• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WYNDMYLL_238rane nahravky // early recordings
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Mě i ten rok 1950 přijde už dost "mladej".. osobně jako ranný nahrávky vnímám nahrávky do elektrifikace nahrávání (tzn. max. 30-tý léta), s přivřením obou očí jde ještě brát dejme tomu 78 rpm šelaky, co se dělali do padesátých let tzn. nějakých šedát-sedmdesát let po vzniku gramofonovýho průmyslu..

    Sedmdesátý léta nebo nedejbože Dybuk či Mňága a Žďorp nemají nic společnýho ani s oldies natož nějakýma začátkama záznamu zvuku..
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    taky se připojuji s requestem a mám námět, zda-li by nešlo posunotu vymezení letopočtů early nahrávek, třeba to posunout do doby oldies, třeba 60. a 70. let a aby tu kažej nesháněl něco prfláklého typu Beatles, rolling stones, tak naznačit, že novějí nahrávky, tj. oldies anoo, třba jazz, swing, oldies ano, ale spší ty méně známé kapely, méně známí interpreti. co an to správce??
    HIPSY
    HIPSY --- ---
    neco od Ohio Express by nebylo?
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    aha? teď to vidim, no.. i slepce se někdy utne, i mistr slepece se někdy utne. :D
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    BEATMAN: "Odkazy na zajimave audio a video zalezitosti z oblasti ne-klasicke hudby a rane "pop music" nahrane do roku 1950." :) takze bohuzel jsi stejne OT, ale myslim, ze ti to pro jednou odpustime ;)
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    Mnoo, já sice píšu poslepu jak prase, takže jsem ten poslední, kdo tady asi může kibicovat, ale pokud něco chci, tak se snad umím vyjádřit přesně, ne? Pokud nejsem takové triviality schopen, tak nemám an nci nárok a neměl bych tudíž zasírat audítka absurdními žvásty. Pardon za ot.
    Abyh nebyl zcela ot, sháním rané nahrávky skupiny typu Dybuk, Z kopce, live nahrávky Mňágy z 80. let a vůbec nějaký takový raritní bigbeat 60. až 80. let, zejména pak rané nahrávky dnešních hvězd. :-))
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Mozna hleda nekoho, kdo umi hrat na gramec...:)
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    BEATMAN: mozna :)
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    Možná, kdo by ty desky mohl někde nebo měl kde přehrát, potažmo nahrát, čti nagrabovat?? :-))
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    fakt jsem se snazil, cetl to opakovane s odstupem nekolika hodin..
    nic :(
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    :D
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    ja taky ne
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Tak teď jsem vůbec nepochopil, cos měl na mysli..
    PPHUFIK
    PPHUFIK --- ---
    ahoj, mam hudbu z kuby, ameriky, kdo by ji mohl sdovolenm zahrat. ps neco jako desky vseho druhu jejich asi 41, P.S. kdo by to umel zahrat, dale vazna muzika, opery, z ruska francie japonska, jazz klavir, i afrika rok do vetsinou originaly.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    aha, tak uz zmizel i ten prispevek o mazani, na ktery jsem reagoval :))
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    k téhel sháňce se s dovolením připojuji.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    ja jsem nic nesmazal...?
    HIPSY
    HIPSY --- ---
    shanim
    Cottontail , Big & Band , Jump, Jive and Wail
    nebo nejakou starsi 'fast' swingovou hudbu
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    ZAMOTEK: parada, uz jsem se bal, ze to tu budeme muset zavrit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam