• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVIECalifornication - God hates us all
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    REAP: ten konec to vážně zabil. Do tý doby to bylo prima. Taky mi přišlo, že v posledních dílech se málo šukalo a moc kecalo.
    SANDMAN85
    SANDMAN85 --- ---
    MATHES: Charlie, walking penis :))
    REAP
    REAP --- ---
    Konec byl přiblblým románkém, což mě naprosto nezajímá - seriál tím absolutně nevyniká.
    První díly byly fajn, prostě Bukowski v televizi.
    Dcera je nesympatická - pokus o napsání charakteru, na kterém se odrazí špatné manželství, takže nákrok k emu, vclk nuda.
    Ale jako seriál to je ve své podstatě fajn.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MATHES: ehm většina lidí nerada skroluje dlouhý záhlaví.. tohle hodím na nástěnku ale do záhlaví to chce něco placatějšího
    MATHES
    MATHES --- ---
    Co takhle do zahlavi tohle?

    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FRONEMA: ok tak ja pak pohledam naky fotky :) parada
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    STEVIE: mno já neám čas hledat fotky ale jsem ochoná pak to záhlaví udělat... tak lidi házejte pěkné fotky:)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FRONEMA: no chtelo by to nak upravit, ale ja moc nevim co s tim, kouknu na to pozdeji, nebo se toho kdookoliv muzete chopit a upravit to :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    STEVIE: takhle?:)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FRONEMA: dodám :) nebo ji tam muzes hodit sama ;)


    ZUBANA: tak se tes na druhou serii :))
    ZUBANA
    ZUBANA --- ---
    ja jsem dala vsechny dily najednou kdyz jsem byla nemocna:-))) a z upjatyhomuldera se nam vyklubal takovej krasnej chlap....celej serial byl skvelej libilo se mi to moc....
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    mě ještě na konci hrozně dostalo její "only women bleed" ... znám to od alice cooper ale ona to zpívala prostě geniálně... hlasuji pro její fotku do záhlaví:)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FRONEMA: haha ja mam opacny nazor trochu, ja prave tyhle dily miluju :) Beka je super :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    tenhle serial se mi fakt moc libil... a Beka byla dokonalá....

    nejmín se mi líbilo prvních pár dílů kde jen ukazovaly prsa a jeho "hrubost"...ale pak jak se to rozjelo to bylo genialni...
    VANUAT
    VANUAT --- ---
    pro me je Duchovny platonicka laska, takze by ten serial mohl bejt sebepriblblejsi:)

    prijde mi teda dost divna ta jeho dcera, fakt divna. a to ji ma bejt dvanact jo

    STEVIE
    STEVIE --- ---
    REAP: jak priblbla? :)
    REAP
    REAP --- ---
    Celá druhá třetina první série je přiblblá, jinak to je slušné.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    ZROUTIK: nejspis nekdy v lete by se mela zacit vysilat, pocitam ze tak v polovine srpna jako loni....
    ZROUTIK
    ZROUTIK --- ---
    Jo, tak na novou serii se moc tesim. Vi nekdo, kdy to maji zacit tocit/vysilat?

    Hlaska, kterou jsem nekolik dni zil:
    "A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness"
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    KORDA: urcite ma bejt, sice konec prvni me dosti namichnul, ale doufam ze z toho scenatiste nejak vybruslej a bude to zpatky k normalu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam