• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.

    POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

    [ tržiště / počítače / software ]

    [ tržiště / hry / počítačové hry ]

    Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
    [ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

    Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

    rozbalit záhlaví
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    BATY: asi zahrajes, ale nenainstalujes to...
    BATY
    BATY --- ---
    THE_MIRACLE: ja mam na PC pres steam jenom Halflife2 a counter strike source. A ten se da hrat bez pripojeni k netu. Uz si to nepomatuju, ale mylsim, ze se hra pri instalaci zepatala na steam nebo neco a kdyz clovek zaskrtne, ze jede offline, tak se dala normalne hrat na offline kompu. S tim CoDem to je opravdu na 100% tak, ze kdyz nemas net, tak si ani ten singl nezahrajes???
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    Oblivion taky nemel ochranu a prodalo se ho dost...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DAVESADE: jj, asi mas pravdu...
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    THE_MIRACLE: Je to diskutabilní. AAA tituly bez ochrany se _stejně_ uživí, ale nějaké slabší tituly na to dost spoléhají - typicky "Delvita tituly".
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PIETA: ano, jenze ochranu prekona pouze jeden clovek. stahnout si to z torrentu uz zvladne i cvicena opice. Neverim tomu, ze kdyby nebyla zadna ochrana, bude warezu vic...
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    PIETA: Jistě, ale je to jediná legální cesta, která v současnosti funguje. Samo - rád bych viděl obchodní model, kdy platím až po dohrání hry tolik, kolik usoudím, že je vhodné. Dokonce bych v některých případech nechal platit distributora mně za to, že jsem hrál jeho srágoru... no, ale když nejsou ani dema, tak jedině warez no.
    PIETA
    PIETA --- ---
    THE_MIRACLE: Ochrana, kterou snadno překoná člověk, který umí pracovat s počítačem, je přece jen něco jiného, než ochrana, kterou překoná každý, a to je něco trochu jiného, než žádná ochrana.


    DAVESADE: Věřit demům je projev naivity. (-;
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    TRAGED: Kdyz je ta ochrana k prdu? Mysli...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    THE_MIRACLE: Places na spatnem hrobe. OFC ochrana tam je proto ze pirati existuji, ne proto ze by mohli existovat.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Věřit recenzím je projev naivity. Každá hra by měla mít povinně demo, minimálně. Cena her je příliš vysoká na to, abych si hry kupoval jen dle recenzí - a když se spálím, tak to nemám šanci prodat? Warez a následná případná koupě je jediná cesta, se kterou sympatizuji.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    ROENICK: třeba Oblivion a Fallout 3 co? těch je hodně no ))
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    M4Y4: recenze ktery bejvaj placeny a vychvalujou i kraviny? mno :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    ROENICK: ono stačí pečlivě vybírat a číst trochu recenze, to celkem napoví, čemu se vyhnout :)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Jen abych uvedl veci na pravou miru, nejsem zadnej pirat. Soft mam legal a hry v podstate nehraju, jen rikam, ze kdyby se neinvestovalo do ochran, mohla by hra stat polovinu. A pak uz bych treba i uvazoval o tom, ze si ji koupim. Zatim vsechny ochrany byly prolomeny a tudiz pusobily jako otrava pro ty, co si to za tezky prachy koupi. Fakt nechapu, proc ke hrani singl misi potrebuju pripojku k netu! Proste buzerace poctivejch...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    M4Y4: ze by proto ze jako na PS2 jsou vetsina hry sracky ktery by sis koupil a zaplakal, misto cehoz si je sosnes, zkusis a nekoupis? :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HALO:ODST
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: .. templaru mi chybi uz jen 6.

    A v HALO:ODS jen jedna telefoni budka!! A doufam ze ji mam este pred sebou.
    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: Já vím, ale v AC nejsou vidět na radaru, protože tam žádný není, takže je to o dost těžší. (:
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: BTW ono tech vlajek je dohromady 430 - 100 kingdom, 100 Damasek, 100 Jerzuzalem, 100 Acre a 30 u Assassinu doma (ty uz mam vsechny) :)

    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: V Infamous mi chybí 6 shardů z třistapadesáti. (-;
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam