• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BECKO: :D, vystizny
    BECKO
    BECKO --- ---
    mistrině detailu viď, tlesk tlesk
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    abyste meli predstavu, s cim jsem si ted dva dny hrala...

    desna fuska, ta rucni prace...



    taska asymetrickej strih, z jedny strany zakoncena rovne, z druhy (viz prvni obr) useklej roh
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    SARKALINA: vypadají hodně dobře, ale chce to vidět na těle:)
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    SARKALINA: už nefunguje:-/
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    nesky, tima, d_rim a spol..omlouvam se za zdrzeni, mela jsem ted o vikendu jinej biz, how-to tilka bude v tejdnu
    diky za pochopeni .-]



    TIMA
    TIMA --- ---
    SARKALINA: No tak ty bys samozřejmě jenom navrhovala a na řemeslné zpracování měla otroky :).
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SARKALINA: budu sice milionta-dvacata-treti, ale ty jsi proste extra sikula! kde ses to prosim te naucila??
    (ja neumim zasit ani fusekli... fńuk)
    :)
    D_RIM
    D_RIM --- ---
    SARKALINA: ta zelena latka je paradni!
    btw taky bych uvitala fotku na tele, ta vzdy ukaze modylek nejlepe ;o)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: pro trancu? 8)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SARKALINA: jojo, to je to jaro
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NESKY: clovece, zivit bych se tim nechtela, ucitel vedel, co rika.. nektery profi svadleny, jejichz plnouvazkem je siti, ti to potvrdej.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BECKO: az bude teplo .-]
    M4DLENKA: njn, L8 proste
    TECZKA: jo, to by mohlo bejt taky dobry, ale ja uz jsem sedy prekrmena a skrin volala po necem vyraznejsim, jestli mi rozumis
    SQUZZA: lehkej nadech trancu, oj
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ta zelena latka dobra
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SARKALINA: střih super, v pytlích teďka jedu taky. jen bych dala černo-šedou verzi.
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    SARKALINA: je hezky, jak ma tvuj kluk utrideny priority :O)

    sarko, parada, parada, zavist, proste jako vzdycky ...
    BECKO
    BECKO --- ---
    líbí, uka na těle
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jedna veselost

    muj kluk rika, ze je ten vrsek strasne pytloidni, ale pote, co jsem mu vysvetlila, ze mu muzu v satech nosit treba lahvace, se mu zacaly libit


    navrh - predni dil / zadni dil


    detail vrsek / detail spodek
    NESKY
    NESKY --- ---
    ok jeste jednou dik, ja si urcite na to fotou pockam
    tak takhle si se k tomu dostala..ja kdyz jsem podavala prihlasku na skolu v devitce tak jsem taky puvodne mela v umyslu jit na svadlenu, ale jeden ucitel me od toho odradil :(
    a tu trikovinu ze ji mam mit dvakra tak sirsi a pak prehnout hmm super trik to by me fakt nenapadlo :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ANIQUE: jak na co .-] ale konkretne to satenovy cosi je modifikovana burda. puvodne strih na saty. usila jsem kus ze zkusebniho materialu, poupravila kde bylo treba a usila naostro. dvojita prace, ale myslim, ze v tomhle pripade fakt nutna

    NESKY: triko bude po obvodu delsi, nez lem, protoze to triko budes do toho lemu navolnovat, tzn. vlnit. ja aktualne nemam zadnou fotku, ale pokud mi das den dva, tak ti ji sem hodim .-]
    levny trika se ti podle me nevyplati kupovat, v krame s latkama se da sehnat trickovina, ktera te vyjde levnejs a ma lepsi strukturu, nebude se ti pod strojem tak vlnit.
    u trika lemy neparam, rovnou striham. parani je zdrzovacka neskutecna.

    NESKY: heh, kdyz budu hodne strucna, tak jsem si s myslenkou siti pohravala uz v detstvi a pubertalnim veku. bohuzel/dik me od toho mamca tenkrat po prvnich pokusech za strojem totalne odradila a ja se k tomu dostala az po ukonceni VS. siti ti vezme strasne moc casu, ale zase praxe-nejlepsi ucitel .-]
    takze zacatky jsem absolvovala sama, pak jsem chodila na doucovani k jedny holcine, prihlasila se na rekvalifikacni kurz a po nem jeste na doucovani k dalsi holcine. rekvalifikacni kurz byl dobrej v tom, ze cloveka donutili usit veci, ke kterejm by se sam doma nedokopal a ukazali nam par vychytavek s kladivem a zehlickou. kurzy u slecen byly prinosny zejmena kvuli osahani si stroje a vysvetleni zakladu, u druhy slecny pak hlavne kvuli konstrukcim, na ktery si ale stejne netroufam (jakoze na profi urovni).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam