• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    REKONSTRUKCE LUSTRU

    PRED: nasla jsem na pude nekolikaletyho mrzacka, nasi ho tusim dostali svatebnim darem. bohuzel jsem ho necvakla primo pred, takze dodatecna demonstrace pro lepsi predstavu:



    PRUBEH REKONSTRUKCE: lustr se skladal z nekolika dilu, jedinej pouzitelnej byla ta kovova konstrukce. samotna rekonstrukce nejvic jedoducha, lec narocna na cas, prace celkem cca 6 hodin: strhnout pytlovinu, odmotat svetle zelene cosi, obmotat tycky provazkem, zasitovat a naistalovat novy zaves.





    PO

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TEKKANNE: az si dam zen chai, venuju ti vzpominku .-]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TEKKANNE: je dik, to potesilo!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    danii me nebude mit po tomhle prispevku vubec rad (ale ja je mela FAKT rozesity a mel to bejt puvodne overal)



    letni verze gydzitkovskejch kalhot
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    ty jo, jsem sem vstoupila uplne nahodou a netusila jsem, jak jsi sikovna...treba ty bundy, to jsou neskutecne precizni kousky, fakt smekam!;) asi si bezim koupit sici stroj, jak me to nadchlo!
    BONIE
    BONIE --- ---
    SARKALINA: jo ahá.. už tam tu sponu asi i vidím, díky :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BONIE: kozenej pasek od nikity, vepredu na sponu. je dvojnasobny delky, takze se da takhle omotat.
    BONIE
    BONIE --- ---
    SARKALINA: mohla bych se prosím zeptat z čeho je ten černý pásek? to máš vzadu nějak zavázané nebo je to guma??
    REZZ
    REZZ --- ---
    SARKALINA: diky nejak to prozkoumam
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    REZZ: jop, absolvovala jsem rekvalifikacni kurz siti poradanej spolecnosti ivex 3. divize...ale co jsem se divala, tak uz nefungujou.
    pak si matne vzpominam, ze probihaly nejaky kurzy kolem vaclavaku, ale ukazkova hodina me vubec nenadchla. a jeste kdysi nekdo organizoval kurzy v KD vltavska, lec jak je tomu ted, to jsem nezjistovala
    REZZ
    REZZ --- ---
    SARKALINA:
    SARKALINA: diky moc!!! jsi zlata. zkusim do toho vsit gumicku nebo udelat jeste jednu spodni vrstvu... ja jsem total amater, ale porad premyslim, ze bych si dala nejakej kurz, pokud si vzpominam, ty jsi nekam chodila v praze, je to tak? nebo mas nejaky doporuceni? diky moc jeste jednou!
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SARKALINA: nejlepší je trojka.)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SARKALINA: REZZ: pridam jeste jeden

    tip5: vsit podprsenku
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    REZZ: (ooooo!)

    tip 1: co nejpruznejsi material, kterej se nevytahuje
    tip 2: vsit kloboukovou gumicku po celym obvode
    tip 3: dvojvrstvej vrsek, tu cast ktera je v kontaktu s telem udelat uzsi
    tip 4: snurka kolem krku jakozto zachrana v pripade potreby

    snad si z toho neco vyberes, osobne sazim nejvic na pruznej material
    REZZ
    REZZ --- ---
    SARKALINA: a nemas nejakej tip jak to nahore udelat tak, aby to nepadalo? ja si loni usila saty stejnyho strihu ale mela jsem je jednou na sobe a furt mi to padalo... u me to teda nema na cem moc drzet a taky ta latka nahore neni uplne extra pruzna, ale udelala jsem podobny kamaradce a ty to taky padalo.. (jinak ja te taky stale a konstantne obdivuju))
    JANICA
    JANICA --- ---
    SARKALINA: Jasne, kazdy to muze videt jinak, ja jsem spis na jednoduche ciste veci, ale prijde mi, ze barvy davas, treba jen nejaky prouzek, kterym podtrhnes to ostatni a to mi prave prijde to dobry! Kazdopadne, pokud zalozis nekdy svuj butik nebo budes poradat kurzy, jak uz tady bylo parkrat zminovano, tak me mas jistou jako zakaznici! ,)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ad nuda, sklizim treba kritiku za to, ze se distancuju od barev
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    JANICA: no skvely, bude mejdan .-]
    JANICA
    JANICA --- ---
    SARKALINA: No ono to hlavne vsechno vypada fantasticky a ja jakozto amater v tom vidim hodne prace, i kdyz tobe se to sije jedna basen, coz se mozna da naucit, ale urcite bych nemela takovou fantazii jako ty. Libi se mi, jak propojujes barvy a ze nic od tebe neni nudne a pritom zarucene clovek pozna, ze to sila SARKALINA! :) Pozvani beru vsema deseti! :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    JANICA: tyjo, tak to je velka pocta, diky. zrovna tohle bylo dost jednoduchy...spojis sedej obdelnik s bilym dvojtunylkem pootocenym o par stupnu aby se rasil, vzadu to ma rozparek a na stranach par samku aby to delalo oblej efekt. jeste jsem si dodelala do predniho dilu snurku aby se to dalo jakozto alternativa nosit zavazany za krkem. a pytel na brambory je hotov. klido prijed do roudnice, muzem neco vytvorit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam