• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ten jeho hlas.. i mamince se zdál velmi příjemný :) nojo, není nad to, mít svého pana Božského :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    koupil mi kakao :)) a vcera mi ho dokonce i uvaril :))
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že mi naplánoval cyklovýlet, kdy jsem mohla jet 40 km po rovině nebo z kopce :-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ... že se mi dokáže omluvit, když mě nasere.
    PETKAF
    PETKAF --- ---
    - že mi poháhá
    - bere mě takovou jaká jsem
    - miluje mě
    - dokáže mi odpustit moje chybičky
    - je mi věrný
    - naslouchá mi
    - dokáže mě potěšit
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    DIVA: ani ne, spis uz tady byl fakt bordel a bylo mu jasny, ze se uklizeni nevyhne, tak se do toho pustil aktivne sam
    DIVA
    DIVA --- ---
    LUCIANA: úslužný a neuvěřitelně vnímavý, kongrets .) nežehlil náhodou ňáký průser? ;)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    že, ačkoli nerad jezdí z domu, když nemusí, mi sám od sebe odjel do IKEA pro daim dort, který miluji... že den za dnem snáší trable s mým synem a pořád to nezvdává... že, ačkoli introvert, co city a pocity drží v sobě, včera plakal, protože mu došlo, že já brečím kvůli němu... nečekala byhc, že ho někdy v téhle situaci uvidím...
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    musim ocenit na chlapa velmi pokrocily myslenkovy pochod - vcera jsem prisla domu z nakupu a vidim, jak umyva sporak, coz me dost prekvapilo, protoze tohle delam vetsinou ja. ptam se, co ho to popadlo a on mi vysvetlil, ze chtel zacit s uklidem vysavanim, ale mel dojem, ze by me to nastvalo, tak se zamyslel proc a vzpomnel si, ze je potreba nejdriv uklidit stul/linku a pod, aby ten bordel z nich pak nenapadal dolu na tu vysatou zem (minule pri uklidu jsem ho na to jemne upozornila)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    PETJULE: s tím lučním kvítím jsi mi něco připomněla. Kdysi, když jsem byla ještě s bývalým, byli jsme někde s našimi přáteli a náš kamarád svojí holce pořád trhal sedmikrásky a kopretiny a kdeco a ona byla kvůli tomu hrozně naštvaná, že "zase nějaká kytka..." Co bych já za to dala, kdyby mi můj milej jen tak sám od sebe někde utrhl nějakou kytku, ale asi žádnej můj milej na to nebyl :)
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    Líbí se mi:
    - že mi včera přinesl luční kvítí
    - že je skvělý otec a hezky se o nás stará
    - jak o problémech přemýšlí
    - že plánuje naši společnou budoucnost
    - že mě dokáže vracet zpátky na zem a díky tomu nejsem nebezpečná sama sobě :)
    - že mě má pořád rád, i když je to se mnou těžký

    tahle diskuze je fajn, ale měla bych to konečně říct hlavně jemu! :)
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    Líbí se mi na něm, že chce jen to, co chci dát..
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    že má stejně ujetý nápady jako já a tudíž si v tomhle ohledu nemáme co vyčítat :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    jo a že miluje mého psa :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že mě miluje takovou jaká jsem
    NIRA
    NIRA --- ---
    NIGHTFURY: :-DD
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    že ke mně nepatří
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Že príde po každej hádke s tým, že ho to mrzí :)
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    už nic
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    že mému synovi sehnal a opravil kolo ( neb se starého vyrostl a já na nové nemám ) a pak s náma oběma vyjel na projížďku, i když mu to působí bolest... že je ochotný zkoušet i věci, o kterých myslel, že je nikdy dělat nebude...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam