• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Třeba jednoho kamaráda, že je jediný, kdo se na nás ještě nevybodl.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Já bych tady ráda chválila kohokoliv: příbuzné, šéfa v práci, kolegy, kamarády...
    REONA
    REONA --- ---
    No, v první větě záhlaví ten partner je, nicméně klidně tady chvalte děti :)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    HRABALKA: Píšou tu akorát "Když chcete toho svého - tu svou - pochválit..." A Tina je "ta tvoje", ne?
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    HRABALKA: Tady není psáno, že musíš chválit partnera.
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    MOTYLEK: Já ji neberu jako partnera :-D
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    HRABALKA: Napiš sem taky, co se ti líbí na Tině. :-)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    MOTYLEK: :-)))
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Líbí se mi na něm, že je celkem poslušný. Stačí mu pohrozit strašidlem a jde i spát. Asi se to změní v pubertě, tak si to zatím užívám.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    TRISSIE: to sme mali podobne, size ofic spolu nebyvame (privat si nemozem dovolit)...sme spolu stale, skoro kazdy den, cele vikendy, obcas cele tyzdne.......a ked idem niekedy na noc na kolej, je mi smutno :( Navykla som si zaspavat s nim v naruci, citit jeho vonu, ked to nemam prehadzujem sa a nespim....
    NIRA
    NIRA --- ---
    TRISSIE: zajímavé..tedka jsem jednomu dost urputnému klukovi napsala, že vztah je vždy o dohodě a tady se mi potvrdilo , dík:-))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DEINA0DEINA: to je fakt sladký!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIRA: zázraky? Já bych spíš řekla oboustranný realismus, co se očekávání týká - každej má svoje mouchy, a zbytek už se dá nějak překousnout nebo zvládnout.

    My měli poměrně brzo jasno v tom, že to oba bereme vážně a chceme se vzít, až vhodné podmínky, a s touhle optikou jsme řešili problémy - že rozchod není volba, takže je nutné se dohodnout tak, aby oběma bylo fajn.

    Přidej kompatibilitu názorů a v posteli - a pak už jsou občasné italské scény, kdy dveře třískají a jeden nebo druhý demonstrativně odchází kamsi do pryč, jen takové zpestřední jinak nudně spokojeného soužití :.)
    REONA
    REONA --- ---
    DEINA0DEINA: To je krásný :)
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    To jak se mu dnes potvrdilo jedno splnění jeho velkého snu a on mi i přesto řekl, že je stejně nejdůležitější to, že má mě:) MILUJU HO!
    NIRA
    NIRA --- ---
    TRISSIE: to se dost divím, jste dobří, ale i zázraky jsou možné :-))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIRA: různým lidem to funguje různě :-)

    já teď zpětně hlavně nechápu, jak jsme to přežili (protože vím, že tam bylo pár měsíců, kdy já mívala směny do 23:30 a on od 7:00 a stejně jsme spolu strávili noc), a jak to, že jsme se nesežrali - ono dva cholerici, kteří oba pracují na plný úvazek a přitom dodělávají vysokou, to je velmi výbušná kombinace :-)
    NIRA
    NIRA --- ---
    HITOMI: já taky potřebuju hodně klidu, ale měla jsem samý "zlobivý kluky" takže nic z togo :-( protože poslouchat pořád nějaké nářky mě nebaví
    TRISSIE: no to máš štěstí, já s jedním taky chtěla bydlet po půl roce, ale on ne...prostě jsme se v tom nesešli
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIRA: hele, my spolu byli denně hned od první pusy (a to jsme ani spolu nepracovali, ani nestudovali), a taky jsme to nějak přežili ve zdraví, holt se ten vztah akorát trochu urychlil a po osmi týdnech už jsme spolu i oficiálně bydleli :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    NIRA: my se praveze uplne v klidu snesem. Bydlime spolu uz tri roky. A plest do toho nejaky manzelstvi nema moc vyznam. Naopak je to jeden z mala, koho snesu. Potrebuju ke svymu zivotu hodne klidu a on je jedinej, kdo je mi ho schopnej dat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam