• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIBANECNizkokaloricke recepty, tipy aneb kdo hleda ten najde"
    Pojďte si vyměnit pár dietních receptů, nizkokalorickych jidel, netučných potravin a ostatního s čím již máte zkušenosti a netloustne se po tom ;-) HLAVNĚ ZDRAVĚ !
    http://www.mamincinyrecepty.cz/nizkokaloricke
    rozbalit záhlaví
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Tak ja nahodim nasi majdu na zdravy spagety... testoviny jako nizkokaloricky nic moc, ale kdyz se neprejite tak super.
    Cibulka - osmazit - pridat mlete maso ( kupuju kruti, nebo hovezi ) - orestovat, pridam nakrajeny rapikaty celer, mrkev na kosticky, zaliju krajenyma rajcatama ( kupuju v plechovce ) a rajcatovym pyre ( nejlepsi je to v krabicce ) . Dusim dokud neni mekka zelenina . Pridam bazalku a podavam na hnizdecku spaget......
    Proste vyborny!A hlavne bez kapky kecupu.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    jéžiš, já se těšila na nějakej recept a ona tady prudí nějaká fetka...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Jo a v Instinktu jsem četla, že když se v Čechách sečtou lidi s nadváhou a lidi obézní, tak vznikne katastrofální čílo 80%.

    Tak vařte s timhle auditkem a vedle radši nekoukejte...

    Já našemu národu průměr zatim nekazim - BMI lehká podváha až normální váha (je boží, že když je ženský víc než 25, že je hned v úúplně jinym sloupečku, chi chi) a nižší procento tuku v těle, než bych měla mít - měřili mi to na ulici, tak jsem si to schválně zkusila...
    Občas mam kvůli puberťačkám a feťačkám z party a kuřačkám pocit, že bych měla tak tři kila zhubnout, abych byla krásnější, ale zjištění, že patřim mezi 20% nejhubenějších lidí v ČR, který maj normální váhu nebo podváhu, mě uklidňuje...

    Už mlčim...těšte se na recept...příště :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Á, pani doktorka Cajthamlová prej už zase vyráží za další boubelkou....tak vstávat a rychle zapnout bednu na Prima love, mládeži..."Jste to, co jíte" už je v plnym běhu...
    ....Ta už vás vařit naučí :)

    Škoda, že nemusely chodit na dietologii na lékařskou fakultu všechny obory z FPBT na VŠCHT....mam tam občas mezery a v něčem mam dokonce i něco horšího - guláš.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Vybornej typ na party - udelat tvarohovou pomazanku, - treba s cesnekem, nebo s pazitkou.. pridavam trochu zakysanky, nebo jogurtu....
    Namazat na platek okurky !! Zaprasi se po nich vic jak po normalnich jednohubkach :-)
    ROLNAS
    ROLNAS --- ---
    brokolice v pare + kruti sunka + rajce + sojaneza = idealni vecere (pokud se to neprezene se sunkou a sojanezou:))
    DEBBIE
    DEBBIE --- ---
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    Ahoj všem, kdo mají zájem, funguje nová soukromá diskuze Pro-ANA - stačí kouknout do mých sledovaných diskuzí. O vstup zažádat u mě. Těším se na Vás proany.
    KARIMKA
    KARIMKA --- ---
    CELULITIDA: jahody, pomeranče - obecně potraviny obsahující vitamín C a draslík :-) Taky káva odvodňuje - ale nemělo by se to přehánět..
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    CELULITIDA: možná občas kopřivový čaj, lehce odvodňuje
    LOVE_SIDDER
    LOVE_SIDDER --- ---
    LOVE_SIDDER: jo a samozrejme upict nebo ugrilovat
    LOVE_SIDDER
    LOVE_SIDDER --- ---
    zampiony,netucny syr, kreveta-jednohubky super:)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    Ahoj, tak si řikam, že tady byste mi mohli pomoci.
    Jak proti zadržování vody (mám to z kortikoidové injecke, nafouklé tvrdé břicho jako těhotná a neustálé chození na záchod)
    .. na internetu jsem našla jen jednu věc- doplněk stravy- Zianica Uropoetica
    .. ale to je vše. Nějaké vhodné potraviny? Že nesmim solit vím.

    Předem díky za všechno info, jsem už zoufalá...:(
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    MOTYLEK_K: dobrá :)
    je to výborný! Předtim jsem ho podusila..:) A na netu je na to spousta receptů
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    CELULITIDA: Pošli foto..Esi to budeš delat nekdy zvonu...Zapečene zeli jsem este nevidela ani nechutnala...
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    dneska dělám zapečený brambory se zelim.. jsem na to zvědavá, bílý zelí jsem ještě nezapejkala
    LOVE_SIDDER
    LOVE_SIDDER --- ---
    CMLKA: :) neni, je skvelej...to musis snist brzo:) ale v lednici to dlooouho neovadne. ledovej salat co koupis by mel vydrzet v obalu tri tydny ok...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LOVE_SIDDER: neni v tom ten ledovej salat divnej?? mi prijde, ze musi tak jako ovadnout...jinak podobnej salat si delam taky, pripadne varena brokolice este...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Dostala jsem k vanocum parni hrnec, experimentuji, ale kdyby nekdo mel nejake tipy sem s nimi !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam