• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    MAGGOTS
    MAGGOTS --- ---
    Prodám hru na XBOX 360 Quake Wars : Enemy teritory uplne nova jeste ve folii cena dohodou , Pak jeste Project Gotham racing 4 take na xbox 360 cenu nabidnete....

    Nebo vymenim za : Forza 2 / Race Driver : Grid /Gta 4 + mozny muj doplatek.......
    Piste do pošty.
    AGOG
    AGOG --- ---
    BTW koupim Bioshock za 500 :)
    AGOG
    AGOG --- ---
    BATEAU: Ja treba posilam :)

    CRANK: Jo v pohode, ale skoda :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    Tak znova LOL bral jsem to z googlu

    tak opet shanim Company of heroes OPPOSING FRONTS

    hodim i obrazek pac dost lidi mi nabizeli prvni cast, tohle je datadisk samostatne hratelny. Bohuzel pro multiplayer je potreba origo klic takze pokud nekdo dostal ke graficke karte nebo se levne zbavi originalu odkoupim tak za 100-150Kč

    BATEAU
    BATEAU --- ---
    AGOG: byl by, kdyby to nebylo v praze .. ;)
    CRANK
    CRANK --- ---
    AGOG: Ale pokud chceš všechny najednou ... tak já to to zabalim a pošlu. Ale teda, balit každou zvlášť a posílat se mi FAKT nechce.
    CRANK
    CRANK --- ---
    AGOG: :D Když já sem línej to nosit někam na poštu, balit to apod.
    AGOG
    AGOG --- ---
    Osobni odber je diskriminace
    CRANK
    CRANK --- ---
    Ahoj, měl bych nějaké hry pro XBOX 360 na prodej. Samozřejmě originálky. Vše ve výborném stavu, kromě GTA4, které je trochu poškrábané, ale hraje bez sebemenších problémů.

    GTA4 - 700,-
    Mass Effect - 600,-
    Bioshock v plechové sběratelské krabičce - 500,- (plus zdarma postavička big daddyho s 2 mm vadou na vrtáku)
    Rainbow Six Vegas 2 - 200,-
    Test Drive Unlimited - 400,-

    Případně všechno najednou za 1700,-

    Osobní odběr v Praze.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BIMBAS: krásnej obrázek :)
    CENDA
    CENDA --- ---
    BIMBAS: Velky a navic nejak nefacha :P
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    jeh obrazek je ganz gross, sorry
    PATULJAK
    PATULJAK --- ---
    Nenašel by se někdo, kdo by prodal account s NFS Most Wanted?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    Predam, alebo radsej vymenim hry na xbox: ninja gaiden (classics edition), galleon (beha len na starom xboxe), fallout: brotherhood of steel (tiez len na stary xbox). zaujemcovia do posty. ninja gaiden je dost opotrebovany, ale v pohode hratelny, ostatne dve su vo velmi dobrom stave.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    KOUPIM 2 - 3 kusy PC-DVD MERCENARIES 2

    * stačí mi klíče funkční

    na ceně se dohodneme
    BAZAR
    BAZAR --- ---
    HE11_KNIGHT: thx za další radu..:) jsem se ale nakonec domluvil, že server bude možno cracknout, takže už to zas tak nehoří..:) ovšem, když bude dobrá cena, tak se tomu nebránim..:)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    CENDA: jo jo to je ono ! :)
    CENDA
    CENDA --- ---
    HE11_KNIGHT: Ve druhym myslim ale to neni tak podstatny. Jejich stranky www.hrypresto.cz . Ve Zlatnický maji daleko vetsí prodejnu.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BAZAR: a co koukám na Funstore, tak tam je to taky za 700 .. tam to maj vždy nejlevnější .. kde bydlíš? Protože v Praze je jeden bazar s hrama, a tam se dá sehnat ledacos. Když bys hledal tak je to v Grossmanový Pasáži uplně nakonci ve 3-tím patře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam