• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Ja bych mu dal jeste nejaky cas.

    A tu bilou rakev si vyprosuji, klubje uz dospely, nehraj na city ! :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Mám naloženo.... tak kde se koná pohřeb tohoto klubu?

    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Ja bych se ho nebal, tvari se tak pekne blazeovane :)

    I kdyz ty sestry :

    Lidmila Hrubá
    Zuzana Nešvarová

    Zajimalo by me jake jsou kriteria pro prijeti :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    něco z pravého života:
    právě jsem se objednala k nejlepšímu chirurgovi široko daleko, jen mi stále zní v uších to jméno...

    chirurgie
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    RAB1T: stane se kazdymu...:o)) jasny no vim ze treba na torrentech urcite najdes...nebo holt staci hledat no...ale tak slechti te to ze nejses linej a pak se i rad podelis...:o)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Tak to vypadá že to běží takže Daria v EN
    http://www.rapidlinks.co.uk/showthread.php?p=49730#post49730
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KEEP_SMILE: Jak bych to tak řekl, kdo se zeptá, aby ze sebe udělal debila vzápětí najde. Zatím sosám první díl ale jestli to bude v cajku nahodím linky.
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    RAB1T: no prave bohuzel ne no...jenom takhle...:o/
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KEEP_SMILE: nemáte to někdo v originále ten překlad občas vyditelněztrácí.
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    Jinak bylo mi s váma hezky, těším se na další várku čajíku ...zatial
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KRMELEC: Jo tak nějak.
    E_EFA: To je v zásaadě jen na tobě ale pokud se podíváš [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ] bude to super doporučuji přečíst i zbytek nápovědy.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    RAB1T: chtěl jsi snad tím říci, že všichni pouštíme sračky jen ona hovna?
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    RAB1T: to nebude těžký, pže já z jedný zrovna slezla .....ale já si vás budu představovat všechny nahý ve chlívku, jak mi papáte chlebík z ruky ..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    E_EFA: Netřeba hned nervóznět, stačí si nás všechny představit hezky na záchodové míse.
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    omlouvám se za svou trapnost, ale mám tendenci v těsné blízkosti cizích lidí lehce znérvoznět..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: jo presne to, videl sem asi dva dily v originále a proste me to nevzalo a není čas na to koukat tak to zatím zahálí doma.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Myslis Fawlty Towers ? Videl jsem jenom par dilu, ale libilo se mi to . Ovsem chce to sledovat v originale nektery veci jsou proste neprelozitelny.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: ze SP sem videl jen par dilu a film takže sse moc nechytam a dlouho to tak asi este zustane ted mam na poradnicku Yes ministr a pak cernou zmiji spis me nastvali ze po ministrovi bude hotýlek ten mě nikdy nějak neoslovil.
    E_EFA:
    E_EFA: fakt pls piš své odpoveti tak aby bylo videt na ktery prispevek odpovidas. My chudí na duch se v tom pak totiz ztracíme.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    N0NECZ: Kazdy zacatek je tezky. Treba mne chce rafinovane pozvat na veceri :)
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    NONENCZ: jestlis i dám toptopic, ne díky ..zrovna jsem pila, ale jinak jseš strašně milá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam