• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    REONA: Tentokrát můj muž.
    REONA
    REONA --- ---
    MOTYLEK: Prcek nebo kolega? ;)

    Jako vím, že je muže třeba chválit vydatně a za cokoliv, ale kdyby se neotočil, když ho vzbudím že chrápe, tak bych asi hodně brzy zuřila...a to ho budím pohlazením, má lehké spaní, tak to obvykle stačí.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    že když po něm chci v noci, když spí, aby přestal chrápat, tak je chápavý a přestane, resp. otočí se na bok.
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    HRABALKA: Dělám, že spím;).. neee... například když se snažím usnout a pak jen otevřu oči:)..
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    DEINA0DEINA: jak to víš? :-))
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    To jak na mě kouká, když spím:)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Třeba jednoho kamaráda, že je jediný, kdo se na nás ještě nevybodl.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Já bych tady ráda chválila kohokoliv: příbuzné, šéfa v práci, kolegy, kamarády...
    REONA
    REONA --- ---
    No, v první větě záhlaví ten partner je, nicméně klidně tady chvalte děti :)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    HRABALKA: Píšou tu akorát "Když chcete toho svého - tu svou - pochválit..." A Tina je "ta tvoje", ne?
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    HRABALKA: Tady není psáno, že musíš chválit partnera.
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    MOTYLEK: Já ji neberu jako partnera :-D
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    HRABALKA: Napiš sem taky, co se ti líbí na Tině. :-)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    MOTYLEK: :-)))
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Líbí se mi na něm, že je celkem poslušný. Stačí mu pohrozit strašidlem a jde i spát. Asi se to změní v pubertě, tak si to zatím užívám.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    TRISSIE: to sme mali podobne, size ofic spolu nebyvame (privat si nemozem dovolit)...sme spolu stale, skoro kazdy den, cele vikendy, obcas cele tyzdne.......a ked idem niekedy na noc na kolej, je mi smutno :( Navykla som si zaspavat s nim v naruci, citit jeho vonu, ked to nemam prehadzujem sa a nespim....
    NIRA
    NIRA --- ---
    TRISSIE: zajímavé..tedka jsem jednomu dost urputnému klukovi napsala, že vztah je vždy o dohodě a tady se mi potvrdilo , dík:-))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DEINA0DEINA: to je fakt sladký!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIRA: zázraky? Já bych spíš řekla oboustranný realismus, co se očekávání týká - každej má svoje mouchy, a zbytek už se dá nějak překousnout nebo zvládnout.

    My měli poměrně brzo jasno v tom, že to oba bereme vážně a chceme se vzít, až vhodné podmínky, a s touhle optikou jsme řešili problémy - že rozchod není volba, takže je nutné se dohodnout tak, aby oběma bylo fajn.

    Přidej kompatibilitu názorů a v posteli - a pak už jsou občasné italské scény, kdy dveře třískají a jeden nebo druhý demonstrativně odchází kamsi do pryč, jen takové zpestřední jinak nudně spokojeného soužití :.)
    REONA
    REONA --- ---
    DEINA0DEINA: To je krásný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam