• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ANIQUE: psala mi do posty WASABI, ze se daj pouzit grafitacky fixy od montany
    http://www.skateshop.cz/doplnky/fixy/?start=0
    otazka je, co shanis za barvy
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SARKALINA: Heleď, taky mě to zajímalo... používám na korzety dost komponentů a největší výběr je černá, stříbrná, staromosaz. Fakt na pytel. Jenže jsem to ještě nevymyslela. Kámoši mi říkali, že se povrch musí zdrsnit jemným smirkovým papírem, aby barvička chytla... no a druhá věc: Když to uděláš před naboucháním, tak se ti nejspíš při aplikaci barva poškodí, takže barvení asi až po aplikaci... Takže to nevidím na sprej, ale na miniaturní štěteček...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tady mate dodatecne fotku tech predchozich satu, nejak jsem na to zapomnela..netusim co potrebujete videt za detaily, kdyztak specifikujte
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    rychlodarek pro kamosku, pouzdro na brejle, vcertne darkovyho baleni. vnitrek jsem vypolstrovala bublinkovou folii, je to desnej pankac. btw, nezkousel jste nekdo prebarvovat patenty sprejem? nabidka barev je dost omezena, tak by me zajimalo, jak moc velka je zivotnost dyi nastrikanyho patentku (???)


    (vim, nehty jako delnik, veskerej volnej cas ted travim v lese, neustale rostou, je to skoro na kombajn)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    ej, supr damy!! taky vyzkousim!! :)
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    hele jeste jsem to dole dala do ty gumy a jeste lepsi.. cvaknu to az bude prilezitost.

    jinak si myslim, ze strih je prave optimal na promenlive obvody briska, pohodlny a bude vypadat moc hezky
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: parada!)))
    a ty zada vypadaj taky super)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: no jasne
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: ojojojojoj)) tak ja se o vikendu jentak doma vyfotim) rikala sem si, ze budu nekde na fotkach z ty akce, co sem byla, ale asi me nikdo nechtel vyfotit;)

    a ukazes ty lenciny?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: zeno, kdy budou fotky? od lenky uz mam..!
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: jasne) jinak myslim neni vubec problem tam to bricho nacpat))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: jj, narasit pod prsama, aby nebylo embryodite utlacovany
    KAREN
    KAREN --- ---
    ANDRASTE: no zrovna tyhlety saty xxl by mi myslim byly, i kdybych mela v brise mimi)) ale nevim, treba to vyzaduje nejakej specialni strih, tomuhle zrovna nerozumim)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    SARKALINA: Když to je ale krátkodobá záležitost. Já bych ráda abych je mohla nosit dýl. :o)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ANDRASTE: tak zrovna na tehotenskejch by se dalo ale moc pekne vyradit .. a hlavne na nich nebudou tak patrny pripadny nedokonalosti .-]
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    SARKALINA: Ty jsou super! Ježíš, ať už mám normální velikost a můžu taky zkusit něco spíchnout. :o)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: tj, ja v nich taky pokazdy vydrzim chodit celej tejden (chro), kdyz pocasi preje .-)

    tvuj pozadavek na uplet jsem uplne prehlidla, sry..ten, co jsme pouzily, byl z APEDu (Borivojova 17). bohuzel je to ale velkoobchod, takze clovek musi predstirat, ze studuje odevku v holesovicich, nebo predlozit kopii ZL. ja u nich ZL uz mam a aktualne par latek shanim, takze tam muzeme skocit spolu, jsou proflakly neskutecne velkym vyberem. Navstivila jsem je jednou a je to tak na 3 hodky. kdybych si mohla vybrat kde umrit, tak na horach nebo tam, fakt latkovej raj, ceny polovicni nez bezne na trhu.
    osobne bych moc nedoporucovala uplety z FLEXTEXU, co mam zkusenost, tak nejsou uplne prijemny na telo a celkem spatne se zpracovavaj (pri siti se dost hrnou, takze abys zabranila nechtenejm varhankum, stravis u stroje dvojnasobny mnozstvi casu)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: super) me este ceka to druhe tricko, asi... i kdyz na ven to uz tuto sezonu zrejme nebude, ale epic win, ze se mi v nich podarilo dat venku ten vikend)))

    dala bys este tip na ten uplet na lemovani? nejaka konkretni galanterie, kde bych to sehnala?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MANUAL NA SATY!

    neni rozpracovanej uplne do detailu, protoze jsem pospichala, ale treba i tahle podoba vam k necemu pomuze

    1/ obstrihnout rukavy, odstrihnout ramenni cast pod vystrihem


    2/ pomoci zakrivovaciho pravitka odstrihnout bocni casti (da se samozrejme pouzit i jina pomucka, ale zakrivovaci pravitko je fakt extrasuprvynalez)


    3/ k vyrobe satu potrebujeme z puvodniho trika jen tuhle ohlodanou kostru, tzn. rukavy a stred, zbytky muzete vyhodit.

    to, co vam zustane po odstrihnuti boku, na bocich sesijete. vrchni cast nechate nesesitou, na predni cast prijdou prisit prsni kosicky, zadni cast se olemuje

    4/ upravu rukavu do pozadovanyho tvaru znazornuje dobre tahle fotka


    5/ na tyhle je dobre znazorneny, jakym zpusobem narasit rukav do tvaru "podprsenky"

    jakmile se dostanete do tretiho bodu, podprsenku pristehujete tak, aby se uprostred kosicky prekrejvaly (neni nutny, zalezi na velikosti prsou a jak moc je chcete ukazovat)

    po nasiti kosicku prijdou olemovat zada plus bocni cast kosicku, viz manual na vyrobu tilka

    ja jsem nakonec usoudila, ze mi takhle svetla barva neslusi a saty rozbourala cernym prsnim dilem




    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    dneska (vlastne vcera) na letny mely satky fakt uspech ... zraseni dole pomohlo, jsou ted epesni :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam