• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    NIRA
    NIRA --- ---
    TRISSIE: nejlepší je nemít žádné auto a nežehlit, dostane se tím spousta volného času....
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIRA: já teda manželovi klidně prádlo vyžehlím - a rozhodně si nepřipadám jako pradlena. On zase odhazuje moje auto a taky není správa silnic...
    NIRA
    NIRA --- ---
    MOTYLEK: s prádlem bych se mu nežehlila, ani kdyby poděkoval stokrát, nejsem žádná pradlena....
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    PAZZITKA: To mi připomnělo, že mi poděkuje pokaždé, když mu vyžehlím prádlo. Potěší.
    NIRA
    NIRA --- ---
    není za co chválit
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Opět ho musím pochválit za to, že po mém mlasknutí se v noci otočí na bok a přestane chrápat. :) Sice je to prozaické, ale velmi praktické.
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    naprosto vsecko, protoze je zkratka dokonalej :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    libi se mi ze vedle nej muzu dal rust, ze se nezasekl na me jaka jsem byla pred dvema lety...
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    Líbí se mi, že mi umí naslouchat jakoby se do mě vcítit a poradit mi. Je neuvěřitelně empatický.. někdy mu ani nemusím říkat, aby něco udělal a on jakoby mi to na očích viděl. Umí se omluvit za něco co si myslí, že udělal špatně. Miluju ho!:)
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Píše nádherné songy o mě, o nás a teď i o mé rodině?! Takový "deníček" našich společných dnů:) Je prostě neuvěřitelnej!!!!! Nevím, co dál dodat.. jsem teď slušně na měkko:-D Miluju ho!!
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Miluju jeho humor.. a taky to, že mi to po jeho nějaký vtipný hlášce i sám řekne:-D
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Na moji slečně se mi nejvíc líbí moje slečna protože je pro mě nejkrasnější človíček na světě duševně i fyzicky no neni to super sem štastnej chlap přál bych to každýmu
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    A inak on chrape i na boku, dokonca som ho zazila chrapat v polohe na brucho...nepoberam, ale nevadi :D
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    REONA: doma som mala izbu s dvoma sestrami, takze svetlo, ani zvuky mi nevadia, zaspim. Praveze, ked spim bez neho, tak sa prehadzujem 2 hodiny...
    REONA
    REONA --- ---
    MARINNE: A neruší tě to ze spaní? :)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    REONA: ja som rada, ze chrape. Ked lezi na bruchu, padne mu trochu sanka a vyhrnu sa mu horne viecka, takze spi s polootvorenymi ocami a vyzera ako utopenec. Ked chrape, viem, ze dycha :)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    REONA: Aha, já už jsem si říkala, proč to píšeš sem, do tohoto klubu.
    REONA
    REONA --- ---
    No ovšem jako naschvál mě mužíček v noci pěkně vypekl, nebo spíš vytočil. Chrápal, na pohlazení nereagoval, tak jsem na něj začla mluvit a vnímal až po nějaké době, ovšem na mou žádost ať se přetočí řekl "ne"!! A spal dál. A když už jsem ho donutila se otočit, tak měl nějaký blbý poznámky. Navíc já jsem ráno vstávala do práce, on ne...

    Totálně jsem nechápala, ale říkala jsem si, že uvidím s čím přijde dneska. A přišla sms, že jsem na něj v noci byla strašně zlá! Tak jsem volala, jestli si ze mě dělá legraci, ale on si z té noci nic nepamatoval, jen říkal "ty mě vždycky pohladíš a já vím co mám dělat, ale v noci jsi na mě byla zlá." Ale když jsem se zeptala, kolik toho večer v hospodě vypil, tak bylo jasno o všem :))) Nakonec tedy happy end, můj muž se z ničeho nic nezměnil v sobeckého ignoranta, dokonce se i omluvil :))))
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    MOTYLEK: Kdybych vzbudila malého, že chrápe, tak začne řvát na celé kolo. :)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    REONA: Tentokrát můj muž.
    REONA
    REONA --- ---
    MOTYLEK: Prcek nebo kolega? ;)

    Jako vím, že je muže třeba chválit vydatně a za cokoliv, ale kdyby se neotočil, když ho vzbudím že chrápe, tak bych asi hodně brzy zuřila...a to ho budím pohlazením, má lehké spaní, tak to obvykle stačí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam