• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    JARDA128
    JARDA128 --- ---
    Pokud nebude nato special auditko tka muzem ozivit tenhle ... druhej klub je spis na nextgen
    MVEK
    MVEK --- ---
    JARDA128: Nevím, přiznám se, že herní fóra moc nenavštěvuji, jen cíleně vysloveně fóra kvůli problému apod. I když jsem si tohle booknul. Ale asi je to spíš tím, že jsem takový jiný hráč. Hraju si to víc kvůli prostředí, atmosféře, ne na dohrání, ne zrovna, když je to populární apod. A spíš trpím tím, že musím ty hry, co jsem nakoupil ve slevách, taky vyzkoušet:). Třeba před týdnem jsem poprvé zkusil Don't Starve, a to jsem ho měl přes rok koupené (z GOGu).
    JARDA128
    JARDA128 --- ---
    MVEK: jako asi by to slo resit tady ale je tu jeden rpispevek za 3 mesice ...
    Nechapu to kdyz je tu vic lidi a auditko s hrama umira .. na hl tam furt nekdo postuje linky z herniho sveta
    Pak je tu jeste jedno auritko co uz me odpuzuje uz jenom tim nazvem ..
    JARDA128
    JARDA128 --- ---
    MVEK: jj proc ne ... nazev uz nezmenim ale muzem to dat do popisu
    MVEK
    MVEK --- ---
    JARDA128: Zahlasováno. Nicméně myslíš, že do náplně patří i domluva o odprodeji/darování nechtěných her z bundlu?
    JARDA128
    JARDA128 --- ---
    Zalozil sme svuj HL klub Tipy na dobre ceny digitalne distribuovanych her tez zajimave bundle indii i obyc i na nyxu mel by bejt urcenej pro dospely lidi, co radi hrajou hry a nebavi je warez,a kupujou si hrya nechtej zato moc utratit
    Kdo by mel o takovej klub zajem plus pojdte si zahlasovat
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    Mám se zeptat, jestli někdo nechce za pětikilo key na Total War: Warhammer
    Kdyby jo, tak pošta.

    Total War: Warhammer - Karl Franz of the Empire Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=HyU_1-Py0dA
    MVEK
    MVEK --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Nepoužité Steam kódy na různé hry za dobrovolnou cenu / online / 1 CZK ]
    Pár her z časopisů zadarmo/dobrovolný příspěvek po uplatnění.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ja si myslim ze mezi sberateli to cenu nemá neboť to není zabalené originální fólií. Mezi nostalgiky tak mezi 500-1000,- ale spis ta spodni hranice. Výsek nostalgiků s vyššími příjmy je malý, aby za to dali litr a chce to notnou dávku štěstí.
    Sám hry sbírám, mám dost starých kousků ještě na disketách ale jsou to stovkové položky když je to rozbalené...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    THE_MIRACLE: To nechci :) spis mě to zajímá .. Na ebayi je to právě od 600kč do 6000 ... Ma aukru za 2000 tak jsem se chtěl zeptat jestli náhodou se s tím někdo seriózně setkal :)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    HE11_KNIGHT: Nebo to hoď na aukro.
    KEJML
    KEJML --- ---
    HE11_KNIGHT: Zkus mrknout na ebay.. zběžně jsem tam našel ceny od 45 do 130 liber... Jsou to ale buy now nákupy, nenarazil jsem na normální aukce, takže těžko soudit, jestli jsou kupci ochotní tyhle sumy dát.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Kolik by mohl stát System Shock, jako nový ... Jediné co chybí je folie...



    OPICI_DITE
    OPICI_DITE --- ---
    PIETA: To je rychlost! Jo to je ono. Rok vydani 1997... No ja to hral tak 2000 nebo 2001 ale bylo to fajn. Jak rikam - tuhy ale zabavny. Diky.
    PIETA
    PIETA --- ---
    OPICI_DITE: To by mohl být Incubation, teda pokud ti "Incubation: Battle Isle Phase Four" přijde dostatečně jednoslovné. (:
    OPICI_DITE
    OPICI_DITE --- ---
    Ahoj v souvislosti s Xcom2 jsem si vzpomnel na jednu dost podobnou tahovou zalezitost ve vesmiru se strilenim vetrelcu. Mam pocit, ze dokonce kdysi vysla jako plna hra u Score. Muselo to byt nekdy na zacatku tisicileti a ta hra byla tak nekde z konce devadesatek. V cervenem brneni, tahy po ruznych plosinach nekde ve vesmiru, pohled jako Fallout treba a melo to i animace zasahu (aspon myslim). Bylo to docela tuhy, nektery mise jsem udelal jen diky tomu, ze jsem se v pravy cas trefil nebo dokonce critnul. Nevi nekdo? Ten nazev byl jednoslovny.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    nedávno jsem založil http://gameplay.lukma.cz
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    KOCMOC: to ja se vubec neshanel, jsem rad kdyz si zahraju par her na vecer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam