• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    BARBIE221199
    BARBIE221199 --- ---
    ...ta ako ma stale objima...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    to jak se na mě dívá
    MASOO
    MASOO --- ---
    ELIZHANNAH: tak me zas neodpovida;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    REONA: tak me v me posledni nejvetsi kocovine vylecil, pokaral,ale zas to neprehanel, rekl mi poprve (no ono podruhe, ale to prvni sem si nepamatovala:( ), ze me miluje............

    za normalnich okolnosti je to to, ze vim, ze me ma rad a ja jeho, to je totiz nejvic
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že založil v práci ligu proti liposukci :-D
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    REONA: moc krásný, tohle číst :-)

    A vůbec to tady ráda čtu, vždycky mě to pohladí po duši :-)
    REONA
    REONA --- ---
    je s ním sranda...vlastně miluju jeho smysl pro humor...
    když vstanu do práce a skoro ho pošlu do pr..., tak nic neřekne, protože ví

    a spousta maličkostí, které z něj dělají pro mě toho nejlepšího chlapa na světě
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    ze s nim dokazu zit i porozchodu, a ze je prijemne ho najit doma.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    SHMAIDA: jj, to máš pravdu, na dalším vývoji našeho vztahu se to i dost ukázalo... jak jsme spolu začali bydlet, tak náš vztah šel rychle do kytek, protože se povaha bývalého rychle ukázala v celé své nahotě....... never more
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ELIZHANNAH: no, v nouzi poznáš, jestli ten chlap stojí za to... a to je dobře, páč, kdyby šlo pak o nějakej větší průser, tak by tě asi taky nepodržel...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    FRONEMA: držení vlasů sice není samospasitelný, ale jednou mě to taky mooc potěšilo :-) byla jsem na oslavě, kde nebylo skoro žádný jídlo, žádný nealko, jenom alko a skončila jsem fakt špatně, jak obvykle nepiju a moc nevím, co alkohol dokáže... naprosto jsem vytuhla a vypadalo to na otravu alkoholem nebo co, nic si nepamatuju... a zatímco můj bejvalej (kterej se jinak nalíval často a v opilosti vyváděl fakt hrozný věci), kterej mě tam vezl a jenom díky tomu nepil, se mě naprosto štítil dotknout, nechal by mě tam klidně chcípnout, protože žena přece má vždycky! i o půlnoci a za nemoci přece vypadat skvěle, našlechtěně... debil......... jeden hodnej kluk mě prostě ohnul přes zábradlí a podržel vlasy, čímž došlo k zvracení... pak mě ještě vodil po venku tak dlouho, dokud jsem to trochu nerozchodila, staral se o mě krásně... a nikdy mi to ani v nejmenším nepřipomínal, prostě to bral jako samozřejmost, kdežto já jsem se určitou dobu před ním hrozně styděla :-)
    REONA
    REONA --- ---
    FRONEMA: Vidíš a mně se směje, když je mi zle (teda jako v rámci kocoviny) a říká mi "dobře ti tak" ;) Ale já vím, důležité je aby člověka podržel když to potřebuje, ať se jedná o cokoliv.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    REONA: jasné že držení vlasů není samospasitelný:)
    ale to na druhou stranu neni vetsina tehlech hlasek:)
    me to hrozne potesilo, vazim si toho ale samozrejme to neni ten nejvetsi klad:)
    REONA
    REONA --- ---
    FRONEMA: Tak ti nevím, kdysi jsem se takhle starala o novou holku člověka, kterého jsem fakt milovala...možná jsem to dělala pro něj, těžko říct, ale to držení vlasů bych nepřeceňovala ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    stará se o mně kdyz je mi zle.... říká se že největší vyjádření náklonosti je když vám někdo podrží vlasy kdyz zvracíte....je to trochu nechutné hledisko ale globálně to hrozně potěší...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jak se o mě stará ...
    podporuje mě, abych se nebála ... ale tak nějak rozumně ...
    ale nejvíc se mi líbí, jak se mě umí pohladit...
    REONA
    REONA --- ---
    vyčistil mi fén a to hned jak jsem řekla že by to bylo potřeba
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    vyčistil odpad!!!
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    privezl mi z Essenu Das Schwarze Auge :))
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    je velice pozorný a galantní ... a mě to pokaždý znova naprosto okouzlí :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam