• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    Cynismus, Ironie a srakasmus.

    Setkavame se s nim dnes a denne temer v kazdem klubu ci v beznem zivote kolem nas. Nekdy nas dokaze uplne odrovant, jindy kralovsky pobavit.
    Rad bych dal prostor pro diskuzi nad timto fenomenem, misto kde si lide budou moci bystrit ostrovtip, vymenovat radovtipne prupovidky a pripadne rozebirat kde se to v nas vlastne bere. Tedy aspon v nekterych z nas. V tech lepsich :)

    Pokud jste narazili na nejakou obvzlast vtipnou hlasku at uz ve filmu (nemusi to byt nutne pouze Dr. House) nebo ve svem okoli, podelte se.

    Takovou hlasku uvedte prosim slovem HLASKA, at si sarkasmuchtivy clovek muze vyfiltrovat trochu toho humoru.

    Ti co maji naladu na vulgarity, at to zkusi tady : [ Sprosta slova-vulgarni vyrazy. Jste na neco nebo nekoho nastvani? VYKRICTE SE. ]

    V tomto klubu preferuji inteligenci pred hrubou silou ;)
    rozbalit záhlaví
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: jo presne to, videl sem asi dva dily v originále a proste me to nevzalo a není čas na to koukat tak to zatím zahálí doma.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Myslis Fawlty Towers ? Videl jsem jenom par dilu, ale libilo se mi to . Ovsem chce to sledovat v originale nektery veci jsou proste neprelozitelny.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: ze SP sem videl jen par dilu a film takže sse moc nechytam a dlouho to tak asi este zustane ted mam na poradnicku Yes ministr a pak cernou zmiji spis me nastvali ze po ministrovi bude hotýlek ten mě nikdy nějak neoslovil.
    E_EFA:
    E_EFA: fakt pls piš své odpoveti tak aby bylo videt na ktery prispevek odpovidas. My chudí na duch se v tom pak totiz ztracíme.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    N0NECZ: Kazdy zacatek je tezky. Treba mne chce rafinovane pozvat na veceri :)
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    NONENCZ: jestlis i dám toptopic, ne díky ..zrovna jsem pila, ale jinak jseš strašně milá
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    E_EFA: To se mi zdálo dost off topic.
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    OTAVA...náks e najíst musíš.... chudáčku...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: Znáš to. Bez života by nemělo smysl být bohem.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: asi si tech par let pockam nez ho pusti - ale ta sleva musis stat za to !

    RAB1T: Southpark, scenka s Carmanovymi narozeninami ?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    E_EFA: Ja osobne tohle noseni reklamnich prevleku moc neuznavam, ale kazdej se musi nejak zivit, zejo.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: jo trpasliky mam doma taky všechny druhou čás tvé věty ale vůbec nechápu nejspíš z přílišného ňicnedělání celý den začínám blouznit
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: to musíš nejdřív něco provést, abyste to pořešili osobně - doporučuji trestný čin s drogovou tématikou - neříkala jsem že jsem jeho manažer obchodu na svobodě, nebo ano, ach tak to jsem nechtěla...
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    moje kámoška je cibul a chodí s nanukem...
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    OTTAVA: nevim :DDDDDDDDDDD
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    N0NECZ: seš nějakej divnej "bůh & mistr", když tvůj šéf je ŘedkeV...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Zkusim popatrat, jiank trpasliky mam doma vsechny. A taky mam ceventyho megamena a zlutyho megamena a zelenyho megamena !
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: Jsi ŘedkeV?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: A kdyz je to tvuj blizkej, dal by mi na ty drogy nejakou slevu ?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: stranky http://www.schwarzkopf-as.cz/ tvrdi neco jineho. A zvykej si u nas byl trpaslik podpultove zboží.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    a teď něco z běžného života...

    jednomu blízkému slíbili mnoho pozitivních zítřků, když bude spolupracovat s psychiatrem a psychologem a tak poté, co ho poprvé pozdravil slovy "sbohem" se unáhlil že se s ním ještě jednou setká. Shůzka začala otázkou psychiatra: "a jak byste se popsal - jste spíše optimista, nebo pesimista...."
    dotázaný: "no já bych spíše řekl cynik"
    psychiatr: "no mohl byste to nějak spíše přiblížit zda optimista nebo pesimista?"
    dotázaný: "pane doktore, na světě máte polovinu optimistů.... no a ta druhá polovina prostě nemá na drogy peníze Já jsem cynik."
    shůzka pokračovala analyzováním obrázků, což už se bohužel nedá popsat, ale polovina obrázků byla analyzována jako malíř na LSD a poslední obrázek byl prý bubák, což psychiatr nemohl pochopit, takže odešel domů rozebranej až na míchu a od té doby má psychiatr svého osobního bubáka a ví co to je.
    Pokud Vám to nepřijde dost vtipné, tak asi protože je to ze života. Dotyčný sedí za drogy.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    E_EFA: jsi Gay ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam