• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    usila jsem si namornika, kterej se da nosit i jako tilko, nebo asymetricky, zalezi jak se uvaze uzel
    BONIE
    BONIE --- ---
    MEOW: no já tuším, že takhle se šít asi nenaučím, ale tak si říkám, že by časem mohl vzniknout nějaký sarkalina.cz eshop :) co? .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    GEISHA: strih bohuzel nemam, cmarala jsem to primo na latku. ale muzu se o nej pokusit, pokud budes fakt chtit .-]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tyjo, dik za pozitivni ohlasy .-]
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    SARKALINA: neslušej ti.....dej je mě!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    .-]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    kdyby vas zajimalo, jak vypadaj kalhoty usity z dzinoviny naruby, tak tady aktualni gidzitkovsky; jsem lehce zvedava co to udela po prvnim prani



    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZOOEY: dik za nazornou ukazku, s lodickovym vystrihem by se to mamce libit mohlo, fakt jen otazka, jak v tom bude vypadat, viz ANNYSEK? z genovzorku vychazis spravne, jablko nepadlo daleko od stromu .-] jo a omlouvam se za nedodani dalsich fotek trika, ale nejak jsem pozapomnela, ze me ceka valecka na horach
    TULENI: to chce coverlock, jen ta investice je teda pekelna. si rikam, ze by se mi jedny plavky sakra prodrazily .-] ale dneska mi v tom mrazu prislo na mysl nekolik modelu, ktery by nemusely skoncit ignorem
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    ANNYSEK: nj, ja jsem asi zapomnela napsat ze samozrejme zalezi na figure! ale vychazim trochu z genetickeho vzorku v podobe ID srklina, i kdyz mozna mylne .-) co se strihu tyce a pasu tak jasny!
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    pokud ma maminka nevyrazny pas a vetsi prsa, tak bych ji asi asi takovy netopyri top nedavala, aby v tom nebyla moc krabicoidni.. naopak mi prijde dobrej napad ten zavinovaci svetrik, ktery by naopak pas vytvaroval..
    TULENI
    TULENI --- ---
    SARKALINA: dobrej napad, ale neni overlock jako overlock..ja mam svuj od zari a uz ted vim ze mi chybi setsakra plochej steh.. :( ale kdybys potrebovala neco ooverlockovat obyc tak dej vedet ;)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARKALINA: hele ted jak na potvoru nemuzu najit nic co by presne splnovalo tu predstavu, takze u tech nahledu je to fakt jen orientacni plus vzit v potaz fakt ze zeny v urcitym veku napr nechteji ukazovat krk apod, ale to budes vedet nejlip ty v tomhle pripade .-) myslela jsem neco jako nize, ale elegantnejsi, klasictejsi, dospelejsi verzi



    kazdopadne takovej ten klasickej svetrik s propinanim (vecko) nebo bez (s kulatejsim vystrihem, podle typu figury by taky nemusel bejt spatnej)
    premejslim o tom vazacim a proc se mi to nezda a mam pocit, ze tech vazacich se vzdycky material poruznu nakrci takze kdyz mas vzor, bude se mozna deformovat a tim i figuru?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZEGA: ne ty, co mam ve skrini .-]
    ZEGA: !!!
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    SARKALINA: tak za tuhle myslenku bych te i zafinancovala!!!
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    SARKALINA: potisky te nebavej?? me dost ,)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    a jinak uz si dva dny intenzivne hraju s myslenkou, ze bych zacala sit plavky..protoze ten vyber strihu co je k dostani, je fakt tragickej. skoda ze nemam coverlock .-/
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZOOEY: jo a dalsi fotky tricka dodam kdyztak zitra, musim nafotit na dennim svetle
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZOOEY: tyjo, ja moc nevim co si pod tim netopyrem predstavit, nejakou ukazku pls .-] jinak mamca je smrncovni, postavove mensi, trosku brisko a velky prsa, nevyraznej pas, hubeny nohy .-] zkusim najit nejakou fotku

    ad triko, neni problem, ale musime sehnat latku. tuhle cernou pevnou trickovinu uz jsem dodelala do posledniho centimetru ctverecniho..plus teda upozornuju, ze nemam overlock (cimz se snazim naznacit, ze to zpracovani nebude uplne enonuno .-) a jeste jedna vec, ja mam treba do vrchniho dilu vsitej bezesvej pruh latky (mozna se to prodava pod nazvem podprsenka), pac se do toho podprsenka s raminkama nosit spis neda..takze to se pak budeme muset domluvit konkretnejs na tvejch predstavach a moznosti realizace .-]

    ZEGA: dik! mam z nej taky radost, nejak me prestavaj bavit s potiskama, kterejch mam plnou skrin .-[
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    SARKALINA: ty jo, to je fakt skvely!
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARKALINA: a jakej typ postavy ma mama? mne by se z toho libil jednoduchej 'netopyr' treba s lodickovym/ovalnym vystrihem, dovedu si to predstavit na padesatilety zene .-) ale uz ne na kazdy postave, resp. ne kazdy by se v tom strihu citil dobre.

    zavinovaci je komplikovanejsi forma a ty mas zajimavej vzor, kterej by mohl hezky vyniknout na necem, co poskytne tu 'plochu' k vyniknuti, zaroven ale nema uplne banalni strih. ale libil by se mi i jednoduchej bez zapinani, hodinkovej rukav

    SARKALINA: jeste foto pls! (neusila bys tohle? marne shanim cokoli s ctverco-vystrihem, kratkej rukav (delsi nez mas ty, teda), nebo 3/4 nebo tak... .-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam