• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    SARKALINA: sexy, i ta podlaha! ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    vikendovej produkt II
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    vikendovej produkt I - satotriko, strasna divocina ty barvy .-O

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEOW: se mnou neni lehky zit .-]
    KAREN: NESKY: GEISHA: BABAJA: LABARCHA: .-]
    ANIQUE: to teda! a uz jsem koukala, ze ji mam na boku rozrizlou a para se mi sustak kolem patentku. nevdecnej material fakt .-] mmchdm, narazila jsem pri uklidu na u tebe rozesitou bundicku. za dlouhejch zimnich veceru se snad dokopu ..
    BONIE: oka, tak se pripomen az se ti to bude hodit
    BABAJA
    BABAJA --- ---
    SARKALINA: Ty jo ta bunda se mi fakt moc,moc líbí...seš fakt moooc šikovná:-). Taky bych tohle chtěla umět.
    NESKY
    NESKY --- ---
    wau ty ses mega sikovna,
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: paradnice!!! :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SARKALINA: Teda, to muselo bejt práce!
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    MEOW: mně by stačila ta bunda :) je skvělá, něco takovýho tak sehnat...
    BONIE
    BONIE --- ---
    SARKALINA: z Prahy nejsem ./ ale až pojedu, tak bych se ráda přidala!diiky
    jinak ta bunda je boži!!
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: whoaaa sofistikovana!! .)))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    a jinak teda tady ta kabatobunda .-)

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BONIE: no, tak s tim je problem...mne se pred dvema lety podaril superkauf, dostala se mi do rukou cela role cerny kvalitni teplakoviny...od vyrobce kozenejch rukavic, kterej ji nakoupil vic nez dokazal spotrebovat...
    ale podle me by mohli mit nejaky teplakoviny v tom velkoobchodu na zizkove...pokud jsi z phy, tak se muzem dohodnout a ja te tam nekdy vezmu..
    BONIE
    BONIE --- ---
    aha aha.. no do ikei se teda na latky podívám.. a jinak prosím tě, kdybys měla nějaký tip na látky na mikiny..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    to pruhovany calouneni na postel? mm, tak to pochazi z bytovyho studia ve stepansky a bohuzel maj vyhradni zastoupeni v CR, takze se levnejs sehnat neda (ani na netu, metr stal tenkrat 1500,-)
    latka na zasteru je z ikey (a ted jsem si na dyzajnbloku vsimla, ze z ni sijou i navrharky .-)
    no a latka na polstare pochazi z nejakyho staryho calouneni...a nasivany tkanicky jsou normalne z galanterek
    BONIE
    BONIE --- ---
    SARKALINA: tak třeba tady na to čalounění a ty polštáře hlavně.. a latka na tu zastěru .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BONIE: to je ruzny, mraz, flex-tex, velkoobchod na zizkove, obcas neco v krakovsky, v ikee...zalezi, co mi padne do oka .-] kdyztak konkretizuj, zkusim si vzpomenout .-]
    NESKY
    NESKY --- ---
    ty saty jsou vyborny :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    chtěla jsem se prosím tě zeptat, kde kupuješ látky.. trochu jsem to tady projela a líbí se mi že to je všechno takové barevné a ty potisky a taky a tak.. .) tak jestli máš nějaký tip.. dík
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jj pochopila spravne!
    oka oka, tak se budu tesit na foto .-]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam