• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.

    POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

    [ tržiště / počítače / software ]

    [ tržiště / hry / počítačové hry ]

    Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
    [ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

    Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

    rozbalit záhlaví
    TRSK
    TRSK --- ---
    UCUKUSHI: www.ehow.com/how_6471983_reverse-flashed-xbox.html
    UCUKUSHI
    UCUKUSHI --- ---
    Zdravím a prosím o radu (pomoc) vec se ma tak, ze mam flashnutej xbox na nelegalni hry... chci updatovat a prijit tim o flash, ale moct hrat novy originalky.. a napise mi to xbox 360 status code 335a 3cd6 1800 0703 c000 0099.

    Lze to vrátit nějakým způsobem do původní stavu tak, aby člověk mohl dál hrát originální hry? díky. Zuzana
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    Nabizim hru Batman: Arkham Origins. Jedna se darkovy kupon na Steam. Kod je stale kryty ochranou vrstvou, ktera se seskrabne minci. Cena 500 Kc. Mozno poslat jako dopis. Pripadne zaslu foto kuponu. Piste do posty. Zasilam i na dobirku.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Zbytek her pro XBOX360 (než dám na Aukro):
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám hry na XBOX 360 / Praha ]
    EZEE
    EZEE --- ---
    87HIGHFLYER: Nevim jestli neco takhle komplexniho existuje, ale www.mobygames.com, www.gamerankings.com jsou fajn servery a urco si z toho neco najdes.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Zdravim, možná trochu OT, ale zajímalo by mě jestli neexistuje následující věc: Hodila by se mi databáze her, která by byla seřazená dle nějakýho klíče (oblíbenost, hodnocení redakce, whatever - prostě nějaký hodnocení kvality) a druhym parametrem by byly systémový požadavky. Zkrátka něco ve stylu mám čtyřiosmšestku a co nejlepšího si na tom můžu zahrát:) Snažil jsem se to nějak googlit ale bez výsledku..
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Masivní jarní výprodej na Shop.Games.cz! - GAMES.cz
    http://games.tiscali.cz/pr/masivni-jarni-vyprodej-na-shop-games-cz-62536
    QWOK85
    QWOK85 --- ---
    Ano Azrael má pravdu a mé velké díky
    WRATA
    WRATA --- ---
    AZRAEL: Toto je spravna odpoved
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    QWOK85: divinity II - dragon knight saga
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PIETA: jojo... imo myslí Breath of Fire ale míchá se mu do toho Dragon Quest :)
    PIETA
    PIETA --- ---
    Kdyby to nemělo dragon v názvu, mohl by to být Breath of Fire. (:
    QWOK85
    QWOK85 --- ---
    Ahoj mam dotaz jak se jmenuje hra RPG gde se hrdina mění na draka (ne od začátku). Rozsáhlé rpg a dragon v názvu ale zaboho si nemůžu vzpomenout i přes desítky hodin nahraných na této hře. díky
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    EMBE: VYLIZ-SI-PRDEL-DEBILE-A-KUP-SI-HRU-PICO
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Nechce někdo Dead Space 3 Limited Edition (XBOX360)? Cena 1000 Kč a nepoužité DLC.
    EMBE
    EMBE --- ---
    ČAU SHÁNIM SERIAL NA..I AM ALIVE..POMUŽETE PROSIM?
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    joooo to jsme hrali v praci za odmenu se sefem :D
    CICIN
    CICIN --- ---
    Bulánci :D
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    UT, SoF..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam