• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    BONIE
    BONIE --- ---
    SARKALINA: tak třeba tady na to čalounění a ty polštáře hlavně.. a latka na tu zastěru .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BONIE: to je ruzny, mraz, flex-tex, velkoobchod na zizkove, obcas neco v krakovsky, v ikee...zalezi, co mi padne do oka .-] kdyztak konkretizuj, zkusim si vzpomenout .-]
    NESKY
    NESKY --- ---
    ty saty jsou vyborny :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    chtěla jsem se prosím tě zeptat, kde kupuješ látky.. trochu jsem to tady projela a líbí se mi že to je všechno takové barevné a ty potisky a taky a tak.. .) tak jestli máš nějaký tip.. dík
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jj pochopila spravne!
    oka oka, tak se budu tesit na foto .-]
    PINK_SMOKE
    PINK_SMOKE --- ---
    nafotit to muzu, az budu mit cas, ted musim do prace.... kazdopadne uz jsem tam stejne udelala zasevky, takze to nebude tak videt, ale odstavalo mi to treba 3cm od hrudi-fakt hodne.... tohle byl prouzek kupovanej, z takovy hrubsi bavlny, na trickovinu jsem byla lina, chtela jsem to mit rychle hotovy (ted uz je mi jasny, ze se to nevyplatilo)... jinak u toho pomeru mi slo jenom o to, jestli jsem spravne pochopila, ze min prouzku na vic tricka :)
    dik, ze se mi takhle venujes, vazim si toho!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    spis bych volila pomer 7cm/10cm ale tezko rict, netusim jak moc velkou paseku ti to tilko dela....nemuzes to nafotit?

    zakulaceni ma na vysledek vliv taky, ci vetsi zakulaceni, tim vetsi obvod, kterej musis pokrejt.
    zazehleni sikmyho prouzku - ano i ne, zalezi na materialu. ja trickoviny lemuju trickovinou a u ty si nedovedu moc predstavit, ze bych si ji sezehlila (sezehleni se pak promitne do vlastnosti materialu, uz nemusi tolik pruzit, vytaha se, apod.)

    kabatobunda bude, o vikendu se chystam do terenu
    PINK_SMOKE
    PINK_SMOKE --- ---
    SARKALINA: takze, jestli to dobre chapu, mam dejme tomu na jeden centak prouzku vsit 1,5 cm trika? nemoh bejt problem v tom, ze jsem ten vystrih hodne zakulatila (na malym kousku velka zmena uhlu)? plus jsem cetla v jedny encyklopedii o siti, ze se ma ten sikmej prouzek pred nasitim nazehlit do pozadovanyho tvaru-co si o tom myslis?
    a uka kabatobundu :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: ale ne. uka!!! .))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    a jinak mam za sebou velkoprojekt roku 2010, zimni kabatobundu
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MODRAPUSINKA: oh! .-]
    PINK_SMOKE: dikydik, hele, matrose, ze kterejch se sijou trika, bejvaj dost vytahavaci nepevny...takze je potreba triko zuzit a lem trika do prouzku vsit hodne navolnene....ev. to dovyresit samkama, ale samozrejme predtim, nez se prouzek nasije.
    plus je potreba davat pozor, abys pri siti prouzek nevytahovala. vyresit by to taky mohla pruzna nit (chemlonovka), ale s tou se mi osobne dost spatne sije
    PINK_SMOKE
    PINK_SMOKE --- ---
    ahoj, predne VEEELIKA poklona za to, jak jsi sikovna a hlavne za tvy napady!
    jinak, posledne, kdyz jsem byla ve flex-texu, meli par barevnejch patentek (mam pocit, zes je tu driv shanela)-rudy, zluty, tmave modry a vyrazne zeleny. a pani se tvarila, ze mivaj i vetsi vyber :)
    no a ted k mymu dotazu-kdysi jsi tu ukazovala postup, jak udelat z trika tilko (shodou okolnosti zrovna v dobe, kdy jsem premejslela co s trikem, ktery melo rukav rozkousanej od potkanu :) ) a tak jsem "objevila" sikmej prouzek. nedavno jsem ho konecne koupila, ale kdyz jsem ho podle navodu nasila, ten lem hrozne odstaval od tela.... v cem je problem? koupila jsem bavlnenej prouzek na bavlneny triko. dik za radu
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    SARKALINA: ja chci byt tvym muzem nebo necim,abys mi taky sila takovy skvely veci.)
    KAREN
    KAREN --- ---
    M4DLENKA: to me az prekvapuje, ze nejsem jedinej zoufalec, co omotava polstare ,DD nevim, proc to nemuzou delat ve vice rozmerech - evidentne jak si zacnes s polstarema a perinama z ikey, musis se pripravit na to, ze je to kompatibilni vyhradne s ikeou;)
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    KAREN: jako bych to psala ja... :o)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: ,DD hruuza) pritom to staci ufiknout a zaposit a bude to +/- sedet)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: ale omotavacku znam dobre. velmi dobre.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: konec knoflikum, matejovskej ma fakt vychytany zapinani - plastovej zipik, prisitej tak pekne, ze jsem nad tim chvili dumala, jak ze to tam vlastne dokazali vsit
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: joo, to rozhodne) u me je to spis problem logistiky - dotahnout to k mame, vybalit ten stroj a proste to fiknout a zasit, treba tam prisit i misto tech knoflicku suchej zip nebo pridelat patentky a nazdar. no jenze sem to este nak nezvladla a vzdycky ten obri povlak omotavam kolem polstaru jak blazen,D
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RETESKA: jj, to je ono, bavla deluxe

    KAREN: presivacku ber jako soucast treninku, to hned meni uhel pohledu .-]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam