• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Kolik by mohl stát System Shock, jako nový ... Jediné co chybí je folie...



    OPICI_DITE
    OPICI_DITE --- ---
    PIETA: To je rychlost! Jo to je ono. Rok vydani 1997... No ja to hral tak 2000 nebo 2001 ale bylo to fajn. Jak rikam - tuhy ale zabavny. Diky.
    PIETA
    PIETA --- ---
    OPICI_DITE: To by mohl být Incubation, teda pokud ti "Incubation: Battle Isle Phase Four" přijde dostatečně jednoslovné. (:
    OPICI_DITE
    OPICI_DITE --- ---
    Ahoj v souvislosti s Xcom2 jsem si vzpomnel na jednu dost podobnou tahovou zalezitost ve vesmiru se strilenim vetrelcu. Mam pocit, ze dokonce kdysi vysla jako plna hra u Score. Muselo to byt nekdy na zacatku tisicileti a ta hra byla tak nekde z konce devadesatek. V cervenem brneni, tahy po ruznych plosinach nekde ve vesmiru, pohled jako Fallout treba a melo to i animace zasahu (aspon myslim). Bylo to docela tuhy, nektery mise jsem udelal jen diky tomu, ze jsem se v pravy cas trefil nebo dokonce critnul. Nevi nekdo? Ten nazev byl jednoslovny.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    nedávno jsem založil http://gameplay.lukma.cz
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    KOCMOC: to ja se vubec neshanel, jsem rad kdyz si zahraju par her na vecer
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    MALEJNOREK: Jasny taky tak, ale nemuzu tam natrefit na zadny team mates normalni :))
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    KOCMOC: jo jako oddechovku :)
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    Zdar, nehrajete nekdo Dirty Bomb?
    Dirty Bomb® on Steam
    http://store.steampowered.com/app/333930/
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    Ahoj,
    je to trochu OT, ale ne příliš: chtěl bych vás pozvat příští týden na (pokud vím) první českou verzi "big game", kombinace počítačový a reálný hry. Projekt se jmenuje BEING FAUST- ENTER MEPHISTO a odehraje se to v Galerii NTK v termínu 5.-7.5., vždy několikrát denně. Pokud byste chtěli někoho pozvat, tak přes fcb to jde tady. Díky!

    MOTTE
    MOTTE --- ---
    :)
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    SHULDAA: uz jsem sehnal, potreboval jsem aby byla bezedna, a aby v nich bylo teplo...atd...
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    MOTTE: To je dobre, ze aspon napises ty parametry, ktery by ta klavesnice mela mit, po tom co ji sezenes...

    ...ze se aspon nikdo nemusi namahat ti radit...
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Uz sem sehnal. Potreboval sem programovatelny klavesy a dalsi ingame klavesy...atd..
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    GREGOR_PRIDE: Vodka , pletený růžový od babičky.
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ja bych prosil o doporuceni herni flashky, a hernich ponozek
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    MOTTE: tu nejlevnejsi sezenes do 100kč. pokud nejsi progamer, je to jedno
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MOTTE: US Dvorak :-]
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Jakou by jste mi poradili herni klavesnici?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam