• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _KROKOUSH_BLG_První pohled, davate na prvni pohled? kuk a di nekam nebo kuk a jeste nechod pod si pokecat ?nase zla ja
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    IDUNN: proto jsem to tu zalozil, protoze si to uz uvedomuju a uz i par lidi mi reklo ze jsem hroznej namyslenec :/ jen kvuli tomu ze mi dost lidi vadi jen kvuli jejich obliceji :) ale sam rikam neznam je ale jen mi prijde jak idiot
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: No já si zakládala na tom, že se už na první pohled v člověku nezmýlím - a nějak to přestalo fungovat - minulý rok jsem se tolikrát sekla, že se stydím a už nic o poznání na první pohled neříkám a snažím se vžít se - jak se říká do botek toho druhého a představit si jak asi působím já - nonverbální chování, tvář a oči hodně řeknou, ale někdy ne vše - no aspoň, že si to už uvědomujem co?:-)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    IDUNN: s tim souhlasim ja se taky snazim jen me stve ze to moc nejde. ale plne si to uvedomuju coz je na tom to nejhorsi snad :/ ale nijak mi to zatim nezavarilo :) ale da se rict ze se mi dari se pres to prenest nejakym zpusobem
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    čtu si tady názory a musím napsat, že se pomalu snažím až tak na první pohled nedat - ono se mi to v poslední době už hodněkrát vymstilo a lidi, který se mi na první juknutí zdáli "nemožný a nesympatický" se ukázali později jako férový lidi a i mi třeba pomohli - narozdíl od sympaťáků na první pohled - tak to beru jako varování a dívám se už dvakrát:-) i třikrát:-)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: tak kvuli sobe bys ho mel i prestat brat ne? ;) udela ti to jen ku prospechu urcite a treba i ten prvni pohled na tebe bude vypovidat same lepsi veci :) nevidel jsem te ale nejak tak to tusim, no koukam ze jsi jeden z mala ktery jsou schopny do 4 do rana sedet u pocitace, taky jsem toho schopnej :)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: to je celkem smutny prestat brat pervitin jen kvuli slecne :/ co treba kvuli sobe? :)
    SASH
    SASH --- ---
    dávám na první pocit..
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: Bože. Dotyčná slečna do toho (dle tvé verze) nedala to co ty, natož to co jsi očekával.. A proto se ptám.

    Má to smysl? ..
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: myšleno na slečnu..
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: jak tak to tu ctu nejsi zas trochu vic mimo? :D
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: víš já to mám tak:

    KDO CHCE HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE HLEDÁ DŮVODY. A v dnešní přetechnizovné době.. obzvlášť.
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: medvěda neznám, každopádně možná stačilo o tu fotku požádat.. v rámci rovnoprávnosti.
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: takže "vytoužená představa" zas až taková blbost není.. :)
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: někdo tomu říká třeba očekávání, představy, ale i předsudky.. je jedno jak si to nazveš.. prostě si pod tím představ to co tím rozumíš ty. :)
    ARIA
    ARIA --- ---
    Podle mě..
    Pravdou je a zůstává, že i když strávím na linku s někým dny, týdny, měsíce a předám si i kvanta informací.. nic to nemění na tom, že pak stačí pár minut a buď mě neverbální komunikace osloví či nikoli.

    Přeci napsat, opsat či připravit si může člověk cokoli (né nadarmo jsou slova ať již psaná či vyslovená formou nejlživější komunikace) a pak stačí třeba jen kratičký telefonát a jsou to neskutečné rozdíly..
    I z intonace, používání slov, vázání a plynulosti lze zjistit nesrovnatelně více informací než pouhým psaním..

    Navíc (zajímá mě psycho) vím, že čím déle s někým jen viruálně komunikujeme, tím více si snad :) "každičký" človíček ať již vědomě či nikoliv, utváří vnitřní vytouženou představu .. a do té se mu bohužel (téměř) "nikdy, nikdo" vejít nemůže.

    Což znamená, že i když by normálně při setkání měl ten dotyčný šanci.., touto protahovanou virtuální komunikací si (alespoň u mě:) šanci rapidně ubírá..
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    KAKAMILA79: realnej prvni dojem imho udela hodne, a je jedno jestli se s t im clovekem bavis hodiny na netu ale nikdy jste se nevideli... Protoze az se potkate bude to uplne stejny jako u cizich lidi, virtualni realita te nezbavi predsudku a zabran... Jasne vlastne se treba znate, vis co ma rad, co posloucha apod. ale az se s nim setkas tyhle veci zacnete resit znova a i kdyby te svymi vtipnymi komentari sebevic bavil, tak az ho poznas (uvidis) udelas si dojem uplne novej...
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: Ne, to neříkám. Jen si to každý přebere po svém a to je taky fan pohled ;)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    ROSEE: myslis ze bych tedy mel zmenit zahlavi yo?
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: Myslím, že spoustu lidí napadne v souvislosti " na první pohled" láska ;)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: v pohode, ale pride mi ze to sem skoro nepatri, ale bavte se o cem chcete;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam