• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: jj, kvalitne udelana ktera se pri strihnuti nepare..ale sije se z toho nic moc. je z APEDu
    a tresnicka na zaver - to jsem se dozvedela kdyz jsem dokupovala pulmetr (a musela jsem se nad tim usmat), je to D&G .-]]
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: moc peknej) ja myslela, ze je to potistena latka - to je tim padem takovahle "strihaci" pletenina? to mas z toho flextexu?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tak asi hotovo
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: OIC, tak to bude paradni zima.))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    AXTHEB: oka, dik za info, svedla bych to na material
    KAREN: aha, tak ja ho mam pro ucely interniho uzivani, ev. venkovniho pri vyssich teplotach

    dneska jsem dokoupila chybejici kus sobu, takze na nej hned ve stredu vlitnu
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BOO: ne-e, tohle je normalni pletenina, tys shanela soba z nejaky dekoracky..
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: ja myslela, ze to je normalni latka, ne pletena vlnena vec... takze podsivka to pritepli. jinak co mam od mamy pletenej propinaci "kabat" - je super, ale s podsivkou bych v nem mohla chodit i ted, ale bez bohuzel profukuje... takze zas na jare)
    SARKALINA: tak to nak nechapu))
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: proboha... ,DDD
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Cílem je mít co největší počet vrstev látky, mezi kterýma je vrstva vzduchu no. Proč ti je menší teplo v bundě s podšívkou nevim ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    AXTHEB: ne-ee
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SARKALINA: To muze bejt milion veci. Netlaci te ta podsivka treba?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    AXTHEB: dik za osvetu. mozna pujdu proti proudu fyzikalnich jevu, ale po pridani podsivky do bundy je mi v ni spis zima..(material???)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SARKALINA: Svetr "hřeje" tim že izoluje, přidáním podšívky to můžeš jenom vylepšit.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: hele a v cem ma u svetru vyhodu podsivka? aby tolik nehral?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: bez. a ajse zabalim do cernobilejch sobu .-] akorat mi ale dosla latka, takze..

    .. v pondeli to lamu smer velkoobchod. chcete nekdo neco?
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: s podsivkou? ja si brousim zuby na sbirku vlnenejch vecicek v tomhle stylu)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    pracovni chaos

    ano, siju si cardigan
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    a jeste neco na dvere
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    neco z podzimnich dekoraci - pan jezek v kosi
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    ZEGA: neco takoveho ted probehlo v nejakem nyxackem auditku..ale uz si nevzpominam kde...;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam