• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    CENDA:
    NASA:

    Udelejte navrhy a vlozim, ale jestli to byla reakce na ten muj inzerat, tak si myslim, ze je imho vystiznej :-)
    CENDA
    CENDA --- ---
    NASA: Hmm ja s tim problem takovejdle nemel ale urco to neni na skodu. Dat ten format inzeratu na nastenku. Neco jako PRODAM, VYMENIM, KOUPIM...
    NASA
    NASA --- ---
    asi by bylo vhodne to trosku formatovat, dat tem inzeratum trosku fazonu, co?
    aspon hlavicka aby byla jasna - koupim/prodam + system
    at clovek rovnou vi, na cem je a nestartuje postu, kdyz se na konci dozvi, ze to ten clovek nechce prodat, ale koupit :-))

    jen navrh, ale imho by to prospelo prehlednosti
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    nabizim
    KOZZA
    KOZZA --- ---
    chcete nekdo Psychonauts a/nebo WipeOut Fusion na PS2?
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    PABLOPICASSO: ted sem se dozvedel, ze nikdo, ani z posty nevolal. nejak mi neco unika :) tak je to furt aktualni, s tim, ze pri trech gamesach se prej jeste neco domluvi, viz PABLOPICASSO:
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    PABLOPICASSO: telefon na manika s hrama, prvni posty ho maj, ted uz to dam sem, pnac nestiham ani tu picu neco resit :) 737 577 677
    TBK
    TBK --- ---
    koupim windows XP profesional
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    prilezitostne koupim hry na GC, ozvete se do posty s nabidkou, treba se domluvime :-)
    KOZZA
    KOZZA --- ---
    tak se mi nepodarilo nikde udat toto: Project X2 na PS1, kdyby mel nekdo zajem ozvete se do posty
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    sem na mobilu, ale reagovat na postu konkretnim osobam sem po chvilce snazeni zavrhl. tak se omlouvam vsem i dopredu, kdyz uvidite precteno bez reakce. pnac zlo v ty mobilni opere.
    dik za pochopeni a casouvou posloupnost samo dodrzim.
    zatim nakej (neznam je) fear, vietkong, stalker a half life sou asi timpadem bookly, z toho bez stalkera byl hned jeden prvni na ty tri zbyvajici.
    takze asi tak to zatim vyresim. jeste jednou sorry.
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    kamos offnyx prodava PC gamesky, original, neregistrovane, ale samo rozbalene, pac je hral

    sem linej to prepisovat, pri komplet odberu sleva (asi nevim, nemam cas to zjistovat;))
    posta - jednou denne vecer ji ctu bajlavoko, nestiham lautr nic ;)
    YNZA
    YNZA --- ---
    Koupim Zelda four swords na GC
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    nechcete nekdo prodat company of heroes opposing fronts? treba bundle co se dava ke grafikam
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    NIMBUS: na PC a už mám objednáno novou ;)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    JAPAN: na jakou platformu a za kolik? :)
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    FLAD: Hold musis k patniku, ktery uz ocurali :-))
    FLAD
    FLAD --- ---
    HIJACKER: Jj, o tom vim, ale to mi vyhazuje:

    "We're sorry. Our Systems indicate you are outside the territory authorized for distribution by the software publisher of this title.

    Unfortunately, we do not have permissions from the publisher to sell this title outside of our approved territory."
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    Longest Journey vyslo tusim v game4you edici viz. http://game4you.cz/index.php?kam=popis&id=3817 za 250,-
    WRATA
    WRATA --- ---
    FAJL: Ah tak to jsem nevedel. Diky za osvetu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam