• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    BIGES
    BIGES --- ---
    MARINNE: Njn. Ale je to pašák :)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    BIGES: nie v ZOO :D potom, doma :D
    BIGES
    BIGES --- ---
    MARINNE: Dostat narcisy v ZOO :D
    Jako tam dostávají zvířátka všelijaké papání... :))
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    BIGES: ZOO ci narcisy? :) Rastu im na chalupe, krasne velke, proste sezonna kytica :)
    BIGES
    BIGES --- ---
    MARINNE: To by šlo vykládat všelijak :))
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Vcera ma vzal do ZOO a dal mi kyticu narcisov.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Když se ráno sprchuju, tak mi dělá snídani, i když ví že nemusí a mohla by ještě půl hodinky v klidu spát
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Chválí mi salát, kterej jsem udělala, a přeje si ho znova :)
    BIGES
    BIGES --- ---
    Včera dostala skoro maximální počet bodů z figurální kresby, jsem na ní hrdý! :)
    Taky se umí krásně usmívat.
    A jen zcela výjimečně mně sekýruje :)
    A že s ní mohu mluvit skoro o všem.
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    PUCZ: to jsme na tom uplne stejne.. :)
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    libi se mi, ze me porad vysoupava z postylky kvuli tomu, ze kdyz se jen o kousicek odtahnu, tak se hned prituli, aby me mel porad u sebe
    DIVA
    DIVA --- ---
    tak prý si mám přestat na nyxu stěžovat jak mě teď vytočil (což nedělám) a pochválit ho že dneska krásně uklidil a zítra peče bábovku. toš tak
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    paci sa mi, ako sa snazi hovorit po slovensky, aj ked jeho "maciaatko" znie ako talian objednavajuci si kafe :D
    paci sa mi, ked sa na mna pozera a rozsiruju sa mu zrenicky
    ze mi nezkazuje pit, fajcit a obcas si zanadavat a vari mi steaky
    Ze ked sa nadchnem pre nejaku totalnu hlupost (napr. dokument BBC o paralelnych svetoch, kvantove pocitace, saty,... ) pocuva ma a smeje sa
    ze sa chce stale tulit, hladkat, skrabkat a maznat, lebo ja to tiez strasne potrebujem
    paci sa mi, ked vonku kali s kamosmi a o pol 6 rano mi napise, ze ide domov a posiela mi pusu na dobru noc :)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    líbí se mi na něm úplně všechno!!! a čím dál tím víc!!! :)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    ORIKA: nevyváděla, musela jsem si jít lehnout, neb jsem se v práci společensky velmi unavila :-/
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    HRABALKA: no tebe si vůbec neumím představit, že bys vyváděla nějaký nepřístojnosti:)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že je to frajer.. po tom, co jsem vyvedla na Silvestra a nezabil mě, si ho vážím ještě víc
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    MOTYLEK: krásný :)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    že i po 10 letech mi nosí drobné dárečky a je vidět, že na mě myslí.
    že je rozumný, rozumnější než já.
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    neboji se mi davat najevo ze me chce mit u sebe,ale toleruje kdyz na nej nemam cas::)
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    když mi pomohl vybrat zimní bundu:) a jezdil kvůli tomu semnou autem od krámu ke krámu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam