• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    NIRA
    NIRA --- ---
    MARINNE: ano, přesně...praktikuji celkem úspěšně:-DDD
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    NIRA: a nejest a nepit...odpadne kopa casu stravena nakupovanim a varenim.....
    NIRA
    NIRA --- ---
    TRISSIE: nejlepší je nemít žádné auto a nežehlit, dostane se tím spousta volného času....
    REONA
    REONA --- ---
    Mluvíte o spodním prádle nebo o oblečení obecně?

    Boxerky a ponožky sice nežehlím, ale dokud je žehlení v mé části domácích prací (a musím říct, že jich manžel vykonává víc než já), tak je samozřejmé, že to udělám.

    Takže ho chválím za to, že se stará o domácnost tak, jak bych to asi sama nikdy nedokázala (tedy, možná jednou, snad..).
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIRA: já teda manželovi klidně prádlo vyžehlím - a rozhodně si nepřipadám jako pradlena. On zase odhazuje moje auto a taky není správa silnic...
    NIRA
    NIRA --- ---
    MOTYLEK: s prádlem bych se mu nežehlila, ani kdyby poděkoval stokrát, nejsem žádná pradlena....
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    PAZZITKA: To mi připomnělo, že mi poděkuje pokaždé, když mu vyžehlím prádlo. Potěší.
    NIRA
    NIRA --- ---
    není za co chválit
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Opět ho musím pochválit za to, že po mém mlasknutí se v noci otočí na bok a přestane chrápat. :) Sice je to prozaické, ale velmi praktické.
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    naprosto vsecko, protoze je zkratka dokonalej :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    libi se mi ze vedle nej muzu dal rust, ze se nezasekl na me jaka jsem byla pred dvema lety...
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    Líbí se mi, že mi umí naslouchat jakoby se do mě vcítit a poradit mi. Je neuvěřitelně empatický.. někdy mu ani nemusím říkat, aby něco udělal a on jakoby mi to na očích viděl. Umí se omluvit za něco co si myslí, že udělal špatně. Miluju ho!:)
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Píše nádherné songy o mě, o nás a teď i o mé rodině?! Takový "deníček" našich společných dnů:) Je prostě neuvěřitelnej!!!!! Nevím, co dál dodat.. jsem teď slušně na měkko:-D Miluju ho!!
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Miluju jeho humor.. a taky to, že mi to po jeho nějaký vtipný hlášce i sám řekne:-D
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Na moji slečně se mi nejvíc líbí moje slečna protože je pro mě nejkrasnější človíček na světě duševně i fyzicky no neni to super sem štastnej chlap přál bych to každýmu
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    A inak on chrape i na boku, dokonca som ho zazila chrapat v polohe na brucho...nepoberam, ale nevadi :D
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    REONA: doma som mala izbu s dvoma sestrami, takze svetlo, ani zvuky mi nevadia, zaspim. Praveze, ked spim bez neho, tak sa prehadzujem 2 hodiny...
    REONA
    REONA --- ---
    MARINNE: A neruší tě to ze spaní? :)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    REONA: ja som rada, ze chrape. Ked lezi na bruchu, padne mu trochu sanka a vyhrnu sa mu horne viecka, takze spi s polootvorenymi ocami a vyzera ako utopenec. Ked chrape, viem, ze dycha :)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    REONA: Aha, já už jsem si říkala, proč to píšeš sem, do tohoto klubu.
    REONA
    REONA --- ---
    No ovšem jako naschvál mě mužíček v noci pěkně vypekl, nebo spíš vytočil. Chrápal, na pohlazení nereagoval, tak jsem na něj začla mluvit a vnímal až po nějaké době, ovšem na mou žádost ať se přetočí řekl "ne"!! A spal dál. A když už jsem ho donutila se otočit, tak měl nějaký blbý poznámky. Navíc já jsem ráno vstávala do práce, on ne...

    Totálně jsem nechápala, ale říkala jsem si, že uvidím s čím přijde dneska. A přišla sms, že jsem na něj v noci byla strašně zlá! Tak jsem volala, jestli si ze mě dělá legraci, ale on si z té noci nic nepamatoval, jen říkal "ty mě vždycky pohladíš a já vím co mám dělat, ale v noci jsi na mě byla zlá." Ale když jsem se zeptala, kolik toho večer v hospodě vypil, tak bylo jasno o všem :))) Nakonec tedy happy end, můj muž se z ničeho nic nezměnil v sobeckého ignoranta, dokonce se i omluvil :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam