• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SARKALINA: REZZ: pridam jeste jeden

    tip5: vsit podprsenku
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    REZZ: (ooooo!)

    tip 1: co nejpruznejsi material, kterej se nevytahuje
    tip 2: vsit kloboukovou gumicku po celym obvode
    tip 3: dvojvrstvej vrsek, tu cast ktera je v kontaktu s telem udelat uzsi
    tip 4: snurka kolem krku jakozto zachrana v pripade potreby

    snad si z toho neco vyberes, osobne sazim nejvic na pruznej material
    REZZ
    REZZ --- ---
    SARKALINA: a nemas nejakej tip jak to nahore udelat tak, aby to nepadalo? ja si loni usila saty stejnyho strihu ale mela jsem je jednou na sobe a furt mi to padalo... u me to teda nema na cem moc drzet a taky ta latka nahore neni uplne extra pruzna, ale udelala jsem podobny kamaradce a ty to taky padalo.. (jinak ja te taky stale a konstantne obdivuju))
    JANICA
    JANICA --- ---
    SARKALINA: Jasne, kazdy to muze videt jinak, ja jsem spis na jednoduche ciste veci, ale prijde mi, ze barvy davas, treba jen nejaky prouzek, kterym podtrhnes to ostatni a to mi prave prijde to dobry! Kazdopadne, pokud zalozis nekdy svuj butik nebo budes poradat kurzy, jak uz tady bylo parkrat zminovano, tak me mas jistou jako zakaznici! ,)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ad nuda, sklizim treba kritiku za to, ze se distancuju od barev
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    JANICA: no skvely, bude mejdan .-]
    JANICA
    JANICA --- ---
    SARKALINA: No ono to hlavne vsechno vypada fantasticky a ja jakozto amater v tom vidim hodne prace, i kdyz tobe se to sije jedna basen, coz se mozna da naucit, ale urcite bych nemela takovou fantazii jako ty. Libi se mi, jak propojujes barvy a ze nic od tebe neni nudne a pritom zarucene clovek pozna, ze to sila SARKALINA! :) Pozvani beru vsema deseti! :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    JANICA: tyjo, tak to je velka pocta, diky. zrovna tohle bylo dost jednoduchy...spojis sedej obdelnik s bilym dvojtunylkem pootocenym o par stupnu aby se rasil, vzadu to ma rozparek a na stranach par samku aby to delalo oblej efekt. jeste jsem si dodelala do predniho dilu snurku aby se to dalo jakozto alternativa nosit zavazany za krkem. a pytel na brambory je hotov. klido prijed do roudnice, muzem neco vytvorit.
    JANICA
    JANICA --- ---
    SARKALINA: Ty jsou skvele! Jak ty to delas, to je pro me uplne nedosazitelne umeni....:) Zatim jsem ze vseho, co od tebe vidim nadsena!!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    hm, tak misto overalu odpadly od masiny saty

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    a ted me omluvte, jdu se vykoupat
    (a pak dost mozna dokoncit letni kombinezku)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FLAIRE: ❤
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEOW: tyjo~
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DANII_DP: uz se na na nem pracuje! jaky jsme dohodli barvy?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZOOEY: :-DDDD
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARKALINA: ha, outfit spotted i s majitelkou pri majitelcine velmi, VELMI nebezpecnem, lec neohrozenem prechazeni tramvajove krizovatky na palmovce .-] bhzl ja v tram 15 cestou na velmi nebezpecny urad PSSZ, nastesti prechazeni i urad dopadly cajk .-] cili mavani nemoha. nemohouc? docisi. ten pasek z lana vypada fakt dobre!

    a doufam ze mas uz prototypy/manufakturu tech tricek s ctvercovym vystrihem .-]]
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    zboznuju te :)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    a muj? :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    novy kusy od siciho stroje


    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SARKALINA: tak uz jsou z nej saticky, nasla jsem jeste kus latky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam