAL
    PAKDAL --- ---
    až jí prohopkáte a bude vás to bavit natolik, že budete chtít hopkat víš a dál, pak si pořídíte pořádnou, na který to už napsaný nebude:)
    RBLS
    RBLS --- ---
    SARKUF: taky jí mám, ale ještě sem nestihla testnout. Koukla sem jen na dvd a povídali prý nehopskat..... tak to mě trochu děsí páč kůli tomu sem si pořídila širokou.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    tak jsme si o vikendu na chate s pritelkyni natahli tu lajnu z Lidlu a musim rict, ze fakt super... nemuzu soudit kvalitu lajny, protoze nemam srovnani, ale drzela a vsechno v pohode... jinak me to fakt chytlo coz jsem ani necekal. Ta nutnost soustredeni v kombinaci s krasnou prirodou me fakt bavila... prekvapilo a tesim se az zase natahnem
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    První jarní lajnění s brašulem (id STROOKY)

    SARKUF
    SARKUF --- ---
    no tak jsem se na to byl kouknout v ramci obedu a nakonec to koupil... ta certifikace + zaruka 3let mi dodala odvahu.) na moje picknikovy padani to snad bude staci bohate. Uvidime... nicmene diky za tip
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SARKUF: do začátku by ti to stačit mohlo. otázka je co vydrží ta ráčna (asi nic moc) a hlavně jakou průtažnost má ten popruh
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    no a vyplati se to kupovat nebo ne? vubec se v tom nevyznam... Premejslel jsem o nejake levne variante sem tam do parku atd... nijak vic bych se tomu venovat nechtel, tak jestli by mi to treba nestacilo
    HDK
    HDK --- ---
    F0N: Highline jsem v životě nezkoušel ale osobně bych ji nenapínal račnou od žádného výrobce.
    Každopádně lajna z Lidlu má certifikaci TÜV SÜD GS, takže úplně šrot to asi nebude.
    Nechci ji tady nijak propagovat, sám si ji nekoupím. Jen mě pobavilo, kam až se tato zábava dostala.
    F0N
    F0N --- ---
    HDK: toto natiahnut ako highline to by bol len adrenalin na lajne s lidlu
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    smáznut? proč?
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    HDK: tykráso to neviděl ani v německých lidlech. to je úlet..
    HDK
    HDK --- ---
    V Lidlu už prodaval i Slackline :)
    LIDL - správná volba. Kvalita je u nás na 1. místě
    http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-88FB3636-E6BC3F94/lidl_cz/hs.xsl/index_31960.htm
    PE_47
    PE_47 --- ---
    Luke Skywalker LANDED - Lukas Irmler - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=LPT15Y9JVVw
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam