• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    NIRA
    NIRA --- ---
    HITOMI: já taky potřebuju hodně klidu, ale měla jsem samý "zlobivý kluky" takže nic z togo :-( protože poslouchat pořád nějaké nářky mě nebaví
    TRISSIE: no to máš štěstí, já s jedním taky chtěla bydlet po půl roce, ale on ne...prostě jsme se v tom nesešli
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIRA: hele, my spolu byli denně hned od první pusy (a to jsme ani spolu nepracovali, ani nestudovali), a taky jsme to nějak přežili ve zdraví, holt se ten vztah akorát trochu urychlil a po osmi týdnech už jsme spolu i oficiálně bydleli :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    NIRA: my se praveze uplne v klidu snesem. Bydlime spolu uz tri roky. A plest do toho nejaky manzelstvi nema moc vyznam. Naopak je to jeden z mala, koho snesu. Potrebuju ke svymu zivotu hodne klidu a on je jedinej, kdo je mi ho schopnej dat.
    NIRA
    NIRA --- ---
    HITOMI: to může být, ale asi to není na dennodenní vztah manželský ...nevím, někdo vůbec vedle sebe denně nesnese stejného člověka například
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Ja teda, kdyz jsem s nim, tak jsem rada. A kdyz ne, vubec mi nechybi. A je to tak vzajemne.
    NIRA
    NIRA --- ---
    REONA: ale každý vztah prochází vývojem, rozhodně se ze začátku nevidíte každý den, to jsem si taky myslela a vyvedla mě spousta zkušeností z omylu
    REONA
    REONA --- ---
    Hm, já manžela vidím denně a pokud ne, tak mi chybí. Nevím, jestli být spolu znamená "mít ho furt za zadkem", ale přijde mi to tak nějak přirozené :)))
    NIRA
    NIRA --- ---
    DEINA0DEINA: 2.5 roku, ale to ti asi nikdy sprostě nenadával, že? Je vidět, že jsem mu to ještě upe neodpustila...
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    NIRA: Nevím, jaká doba je pro tebe "dřív"... každopádně já bych za ním jela 400km i po 1,5roce:)..
    NIRA
    NIRA --- ---
    DORIAN: tak to je fajn, pro mě dřív taky nebylo na obtíž jezdit za týpkem 400km, ale teka se mi už moc nechce po více hádkách ...nějak to ochladlo podle mě
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    NIRA: Nedělá to každý den, ale tehdy když chceme být spolu. Důvod proč mne to tak těší je, že ta cesta ke mně do práce je pro ni strašlivě z ruky a měla by to mnohem jednodušší, kdyby přišla rovnou ke mně domů :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    DORIAN: mě by to třeba štvalo, mít ho denně za zadkem:((
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Je toho moc, ale budu to sem dávat postupně :)

    Vyzvedává si mne když končím v práci
    NIRA
    NIRA --- ---
    že je plachý :-)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    ze ked sa so mnou luci na 1 den povie mi:"budes mi chybat" :)
    BOHOUSH
    BOHOUSH --- ---
    kdyz mi daruje tech par minut tepla
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    ze kazdy vecer zaspavame v objati
    NIRA
    NIRA --- ---
    je hezkej
    _IV_
    _IV_ --- ---
    to, že ví, ja mě potěšit a utěšit, to že mě prokouk za tu chvilku a ví na co zrovna myslím, prostě to, že mě miluje...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    miluju na nem jeho kompatibilni smysl pro humor. oba nas bavi rozvijet abstraktni konstrukce, ktere vetsina lidi prestane stihat uz v polovine, ale my si rozumime.
    a navic je to skvely trenink vyjadrovani a i diky tomu se nemusime hadat protoze si umime vsechno vysvetlit
    :*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam