• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    AGOG: na nej, ja vim picu :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HIJACKER: já na to prdim :D páč mě Wow stejně nebaví :D
    AGOG
    AGOG --- ---
    PABLOPICASSO: Crysis bych bral, ten telefon je na Tebe, nebo na neho?
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    HE11_KNIGHT: stahnes win verzi a doplnis to keyem z apple verze ;)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JAPAN: ja nevim ale na windowsy sem to nemohl za boha nainstalit .. i na krabici mam PC MAC
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Kdybyste nekdo mel zbytecnej Bioshock na X360, tak bych mel zajem 8)
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    kamos proda pc: assassins creed 300kc, crysis 300kc a jeste neco mumlal, nerozumim tomu. tel: 737 577 677
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nemate nekdo lego starwars2..popripade starwars trilogy...a nebo Ninety Nine Nights?...koupim..pokud ste prazsky...potreboval bych to do soboty :)
    (vse pro xbox)
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    HE11_KNIGHT: WOWko je pro obě platformy stejné - stáhneš instalačku a číslo je stejné
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    Kolik date za samotnou WoW (nikdy nepouzitou)? Bracha ma omylem jednu navic :).
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    aha tak to je WoW + BC dokonce za 799,- a dvě příručky k tomu http://eshop.megahry.eu/World-of-Warcraft-Battlechest_g1588.html

    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    FRONEMA: ja sem nekde videl celej set WoW,Bc a ještě jeden nějakej asi za +-1500 nepamatuju se
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    [PRODÁM]:

    World of Warcraft pro PC MAC... maca nemam už, tak to taky nepotřebuju .. cena dohodou

    pošta
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    FRONEMA: WOW mám i s jednou předplacenou karotu. Čekal jsem záchvat jako u Lineage2, u kterýzho jsem seděl asi 2 roky, ale WoW mě bohužel nějak nechytlo. Takže bych se ho i zbavil. Nahoď do pošty cenu.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    WRATA: jj... nevidím důvod proč to nezkusit sehnat levnějí... určitě je plno lidí s originálkama který už to nebaví...

    mimochodem kde to mají za tuhle cenu? já nejlevněji viděla wow za 600 a bc za 900
    WRATA
    WRATA --- ---
    FRONEMA: To se ti zda 1099 tak moc ze to za to nejsi ochotna dat?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ještě jeden demand... nenabízí někdo wowko případně i bc pod současnou prodejní cenou?
    TEMUJIN
    TEMUJIN --- ---
    jeste porad shanim hru BLACK na puvodni Xbox, nema nekdo?? jsem schopnej zaplatit slusnou cenu, pokud bude v dobrem stavu.
    NASA
    NASA --- ---
    THE_MIRACLE: az nekdo nahodi nejakej ymazlenej, udelame z nej mustr :-))

    hlavne ta platforma mi zatim chybi, i kdyz asi jasne pc, tak pro filtrovani a pro neznale (jsou treba taci, co by tu chteli koupit hru jako darek)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam