• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    Cynismus, Ironie a srakasmus.

    Setkavame se s nim dnes a denne temer v kazdem klubu ci v beznem zivote kolem nas. Nekdy nas dokaze uplne odrovant, jindy kralovsky pobavit.
    Rad bych dal prostor pro diskuzi nad timto fenomenem, misto kde si lide budou moci bystrit ostrovtip, vymenovat radovtipne prupovidky a pripadne rozebirat kde se to v nas vlastne bere. Tedy aspon v nekterych z nas. V tech lepsich :)

    Pokud jste narazili na nejakou obvzlast vtipnou hlasku at uz ve filmu (nemusi to byt nutne pouze Dr. House) nebo ve svem okoli, podelte se.

    Takovou hlasku uvedte prosim slovem HLASKA, at si sarkasmuchtivy clovek muze vyfiltrovat trochu toho humoru.

    Ti co maji naladu na vulgarity, at to zkusi tady : [ Sprosta slova-vulgarni vyrazy. Jste na neco nebo nekoho nastvani? VYKRICTE SE. ]

    V tomto klubu preferuji inteligenci pred hrubou silou ;)
    rozbalit záhlaví
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    RAB1T: tywe, to mě poser, ty mě sleduješ!!!!


    OTAVA: suchý..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Aspon ukazala trosku toho kulturniho nadhledu .. teda az na to ze Godot nikdy neprisel. Jak rikame my anglikisti "Godot never come"
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    CELULITIDA: proboha zahmkněte jí někdo do truhly zahrabte a zahoďte klíč.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    CELULITIDA: čekáme všichni na tebe, Godote.
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    tak co se děje? došly ám vtípky, ste suchý?
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    Nemáte doma někdo ve sbírce Lucky Louie serál? Teču z něj.. doslova..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SHADOWPILGRIM: Ne to je čiročirá realita.
    Jinac nemáte někdo náhodou Hale and Pace kdesi jsem zasel i těch pár dílů co sem měl.
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    The greatest harm can result from the best intentions.....no neni tohle ironie?? :D
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    CELULITIDA: a dál? čekám jak nám to ukážeš... máš neomezený prostor, tak prosím
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    začátky týhle diskuze sou dost smutný. Už ste se tu probrali nebo se stále snažíte o vtipné a rázné průpovídky?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Jak to tady čtu dostáváte se pomalu až k jádru pudla, tak pozor ať se neumažete.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: se nevytahuj, já zase umim flusat za roh
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: ne, ale obcas se stane ze si dostriknu na rameno ja sam.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OMI: od okapů jsme se dostali výše (nebo hloubš?)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA:
    OMI:

    chtěla jsem se zeptat, zda už se vám někdo vystříkal na rameno (nebo mezi ramena?), ale.... nezeptám se.
    OMI
    OMI --- ---
    ...taková zblitečná debata...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Minimalne v tom ze muzes beztrestne zvracet po vsem co je v dosahu.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: me se poblilo na bundu. Jeden by neveril kolik se toho do jednoho mimmina vejde.

    Cely to ma ale slusnou hloubku. Skoda ze ted uz me ceka jenom to semeno a zradlo. bozstvi ma neco do sebe.
    OMI
    OMI --- ---
    poblilo, nejendou, a mohu zodpovědně říct -- nevypadá.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OMI: už se ti někdy poblilo dítě na rameno - taky to vypadá jako semeno a neni... ale budiž - dalo by se z toho třeba soudit, že rodíme ze žrádla, tvořeni jsme ústy, dokud nemluvíme tak jsme bohové a pak už to je celé zase o semeni a žrádle
    OMI
    OMI --- ---
    Otče převore, nemohu polykat, když se modlím...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jiste, kazdy ma plna usta boziho semene.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam