• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RETESKA: jj, to je ono, bavla deluxe

    KAREN: presivacku ber jako soucast treninku, to hned meni uhel pohledu .-]]
    KAREN
    KAREN --- ---
    RETESKA: ahaa, tak to sem si uplne popletla s jinym vyrobcem, to vypada docela normalne)
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    KAREN: jestli je to tohle, tak mi ta cena tak smrtící nepřijde :)
    http://www.matejovsky-povleceni.cz/feerie.html
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    SARKALINA: povlečení nádhera a zástěra dost dobrá!
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: hmm) to je ale pocitam trosku vetsi investice nez nejluxusnejsi povleceni z ikea apod., ne?;) ja trochu bojuju s tim, ze mam polstare standard ikea, periny odjinud, takze pak povleceni odjinud nez z ikey ma moc velkej povlak na polstar, perina sedi - v pripade povleceni z ikea je to zas naopak))) a ja se po x letech stale nedohnala k tomu, si ty polstarovy povlaky presit... takze u matejovskyho bych este musela za ty penizky presivat)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: HIPSY:
    matejovsky, fakt kvalita, doporucuju. jsem byla tak nadsena, ze jsem ted dodatecne objednavala i nasim

    ZOOEY: ne tak uplne, mam od mraze mirne elastickej popelin, takze jsem z nej sikmej prouzek delat ani nemusela..nicmene jsem se na nej chystala .-)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARKALINA: skvela! .-) ten lem, to mas domaci sikmej prouzek, nebo?
    HIPSY
    HIPSY --- ---
    SARKALINA: krasny povleceni
    zastera taky, hlavne ta kapsa :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: jaaj to povleceni je moc pekny))

    (jo, uz se v tech trickosatech fakt vyfotim! ,D nejak to nezvladam zrealizovat...)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    a jinak - kdyby to nahodou nekoho zajimalo - se ze me stava prakticka zena!

    vysledkem vikendovyho relaxu u stroje je kostym pro muze v domacnosti (vari lip nez ja, zaslouzi si ji)


    a povleceni na atyp polstare, detaily nemam tak jen celek
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ok!
    WIWI
    WIWI --- ---
    SARKALINA: no já jsem Ostravačka, takže to nebude úplně easy :) ale pár zimních víkendů bych asi obětovala pro tvůj um a mou neznalost.. budu na to myslet a doladíme to v listopadu :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WIWI: anebo pokud by ti vic vyhovovala kvuli spojeni pha, tak se pak muzem dohodnout a za dlouhejch zimnich veceru pri poradnym osvetleni neco nasit..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ANIQUE: jojo, sici nazvoslovi mi nikdy neslo, treba to dozenu v duchodu .-]

    WIWI: wiwiwiwi, ja jsem aktualne mimoprazska, takze mas moznost, do konce roku uz zas budu nemimo
    WIWI
    WIWI --- ---
    A kdy bude WS pro mimopražské? :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SARKALINA: KATEALICECZ:
    Mno, průchodky. Natloukací kolečko pro začištění dirky.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KATEALICECZ: tj, o bilejch vim...ale rekla bych, ze anique bude spis shanet tunylky a hacky .-)
    KATEALICECZ
    KATEALICECZ --- ---
    ANIQUE: Já teď koupila bílý patenty ve Flex-Texu, jsou od Kohinooru. 15ks za 89Kč prosím :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SARKALINA: Tyjo díky, bílou, každopádně bílou.... jinak ostatní barvy by se hodily taky, jen maj na mě dost výrazný odstíny...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ANIQUE: psala mi do posty WASABI, ze se daj pouzit grafitacky fixy od montany
    http://www.skateshop.cz/doplnky/fixy/?start=0
    otazka je, co shanis za barvy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam